هفته گذشته بیش از 30 میلیارد دلار در بلاک چین بیت کوین تسویه شد.2065تعداد بازدیدها29مجموع سهامبه مقاله گوش دهیدساعت 0:00

برچسب های شبکه بیت کوین برای حجم تسویه روزانه رکورد بالایی دارند

اخبار

ارزش شبکه بیت کوین اخیراً در حال افزایش است و هفته گذشته به بالاترین سطح روزانه خود رسید.

ارزش تسویه روزانه بیت کوین در 6 اکتبر به بالاترین حد خود رسید و معاملات 31 میلیارد دلاری با استفاده از شبکه بیت کوین به صورت زنجیره ای انجام شد.

این رکورد بالا نشان دهنده افزایش حجم تسویه روزانه شبکه از حدود 40 برابر از آغاز سال 2020 است.

هفته گذشته 31 میلیارد دلار ارزش در شبکه بیت کوین تسویه شد.

این یک رکورد بی سابقه برای یک روز ارزش تسویه است.

سیستم پرداخت جهانی غیر متمرکز همچنان غالب تر است. (h/ tkerooke ) pic.twitter.com/a6Q2FbPY3C– Pomp (APompliano) 

10 اکتبر 2021

بر اساس داده های Coin Metrics ، حجم تسویه روزانه از آن زمان به شدت کاهش یافته است و شبکه بیت کوین معاملات 11.6 میلیارد دلاری را در 10 اکتبر تسویه کرده است.

ویلی وو ، تحلیلگر زنجیره ای ، افزایش فعالیت و ارزش تسویه حساب در آخر هفته را اعلام کرد و در  توییتی اعلام کرد که حجم پول در حال حرکت بر روی بلاک چین بیت کوین در مقایسه با شبکه های اصلی پرداخت مرکزی Visa و Mastercard در ایالات متحده کمتر است.”[شبکه بیت کوین] در حال حاضر 190 هزار پوند در ثانیه انجام می دهد. این را با 130 هزار دلار در ثانیه توسط ویزا برای مشتریان آمریکایی و 55 هزار دلار بر ثانیه برای مسترکارت مقایسه کنید. “

مطالب مرتبط: حجم معاملات ETH در نیمه اول سال 2021 بسیار سریعتر از حجم BTC رشد کرد

به گفته Bitinfocharts ، میانگین ارزش تراکنش انجام شده در شبکه بیت کوین نیز طی سه ماه گذشته به طور پیوسته در حال افزایش بوده و به 732،000 دلار رسیده است – که از ابتدای ماه جولای 273 درصد افزایش داشته است.

رسانه چینی Wu Blockchain همچنین شاهد افزایش تعداد معاملات به ارزش بیش از 10 میلیون دلار بوده است.

داده های Glassnode نشان می دهد که در ماه گذشته ، معاملات عظیم (بیش از 10 میلیون دلار) در زنجیره بیت کوین به سرعت رشد کرده است و بالاترین نسبت از 70 درصد فراتر رفته و رکورد بالایی را ثبت کرده است. pic.twitter.com/RoudvuYGla– Wu Blockchain (WuBlockchain) 

10 اکتبر 2021

طبق گزارش Coin Metrics ، ارزش روزانه انتقال اتریوم 5.3 میلیارد دلار است. اتریوم در اوایل سپتامبر به طور مختصر حجم تسویه روزانه بیت کوین را تغییر داده بود ، اما بیت کوین در چند هفته پیشرو شد.

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با تریگر ویو نمی باشد

منبع