75% تخفیف اکانت پرمیوم 1ماهه

نسخه اورجینال (طلایی) فقط  15 دلار

  • تعداد محدود
ثبت سفارش

Depeg USD Coin باعث شد تا پروتکل DeFi رکورد شکستن حجم معاملات روزانه را تجربه کند، زیرا نهنگ های کریپتو برای دارایی ها می جنگند.

حجم معاملات Curve Finance پس از کاهش نرخ ارز USDC به 7 میلیارد دلار رسید


Curve Finance استیبل کوین بالاترین حجم معاملات روزانه را در تاریخ خود تجربه می کند. بیش از حد 7 میلیارد دلار در 24 ساعت گذشته پس از ریزش بانک سیلیکون ولی (SVB) موجی از عدم اطمینان را در سراسر بازارها به راه انداخت و سکه USD را کاهش داد.USDC) از دلار آمریکا.

Curve از استخرهای نقدینگی برای استیبل کوین های اصلی مانند USDC، Tether (USDT)، فراکس (FRAX)، دای (DAI) و TrueUSD (TUSD). ترس، تردید و عدم اطمینان در چند ساعت گذشته در سراسر بازارهای ارز دیجیتال گسترش یافته است، که منجر به نامتعادل شدن استخرها در پلتفرم DeFi به دلیل فروش USDC شده است که منجر به کاهش قیمت عمده استیبل کوین به زیر 1 دلار شده است.

USDC دومین استیبل کوین بزرگ است، با ارزش بازار بیش از 42 میلیارد دلار تا 31 ژانویه، که به عنوان وثیقه برای بسیاری از اکوسیستم های استیبل کوین عمل می کند. عمق آن اثر فوری داشت در سایر استیبل کوین ها مانند DAI صادر شده توسط MakerDAO، در زمان انتشار 5 درصد کاهش داشته است.

برای جلوگیری از فروش وحشتناک، MakerDAO “پیشنهاد اجرایی فوری برای کاهش خطرات پروتکل” را در 11 مارس ارائه کرد. به دنبال محدودیت در ضرب DAI با استفاده از USDC. MakerDAO یکی از بزرگترین دارندگان استیبل کوین است، با بیش از 3.1 میلیارد USDC (2.85 میلیارد دلار) ذخایر وثیقه DAI. نهنگ های کریپتو دارند خسارات شدیدی را گزارش کرده و به نظر می رسد در حال فرار هستند کوین تلگراف گزارش داد که دارایی های آنها در تلاش برای حفظ سرمایه است.

دایره، شرکت پشت USDC، در 11 مارس 3.3 میلیارد دلار فاش کرد از 40 میلیارد دلار ذخایر آن در بانک سیلیکون ولی گیر کرده بود روز قبل تعطیل شد توسط دپارتمان حفاظت مالی و نوآوری کالیفرنیا. ناظر همچنین شرکت بیمه سپرده فدرال (FDIC) را به عنوان گیرنده برای محافظت از سپرده های بیمه شده منصوب کرد.

دیو وایزبرگر، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل پلتفرم تجارت الگوریتمی CoinRoutes، در اظهارنظرهایی به کوین تلگراف، گفت که “خوراک برای یک رویداد سرایت گسترده تر وجود دارد” و “جرقه ممکن است تحقق یابد” و بسیاری از استارتاپ ها و فناوری را در معرض خطر قرار می دهد. شرکت‌های این کشور – بخش مهمی برای “رشد پایدار اقتصاد آمریکا”.

این مطلب صرفاً از منبع ، ترجمه شده و مسئولیت آن با تریگر ویو نمی باشد.
کتاب های بازار مالی

لینک منبع خبر