یکی از بنیانگذاران برندهای Animoca، Yat Siu، ادعا کرد که بازی‌های NFT فقط سطح آنچه ممکن است را خراش می‌دهند.

آنتونی هاپکینز NFT ها را در چند دقیقه به فروش می رساند: خبرنامه Nifty، 12 تا 18 اکتبر


در خبرنامه این هفته، در مورد اینکه یات سیو، یکی از بنیانگذاران برندهای Animoca چگونه معتقد است که توکن غیرقابل تعویض (NFT) بازی ها فقط از نظر پتانسیل در نوک کوه یخ هستند. بررسی کنید که چگونه یکی از مدیران کراکن تاکید کرد که NFT ها به اندازه بیت کوین مخرب هستند (بیت کوین) و اینکه چگونه یک موزه در اوکراین از طریق NFT ها از میراث فرهنگی کشور محافظت می کند. در اخبار دیگر، دریابید که چگونه یک مدیر صنعت ادعا کرد که برندها در زمینه محافظت از سرمایه گذاران NFT خود در برابر تقلب مسئولیت زیادی دارند. آخرین اما نه کم اهمیت، بازیگر بریتانیایی آنتونی هاپکینز مجموعه NFT خود را در عرض چند دقیقه پس از انتشار آن فروخت.

بازی‌های NFT فقط سطح چیزی را که ممکن است خراش می‌دهند – Yat Siu از Animoca

یکی از بنیانگذاران برندهای Animoca، Yat Siu، تاکید کرد که بازی‌های NFT تنها در سطحی هستند که برای فضا ممکن است. مدیر اجرایی معتقد است که اشکال جدیدی از بازی وجود دارد که در نتیجه ویژگی‌های ذاتی NFT مانند مالکیت دیجیتال توسعه خواهند یافت.

در مصاحبه ای با Cointelegraph، یکی از بنیانگذاران Animoca Brands پتانسیل NFT ها را برای انشعاب به تلفن های همراه برجسته کرد. به گفته سیو، تلفن های همراه و هوش مصنوعی می توانند نقش مهمی در توسعه بازی NFT ایفا کنند.

ادامه مطلب…

NFTها به اندازه بیت کوین 10 سال پیش مخرب خواهند بود – مدیر اجرایی Kraken

جاناتون میلر، یکی از مدیران صرافی کریپن کریکن، NFTها را از نظر اختلالات به بیت کوین تشبیه کرد. به گفته میلر، صرافی در مورد NFT ها صعودی است و به ویژگی های نوآورانه آنها اعتقاد دارد.

میلر در صحبت با کوین تلگراف تاکید کرد که با وجود فعالیت کم NFT در ماه های اخیر، سیگنال های مثبتی در سطح سازمانی وجود دارد. به گفته این مجری، فضای NFT این پتانسیل را دارد که در نهایت تثبیت شود و رشد تدریجی داشته باشد.

ادامه مطلب…

موزه هنر اوکراین برای حفظ هنر و میراث فرهنگی از طریق حراج NFT

موزه هنر خارکف اعلام کرد که مجموعه NFT را با هدف نجات میراث فرهنگی اوکراین منتشر کرده است. این مجموعه با نام هنری بدون مرز در بازار NFT بایننس موجود است.

خارکف، شهری که تحت تأثیر درگیری های مداوم این کشور با روسیه قرار گرفته است، می تواند فرهنگ خود را با تبدیل آثار هنری از موزه به NFT حفظ کند. در حال حاضر، آثار هنری آلبرشت دورر، گئورگ یاکوب یوهان ون اوس، ایوان آیوازوفسکی، سیمون دو لیگر و دیگران قبلاً به NFT تبدیل شده و در مجموعه موجود است.

ادامه مطلب…

مدیر اجرایی صنعت توضیح می دهد که چرا حفاظت از تقلب NFT بر برند و نه بازارها اعمال می شود

یکی از مدیران صنعت استدلال می کند که برندهایی که NFT صادر می کنند نسبت به بازارهای NFT مسئولیت بیشتری از نظر محافظت از مصرف کنندگان دارند. یواو کرن، مدیر عامل برندشیلد در مصاحبه ای با کوین تلگراف گفت که برندهایی که NFT صادر می کنند باید از نظر محافظت از سرمایه گذاران خود در برابر تقلب فعال باشند.

مدیر اجرایی ادعا کرد که برندها باید اولین کسانی باشند که برای محافظت از مشتریان خود در تمام پلتفرم ها اقدام می کنند. به گفته مدیرعامل، برندها باید مفاهیم قانونی را نیز در هنگام استفاده نادرست از تصویر خود در نظر داشته باشند.

ادامه مطلب…

آنتونی هاپکینز، برنده جایزه اسکار، مجموعه NFT را در عرض چند دقیقه فروخت

سر آنتونی هاپکینز، بازیگر بریتانیایی، اولین مجموعه NFT خود را با نام The Eternal Collection در عرض 10 دقیقه فروخت. Orange Comet، شریک این بازیگر در ایجاد NFTها، ادعا کرد که کاهش NFT سریعترین فروش در تاریخ بازار NFT OpenSea است. هاپکینز در جشن انتشار مجموعه NFT خود، در توییتر از طرفداران خود برای حمایت آنها تشکر کرد.

با الهام از بازی های این بازیگر، NFT ها دارای 1000 اثر هنری سینمایی هستند. جدای از هنر، تصاویر NFT مزایای دیگری مانند دریافت کتاب های امضا شده و تعامل با بازیگر از طریق تماس زوم نیز دارند.

ادامه مطلب…

از خواندن این خلاصه از قابل توجه ترین تحولات هفته در فضای NFT سپاسگزاریم. چهارشنبه آینده برای گزارش‌ها و بینش‌های بیشتر در مورد این فضای در حال تحول دوباره بیایید.

این مطلب صرفاً از منبع ، ترجمه شده و مسئولیت آن با تریگر ویو نمی باشد.
خرید اکانت تریدینگ ویو

لینک منبع خبر