از بلک فرایدی جاموندی؟ فدا سرت
با ما همیشه در بلک فرایدی باش- 60% تخفیف اکانت تریدینگ ویو
  • اورجینال
  • ضمانت دار
جزئیات بیشتر

ثبیت اتریوم منجر به ایردراپ Proof-of-Work شد. این بدان معناست که شما می‌توانید به دنبال نشانه‌هایی باشید که حتی نمی‌خواهید.

قبل از اینکه اتریوم بیشتر کاهش پیدا کند، مقداری پول برای مالیات های غافلگیرکننده کنار بگذارید


ثبیت اتریوم در ماه سپتامبر با وعده‌هایی مبنی بر زمان‌های تراکنش سریع‌تر، وضعیت امنیت و کاهش 99 درصدی مصرف انرژی، بر دنیای ارزهای دیجیتال مسلط شد. با این حال، آیا در نهایت با یک لایحه مالیاتی غافلگیرکننده نیز مواجه خواهید شد؟ بیایید بررسی کنیم.

در طول رویداد Merge، شبکه اصلی اتریوم – بلاک چین اثبات کار فعلی (PoW) در آن زمان – با زنجیره Beacon اثبات سهام (PoS) ثبیت شد و پایان PoW را به عنوان مکانیزم اجماع برای بلاک چین اتریوم نشان داد.

در Beacon Chain، اتریوم به جمع دیگر بلاک چین های PoS اصلی مانند BNB Chain، Cardano و Solana پیوست. اتر (ETH) دومین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار پس از بیت کوین است (بیت کوین) و اتریوم زنجیره ای است که پیشروی کرده است مالی غیرمتمرکز (DeFi) و توکن غیرقابل تعویض (NFT) فعالیت. ثبیت پیامدهای فراوانی را به همراه دارد، اما پیامدهای مالیاتی بالقوه برای سرمایه گذاران، معامله گران و مشاغل به طور یکسان چیست؟ بعید است که کسی از یک لایحه مالیاتی غافلگیرکننده خیلی راضی باشد – اما این به طور بالقوه دقیقاً همان چیزی است که آنها دریافت خواهند کرد.

پیامدهای مالیاتی احتمالی چیست؟

اگر یک سفر کوتاه به مسیر حافظه داخلی به جنگ داخلی بیت کوین در سال 2017 برگردیم، در نهایت به شکاف زنجیره ای به بیت کوین و بیت کوین کش ختم شد.BCH). این رویداد – بدون جناس – به عنوان یک هارد فورک ابداع شد.

در این مثال، سکه های BCH جدید برای دارندگان BTC صادر شد و در نتیجه، درآمد مشمول مالیات به ارزش بازار منصفانه پس از دریافت BCH برای گیرندگان ایجاد شد. علاوه بر این، اگر هر یک از دارندگان BCH سکه‌های خود را کنار بگذارند، هرگونه سود یا زیان انباشته مشمول مالیات بر عایدی سرمایه می‌شود.

مربوط: ETH پس از ثبیت منسوخ شده است

آیا یک جنگ داخلی در میان جامعه اتریوم به دلیل ثبیت در حال وقوع است؟ مطمئناً سروصداهایی وجود دارد، و به نظر می‌رسد که اجماع PoW می‌تواند توسط برخی استخراج‌کنندگان اتریوم همچنان پشتیبانی شود. این نسخه فورک شده بالقوه اتریوم قبلاً دارای علامت ETHW است که مخفف EthereumPoW است – با ETHW با پایگاه کد PoW و فورک ETH به زنجیره جدید اثبات سهام ادامه می‌دهد.

پیامدهای مالیاتی به محل زندگی شما بستگی دارد – محل اقامت مالیاتی شما.

در ایالات متحده، خدمات درآمد داخلی (IRS) هیچ دستورالعمل خاصی در مورد ثبیت صادر نکرده است. فی نفسه. با این حال، برای دارندگان ETH که یک ایردراپ معادل ETHW دریافت می‌کنند، این موضوع بدون شک مشمول مالیات بر درآمد است، درست مانند BCH در سال 2017. IRS در این مورد راهنمایی روشنی دارد.

در انگلستان، با یک ایردراپ ETHW به گونه‌ای متفاوت رفتار می‌شود. با توجه به دستورالعمل می توان استنباط کرد که هنگام دریافت مالیات بر درآمد اعمال نمی شود. درآمد و گمرک HM یک گام فراتر رفته و راهنمایی هایی را در مورد آنچه که به عنوان انتقال یک طرفه توصیف می کند – با استناد به شبکه اصلی اتریوم به ارتقاء Beacon Chain ارائه کرده است. نظر آن این است که بخش 43 قانون مالیات بر عایدی قابل شارژ 1992 در این سناریو اعمال خواهد شد. به بیان ساده، یک رویداد مشمول مالیات مشمول مالیات بر عایدی سرمایه توسط ثبیت ایجاد نشده است. در عوض، مبنای هزینه ETH موجود شما به توکن ETHW شما نسبت داده می شود و هر گونه دفع بعدی به طور معمول سود یا زیان را به همراه خواهد داشت.

در مورد استیکینگ و ماینینگ چطور؟

سرمایه گذاران و معامله گران می توانند ETH خود را به اشتراک بگذارند (و قفل کنند) و پاداش دریافت کنند. آنها باید رویکردی محافظه کارانه در قبال این پاداش ها داشته باشند، حتی اگر راهنمایی های مالیاتی نامشخص باشد.

برای دارندگان ایالات متحده، پس از ثبیت، استخراج و سرمایه گذاری کریپتو هر دو مشمول مالیات بر درآمد هنگام دریافت و مالیات بر عایدی سرمایه (CGT) پس از واگذاری هستند. با این حال، شرط بندی موضوعی بحث برانگیز است و مشمول یک پرونده قضایی در حال انجام است، بنابراین ممکن است در آینده با ادامه پرونده تغییر کند.

در انگلستان، پاداش‌های سهام ETH و ماینینگ معمولاً درآمدهای متفرقه (کمتر از هزینه‌های مجاز معین) هستند و مشمول مالیات بر درآمد پس از دریافت و CGT در زمان دفع می‌شوند. با این حال، این به میزان فعالیت، سازماندهی، ریسک و تجاری بودن نیز بستگی دارد.

پس شانس چیست؟

در یک هارد فورک، بلاک چین اصلی به بخشی از بلاک چین تازه ثبیت شده تبدیل می شود. همه قراردادهای هوشمند به همراه داده های قبلی تغییر می کنند. هارد فورک اتریوم بر خلاف فورک هایی است که قبلا دیده بودیم.

ثبیت یک ارتقاء برنامه ریزی شده بود. فورک ETHW به احتمال زیاد فاقد پشتیبانی لازم از صرافی ها، پروتکل های DeFi و اوراکل ها است. درست مانند بیت کوین کش، ETHW، به نظر من، به یک نمایش فرعی بی اهمیت در سایه زنجیره رایج پس از ثبیت PoS تبدیل خواهد شد.

مربوط: رگولاتورهای فدرال در حال آماده شدن برای قضاوت درباره اتریوم هستند

اساساً، این نوع فورک پروتکل را به روز می کند و در نظر گرفته شده است که توسط همه پذیرفته شود. با حرکت از ETH (PoW) به ETH 2.0 (PoS)، دارندگان توکن ETH را بر اساس 1:1 برای ETH 2.0 تبدیل می کنند و ETH اصلی در این فرآیند سوزانده می شود.

توصیه های عملی برای سرمایه گذاران و معامله گران

سرمایه گذاران و کسب و کارها باید احتیاط بیشتری به خرج دهند و با ایجاد مفاد بدهی مالیاتی برای این سناریو آماده شوند. شما نمی خواهید در موقعیتی باشید که در آن هارد فورک اتفاق می افتد، و در بدترین حالت، ارزش اتر شما پس از ثبیت به میزان قابل توجهی کاهش می یابد و توانایی شما برای جمع آوری سرمایه برای پرداخت صورتحساب مالیات کریپتو را مهار می کند. به یاد داشته باشید، این فقط می تواند به آژانس مالیاتی شما با ارز فیات پرداخت شود.

اگر درآمدهای ETHW مشمول مالیات نمی‌شوند، این یک مورد ساده برای آزاد کردن شرایط مالیاتی و استقرار مجدد آن وجوه در جای دیگر است – شاید برای خرید اتر بیشتر.

تونی دانجل به عنوان رئیس استراتژی مالیاتی در Koinly و سفیر روابط عمومی و برند آن است. او یک حسابدار واجد شرایط و متخصص در امور مالیاتی با بیش از 20 سال تجربه است که در صنایع مختلف در شرکت های FTSE100 و بخش عمومی فعالیت می کند.

این مقاله برای اهداف اطلاعاتی عمومی است و در نظر گرفته نشده است و نباید به عنوان مشاوره حقوقی یا سرمایه گذاری در نظر گرفته شود. دیدگاه ها، افکار و نظرات بیان شده در اینجا به تنهایی متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس کننده یا نماینده دیدگاه ها و نظرات Cointelegraph نیست.

این مطلب صرفاً از منبع ، ترجمه شده و مسئولیت آن با تریگر ویو نمی باشد.
خرید اکانت تریدینگ ویو

لینک منبع خبر