+200کتاب های بازار مالی و سرمایه

کتاب مورد نظرتو می تونی سرچ کنی!

+200کتاب های بازار مالی و سرمایه

کتاب مورد نظرتو می تونی سرچ کنی!

اگه کتابتو پیدا نکردی ، از طریق فرم ، در خواستت رو ثبت کن تا واسه ت پیدا کنیم!

دسته بندی کتاب ها

کتاب های روانشناسی بازار

کتاب های تحلیل تکنیکال

اگه کتابتو پیدا نکردی ، از طریق فرم انتهای صفحه ، در خواستت رو ثبت کن تا واسه ت پیدا کنیم!

کتاب های تحلیل بنیادی

کتاب های تخصصی مرتبط

اقتصاد و مدیریت

فرم درخواست کتاب

بازار های مالی


کشورها پیشرفت قابل توجهی در اجرای اصلاحات نظارتی بازار سرمایه داشته‌اند، اما شکاف‌های مهمی باقی مانده و چالش‌های جدید سطح را بالا برده است.
بازارهای سرمایه مانند موتورهایی هستند که به اقتصاد جهانی کمک می کنند: آنها با تنظیم منظم بهترین عملکرد را دارند. با این روحیه، بازنگری اساسی نظارتی پس از بحران مالی جهانی با هدف حمایت از بخش‌های کلیدی، از مشتقات خارج از بورس گرفته تا صندوق‌های سرمایه‌گذاری و زیرساخت‌های بازار، بستن خطوط گسل آشکار شده توسط بحران انجام شد.
اما اکنون، حتی پس از پیشرفت‌های تاریخی در سال‌های اخیر، کشورها همچنان باید به فشار برای کاهش ریسک‌ها و تقویت ابزارهای مدیریت بحران‌های آینده و در نهایت کاهش نوسانات مرتبط با چرخه‌های اقتصادی ادامه دهند.
بنابراین، برای ارزیابی بهتر پیشرفت اصلاحات در تنظیم بازار و دستاوردهای بیشتر مورد نیاز، آخرین تحقیق ما برنامه های ارزیابی بخش مالی صندوق بین المللی پول را در چندین کشور طی هفت سال گذشته بررسی می کند.
ارزیابی‌های بخش مالی علیرغم پیشرفت‌هایی که از زمان بحران مالی جهانی تاکنون داشته‌اند، هنوز در حال کشف کاستی‌ها هستند. این بررسی‌های منظم ریسک‌ها، آسیب‌پذیری‌ها و ترتیبات نظارت بر بازار و مدیریت بحران را با تمرکز بر شبکه‌های ایمنی برای مدیریت هرگونه شکست احتمالی شرکت‌های بزرگ ردیابی کردند.
آنها همچنین به انعطاف پذیری طرف های مرکزی، نهادهایی که به عنوان خریدار برای هر فروشنده و فروشنده برای هر خریدار عمل می کنند برای تضمین اجرای قراردادهای باز که تحت اصلاحات تسویه مشتقات برجسته شده اند، نگاه کردند. این بررسی‌ها همچنین آسیب‌پذیری مدیران دارایی‌ها مانند صندوق‌های بازار پول و صندوق‌های اوراق قرضه و اینکه آیا مکان‌های معاملاتی فراتر از مبادلات سنتی به اندازه کافی تنظیم می‌شوند را بررسی کرد.