Airdrops یکی از بهترین روش‌های بازاریابی برای استارت‌آپ‌های ارزهای دیجیتال برای تبلیغ پروژه‌های خود است. راه‌های مختلفی برای انجام این کار وجود دارد، اما اساساً شامل ارسال توکن‌های رایگان به کیف پول کاربران کریپتو در ازای کارهای تبلیغاتی است.

یکی از موفق ترین ایردراپ ها در تاریخ کریپتو، DFINITY، یک شرکت غیرانتفاعی بلاک چین سوئیسی بود که هوا انداخته شد 35 میلیون دلار توکن DFN، بین 500 تا 2500 دلار DFN برای کاربرانی که قبل از 4 آوریل 2018 در لیست پستی پروتکل ثبت نام کرده اند.

بهترین هدایای NFT و کریپتو در ماه سپتامبر

ما برترین ایردراپ‌های ماه سپتامبر را در سراسر جهان کریپتو گردآوری کرده‌ایم، از جمله هدایایی از پروژه‌های DeFi، بازی، و NFT با ارزش بالقوه بلندمدت.

1. MAD Metaverse – بزرگترین Airdrop بازی برای کسب درآمد تا به امروز

MAD Metaverse بزرگترین ایردراپ NFT را برای سپتامبر 2022 آماده می کند، 10 میلیون دلار از ارز اصلی بازی، BIOMETA دلار، و 10200 MAD Metacells NFT.

MAD Metaverse یک اکوسیستم بازی‌سازی شده DeFi است که در آن می‌توانید عملکرد، نادر بودن و ارزش NFT‌های خود را افزایش دهید. کاربران می توانند ارگانیسم های دیجیتال زنده ایجاد کنند، NFT ها را تکامل دهند، با بازیکنان دیگر مبارزه کنند، و با ارزش ترین منبع MAD Metaverse، $BIOMETA را جمع آوری کنند.

این بازی بر روی مفهوم NFT های در حال تکامل تمرکز دارد و به بازیکنان سه NFT قابل بازی ارائه می دهد: MAD Metascientists، MAD Metacells و MAD Nanocells. اینها موجودات خودآگاهی هستند که ویژگی ها و آثار هنری آنها می تواند در طول زمان در پاسخ به گیم پلی تکامل یافته و بنابراین ارزش آنها افزایش یابد. همچنین دارای 3 محیط Play&Earn است که در آنها می‌توانید ارزهای دیجیتال و NFT کسب کنید: The Lab، NanoWars و MAD Metaverse.

تنها 10200 MAD Metascientist در دسترس کاربران خواهد بود و کسانی که صاحب 1 مورد از آنها هستند نسبت به کسانی که ندارند مزایای قابل توجهی خواهند داشت. علاوه بر این، کسانی که متاسساینتیست را می سازند، به محض انتشار The Lab، 1 متاسل به عنوان جایزه دریافت می کنند. کاربران باید در لیست سفید MAD ثبت نام کنند premint.xyz/mad به شرکت. این موارد به آنها امکان دسترسی به موارد زیر را می دهد:

 1. MAD Metascientists Mint (30 نوامبر)
 2. MAD Metacell Free Mint (30 سپتامبر)
 3. 10 میلیون دلار هدیه BIOMETA
 4. دسترسی به کانال های اختصاصی در MAD Discord
 5. اطلاعاتی درباره ضرابخانه‌ها، ایردراپ‌ها، و نقاط سفید در فهرست همکاری‌های آینده.

2. تامادوج – 100 هزار دلار ایردراپ

$TAMA ممکوین معمولی برای پمپاژ و تخلیه نیست – در اکوسیستم Tamadoge که شامل یک متاورس، یک بازار NFT و یک بازی برای کسب درآمد است، درجه خاصی از کاربرد دارد. این پروژه طبیعتاً توجه جامعه کریپتو، به‌ویژه علاقه‌مندان به memecoin را به خود جلب کرده است و تاکنون بیش از 13 میلیون دلار جمع‌آوری کرده است.

تیم تامادوج به ارزش 100000 دلار TAMA اهدا می کند. برنده باید حداقل معادل 100 دلار TAMA در روز قرعه کشی داشته باشد.

کاربران برای واجد شرایط بودن باید وظایف زیر را انجام دهند:

 1. به ایردراپ تامادوج بروید صفحه.
 2. آدرس کیف پول خود را وارد کنید
 3. Tamadage را در توییتر دنبال کنید.
 4. درباره پروژه توییت کنید و ایلان ماسک را تگ کنید.
 5. به کانال رسمی دیسکورد Tamadog بپیوندید.
 6. دوستان را برای ورودی های اضافی معرفی کنید.
 7. Tamadoge را در اینستاگرام دنبال کنید.
 8. از تامادوج در یوتیوب دیدن کنید.

3. جنگ های NFT من

My NFT Wars یک بازی RPG Play-to-Earn با الهام از World of Warcraft است که توسط Play2Earn Ltd، یک سرمایه گذاری مشترک جدید با Blockchain Cuties Universe و iLogos Game Studios است که دارای سابقه گسترده پروژه های برنده جوایز در صنعت P2E

من NFT Wars و Blockchain Cuties Universe NFT های انحصاری با نقاط سفید را برای جشن گرفتن شراکت خود هدیه می دهند. ایردراپ با 25 عیار NFT و 20 نقطه WL برای My NFT Wars IDO (پیشنهاد اولیه دکس) شروع می شود.

ایردراپ در 14 سپتامبر به پایان می رسد. برای شرکت، کاربران باید به بازی مراجعه کنند صفحه ایردراپ، هر دو شرکت را در کانال های رسانه های اجتماعی خود دنبال کنید، دوستان را برای کسب درآمد معرفی کنید و در مورد airdrop توییت کنید. به 5 شرکت کننده برتر 5 عیار NFT Nouble و 20 شرکت برتر 20 عیار استاندارد NFT دریافت خواهند کرد.

4. inSHAPE – در حین ورزش کریپتو کسب کنید

رو فرم ایردراپ را قبل از انتشار بتا در ماه اکتبر راه اندازی می کند. این هدیه شامل 14600 دلار NFT و توکن SHAPE برای کاربرانی است که وظایف اجتماعی را انجام می دهند.

inSHAPE یک برنامه مبتنی بر بلاک چین است که به کاربران با توکن های SHAPE برای تمرین پاداش می دهد. تفاوتی که inSHAPE را از سایر برنامه‌های Move-to-Earn جدا می‌کند این است که به کاربران برای انجام تمرین‌ها و ورزش‌های مختلف، نه فقط دویدن یا پیاده‌روی، پاداش می‌دهند. استفاده از این برنامه رایگان است و توکن ابزار آن دارای موارد استفاده فراتر از دنیای بلاک چین است.

برای شرکت، کاربران باید در رسمی ثبت نام کنند استراق سمع کردن صفحه، کیف پول BEP20 خود را متصل کرده و وظایف را برای کسب ورودی انجام دهید. همچنین اگر به شخص دیگری مراجعه کنند، می توانند ورودی های بیشتری کسب کنند. به شرح زیر است:

 1. این برنامه 20 شرکت کننده تصادفی را انتخاب می کند که به اندازه کافی خوش شانس خواهند بود که هر کدام 1000 توکن SHAPE (2000 دلار) برنده شوند.
 2. 3 کاربر برتر با بیشترین ورودی، 1 NFT inSHAPE Wild Card All Sports VIP Edition دریافت خواهند کرد.
 3. هر inSHAPE NFT دارای سه سطح نادر است: VIP Edition Common، VIP Edition Uncommon و VIP Edition Rare. هر چه نادرتر باشد، مزایای بیشتری برای صاحبان دارد.
 4. این برنامه برندگان را در صفحه هدایا در انتهای airdrop نمایش می دهد. همه جوایز از طریق کیف پول BEP20 بین کاربران توزیع خواهد شد.

5. fan C Token – تماشا کنید تا کسب درآمد کنید

توکن فن C (fanC) یک پلتفرم ساعت برای کسب درآمد است که برای کاربران پلتفرم محتوای کوتاه مدت CELEBe طراحی شده است. این یک بازار NFT تحت مفهوم اقتصاد سازندگان فراهم می کند، که در آن کاربران می توانند با مشاهده ویدیوها، تصاویر، یا گوش دادن به فایل های صوتی و موارد دیگر از سازندگان محتوای مورد علاقه خود، ارز دیجیتال کسب کنند. این فایل ها NFT هایی هستند که کاربران می توانند آن ها را بسازند، بخرند و به بینندگان خود بفروشند.

این پلتفرم در 26 آگوست ایردراپ توکن های FANC به ارزش 76000 دلار را اعلام کرد که بین 3270 برنده تصادفی توزیع خواهد شد. کاربران باید از صفحه ایردراپ fanC برای شرکت و تکمیل وظایف برندگان در تاریخ 30 سپتامبر در کانال رسمی توییتر خود اعلام خواهند شد.

6. سنگ بنا – یک سکه برای حکومت بر همه آنها

سنگ زاویه، سنگ گوشه (Corn DAO) یک پلتفرم بلاک چین است که فراگوارننس را ارائه می دهد – مکانیزمی که در آن یک توکن در حاکمیت DAO پروتکل های DeFi متعدد استفاده می شود.

Cornerstone به دارندگان $CORN اجازه می دهد تا در پروتکل حاکمیتی چندین برنامه غیرمتمرکز در سراسر بازی، web3، NFTs، DeFi و غیره شرکت کنند. NEAR Protocol، Ref.finance و Aurora برخی از پروژه های بلاک چین هستند که از Cornerstone برای مدیریت دارایی های خود و به حداکثر رساندن کارایی سرمایه استفاده می کنند.

Cornerstone 10000 توکن CORN را به کاربرانی که در فعالیت های انجمن Cornerstone شرکت می کنند اهدا می کند. ایردراپ در 19 سپتامبر با اعلام برندگان و ترتیبات جوایز در همان تاریخ به پایان می رسد. برای عضویت، کاربران باید چند مرحله ساده را دنبال کنند:

 1. به سرور رسمی Discord پلتفرم بروید.
 2. ایموجی های ذرت را به نام پروفایل Discord خود اضافه کنید.
 3. در طول کمپین airdrop با جامعه تعامل داشته باشید و به مدت 15 روز در سرور فعال بمانید
 4. با سه نوع فعالیت اجتماعی در داخل آشنا شوید کمپین جامعه سنگ بنای اختلاف.

7. MAXX Finance

MAXX Finance یک پروتکل با بازده بالا است که بر روی شبکه Polygon ساخته شده است. این به کاربران اجازه می دهد تا توکن های MAXX دلاری را برای کسب بازدهی طولانی مدت و پایدار به اشتراک بگذارند.

این پروتکل 5000 دلار در $MATIC به 100 شرکت کننده هر بار که به +10000 مشترک می رسد، کاهش می دهد، و 200 میلیون توکن MAXX توسط 200 شرکت کننده که قبل از راه اندازی تقویت کننده Liquidity به آن ملحق می شوند، به اشتراک گذاشته می شود.

شرکت کردن کاملاً ساده است: به MAXX Finance Giveaway بروید صفحه، ایمیل و نام کامل خود را وارد کنید و همه کارها را انجام دهید. ایردراپ در 22 سپتامبر به پایان می رسد.

8. ارشمیدس مالی

Archimedes Finance یک پروتکل منبع باز برای وام دادن و قرض گرفتن دارایی های ارز دیجیتال با استفاده از استیبل کوین اصلی خود، IvUSD، به عنوان وثیقه است. به عنوان بخشی از راه اندازی آتی پروتکل، این هدیه شامل 10000 OAT NFT و 3 نقطه سفید است. و چگونه می توان شرکت کرد؟

 1. برو به صفحه Airdrop Archimedes Finance.
 2. با استفاده از حساب Google، Apple یا Facebook خود ثبت نام کنید
 3. Archimedes Finance را در توییتر دنبال کنید،
 4. درباره پروتکل توییت کنید و پست‌های آن‌ها را بازتوییت کنید.
 5. تمام وظایف مورد نیاز را تکمیل کنید.

9. NFT ها را تنفس کنید – آواتارهای پیکسل سه بعدی

نفس کشیدن یک پروژه بازی NFT است که در آن کاربران می توانند آواتارهای سه بعدی را ایجاد و سفارشی کنند و فعالیت های مختلفی را انجام دهند، مانند خرید و فروش آیتم های درون بازی، اجاره قطعه زمین، تعامل با سایر بازیکنان در Metaverse آینده و غیره.

تیم Breathe 5555 Breathe NFT را در اتریوم اهدا می‌کند که 50 مورد آن رایگان است. هر NFT برای 0.2 ETH در طول پیش فروش و 0.23 ETH در فروش عمومی ضرب می شود. تاریخ ضرابخانه از 15 سپتامبر در وب سایت رسمی آنها شروع می شود.

لیست سفید را می توان در بازار NFT مجیک ادن واقع در Solana یافت. برای شرکت، کاربران باید حداقل 0.05 ETH در کیف پول ETH خود داشته باشند و در سرورهای Breathe NFTs Discord باشند.

افکار بسته

در اینجا ما برخی از داغ ترین ایردراپ های سپتامبر 2022 را بررسی کردیم.

Airdrops در حال حاضر در صنعت کریپتو بسیار محبوب است و به بهترین روش برای استارت آپ های کریپتو تبدیل شده است تا سرمایه گذاران را در پروژه های خود مشارکت دهند. با این حال، آن‌ها منحصر به کریپتو نیستند، زیرا اکثر ایردراپ‌ها به عنوان راهی برای شرکت‌ها برای توزیع محصولات رایگان برای سنجش تعامل مصرف‌کننده و افزایش آگاهی محصول آغاز شد.

در مورد کریپتو هم همین‌طور است، با این تفاوت که شرکت‌ها با پروتکل‌های DeFi و محصولات رایگان با توکن‌های رایگان جایگزین می‌شوند.

Image by David Mark from Pixabay

این مطلب صرفاً از منبع ، ترجمه شده و مسئولیت آن با تریگر ویو نمی باشد.
آموزش تریدینگ ویو

لینک منبع خبر