یک گروه سرمایه‌گذار خرده‌فروش در تلاش است تا دو کوون، بنیانگذار آزمایشگاه Terraform را پس از ریزش ارزهای دیجیتال اکوسیستم Terra، ردیابی کند.

4400 سرمایه گذار ناراضی در جستجوی دو کوون Terra's هستند


اعضای یک گروه 4400 نفری Discord به نام “گروه بازپرداخت UST” (URG) در تلاش برای ردیابی محل اختفای دو کوون یکی از بنیانگذاران Terra هستند.

اعضای گروه، ظاهراً به دلیل ناامیدی از نبود نتایج سازمان‌های مجری قانون، در حال جست‌وجو در اینترنت برای یافتن سرنخ‌ها و به اشتراک گذاشتن آن‌ها با گروه در تلاش برای ردیابی Kwon هستند.

اعضا پیشنهاد کرده‌اند که او می‌تواند در مکان‌هایی مانند روسیه، دبی، آذربایجان یا حتی در یک قایق تفریحی اقامت کند.

تلاش‌های مستمر آن‌ها علی‌رغم برداشتن گام‌های مهم مقامات در کره جنوبی برای محاکمه کوون با دادگاه سئول انجام می‌شود. صدور قرار بازداشت وی در 14 سپتامبر و گزارش شده است که اینترپل “اعلام قرمز” صادر کرد به مجریان قانون در سراسر جهان در پاسخ به حکم در 26 سپتامبر.

URG در ابتدا در ماه می تشکیل شد. 16 به عنوان یک اتاق گفتگو برای سرمایه گذاران اکوسیستم Terra و برای کمک به راه اندازی دعاوی از طرف اعضای خود برای برگشت وجوه از دست رفته از TerraClassicUSD (USTC)، به اصطلاح استیبل کوین که جدا از دلار آمریکا.

یکی از اعضای URG، کان هیونگ سوک، به زودی بر اساس تاریخ 19 اکتبر به دبی سفر خواهد کرد. گزارش از فایننشال تایمز، شهری که بسیاری از اعضای این گروه معتقدند کوون در آن پنهان شده است، یکی از اعضای URG گفته است:

دبی با ارز های دیجیتال دوستانه است، بسیار بین المللی است (او نمی تواند برجسته باشد)، و معاهدات استرداد محدودی دارد. به نظر می رسد بهترین گزینه برای تغییر منطقه زمانی 3-5 ساعته است که در داده ها آشکار است.

هیونگ سوک یک مهندس نرم‌افزار ۲۶ ساله و کارمند سابق آزمایشگاه‌های Terraform، شرکت سازنده بلاک چین Terra است، او از ۲۶ می عضو URG بوده است.

کوون که در پی انفجار اکوسیستم ترا تبدیل به یک چهره بحث برانگیز شد، مدعی شد که “متواری نیست” و در ارتباط با وی با تمامی ارگان های دولتی همکاری کامل دارد.

مربوط: وزارت خارجه کره جنوبی به دو کوون دستور داد پاسپورت خود را پس دهد

کوون بود مصاحبه کرد در 19 اکتبر توسط لورا شین، روزنامه‌نگار ارز دیجیتال و مجری پادکست Unchained، که طیف وسیعی از سوالات مربوط به اخبار جاری را از او پرسید.

کوون هنگام صحبت در مورد محل فعلی خود، به او پیشنهاد کرد که پس از ریزش Terra به دلیل حفظ حریم خصوصی و نگرانی های امنیتی شخصی از سنگاپور نقل مکان کند، به عنوان مثال، گفت که آپارتمانش شکسته شده است، و اظهار داشت:

“این به نفع فرار یا چیزی شبیه به آن نیست، که من نمی خواهم محل زندگی خود را فاش کنم. فقط هر بار که محل زندگی من مشخص می شود، زندگی در آنجا برایم تقریبا غیرممکن می شود.»

سخنگوی آزمایشگاه Terraform این را حفظ می کند اتهامات علیه کوون “بسیار سیاسی” استو اینکه دادستان های کره جنوبی در پاسخ به فشار عمومی، تعریف اوراق بهادار مالی را گسترش داده اند. کوون این احساس را در طول مصاحبه خود با شین تکرار کرد.

این مطلب صرفاً از منبع ، ترجمه شده و مسئولیت آن با تریگر ویو نمی باشد.
خرید اکانت تریدینگ ویو

لینک منبع خبر