75% تخفیف اکانت پرمیوم 1ماهه

نسخه اورجینال (طلایی) فقط  15 دلار

  • تعداد محدود
ثبت سفارش

گروه ارز دیجیتال (DCG) در نظر دارد سهام جنسیس را در نهاد تجاری Genesis Global Trading واگذار کند که پس از آن فروخته خواهد شد و در انتظار تایید دادگاه است.

موجودیت Genesis با انعقاد قرارداد طلبکار توسط DCG برای فروش عرضه می شود


جنسیس گلوبال اعلام کرده است که به یک “توافق اصولی” با گروه ارز دیجیتال (DCG) رسیده است که در نهایت بازوی وام دهی و تجارت کریپتو خود را به عنوان بخشی از تلاش های بازسازی فروخته خواهد کرد.

بر اساس مطبوعات 6 فوریه رهایی، DCG سهام خود را در Genesis Global Trading، یک تجارت زیرمجموعه تجاری، به Genesis Global Holdco، نهاد هلدینگ Genesis کمک خواهد کرد – همه نهادهای مرتبط با Genesis را تحت یک شرکت هلدینگ قرار می دهد.

پس از نهایی شدن تراکنش‌ها – در انتظار تایید لازم دادگاه – جنسیس به دنبال آن است که نهاد تجاری جهانی جنسیس متعلق به آن زمان خود را برای فروش بگذارد.

صرافی کریپتو جمینی همچنین موافقت کرد 100 میلیون دلار برای کاربران Gemini Earn خود که دارایی های خود را با شرکت ورشکسته مسدود کرده اند، کمک کند.

جنسیس در حال حاضر به عنوان بخشی از آن در حال بازسازی است فصل 11 ورشکستگی اقدامات ناشی از بحران نقدینگی در نوامبر 2022، ناشی از ورشکستگی صرافی کریپتو FTX.

تجارت جهانی جنسیس در آن زمان در بایگانی فصل 11 شرکت گنجانده نشد و گفت که این تجارت “به عملیات تجاری مشتری ادامه خواهد داد.”

در جلسه اولیه ورشکستگی در ژانویه وکلای پیدایش بیان کردند که این شرکت بوده است به دنبال یک وضوح سریع به اختلافات طلبکاران آن و خوشبین بودند که شرکت تا اواخر ماه می از روند فصل 11 خارج شود.

این یک داستان در حال توسعه است و اطلاعات بیشتر به محض در دسترس قرار گرفتن اضافه خواهد شد.

این مطلب صرفاً از منبع ، ترجمه شده و مسئولیت آن با تریگر ویو نمی باشد.
کتاب های بازار مالی

لینک منبع خبر