Anonymous اتهامات متعددی را علیه آزمایشگاه یوگا و باشگاه قایق بادبانی Bored Ape آن مطرح می کند

گروه هکتوریست اینترنتی از افراد مشهور و برندهای بزرگ خواست تا صحبت کنند و موضع بگیرند.

در 26 سپتامبر، گروه هکری اینترنتی Anonymous منتشر شد یک ویدیو خطاب به شرکت فناوری بلاک چین یوگا لبز و باشگاه اجتماعی مبتنی بر NFT آن، Bored Ape Yacht Club (BAYC).

بیانیه این گروه شامل لیستی از اتهامات مربوط به استفاده ادعایی آزمایشگاه یوگا از نمادگرایی باطنی در هنر BAYC بود – که به عقیده Anonymous نشان دهنده حمایت این شرکت از موضوعات بحث برانگیز متعددی مانند نازیسم، نژادپرستی، شبیه سازی و پدوفیلی است.

این گروه هکتیویست ادعا کرد که پس از تحقیقات کامل و مصاحبه با چهره‌های مهم، می‌تواند “بدون هیچ گونه تردیدی” تایید کند که Bored Ape Yacht Club (BAYC) و آزمایشگاه‌های یوگا در پنهان کردن این نمادهای باطنی در معرض دید عموم مقصر هستند – یک نتیجه‌گیری. شرکت و پروژه هر دو آشکارا اعتراض می کنند.

این گروه هشدار داد که اتهامات خود را به «تئوری توطئه» بی‌اساس تنزل دهد و افزود که افرادی که این کار را انجام می‌دهند «به سادگی نادان» یا «آشنا نیستند، یا بدتر از آن، در تضاد منافع مالی هستند». نماینده گروه هکتیویست اینترنتی به اشتراک گذاشت:

«ناشناس مطمئن است که مجموعه BAYC و برند آزمایشگاه‌های یوگا نه یک یا دو مورد – بلکه با ده‌ها نمونه از نمادگرایی باطنی و سوت‌های سگی که منعکس‌کننده نازیسم، نژادپرستی، شبیه‌سازی و حمایت پدوفیلی هستند آلوده هستند.»

Anonymous پیشنهاد کرد که دارندگان این آثار هنری نیز قربانی ترولینگ Bored Ape Yacht Club و Yuga Labs هستند و از صاحبان آنها خواست به دلیل تمایل به محافظت از منافع مالی خود سکوت نکنند.

آیا بنیانگذاران شما بیش از این به شما مدیون نیستند؟ بسیاری از افراد خارج از جامعه BAYC همچنان زمزمه می کنند که چگونه شما را فریب داده اند، به گونه ای که هم بی سابقه و هم غیرقابل بخشش است.

این گروه از سرمایه‌گذاران، شرکا و افراد مشهوری مانند آندریسن هوروویتز، مارک کوبان، دز برایانت، تام برادی، بن سیمونز، نیمار جونیور، کوین هارت، دریک بل، شکیل اونیل و برندهای بزرگی مانند Lion دعوت کرد. درخت، آدیداس، تیفانی و شرکت، برای صحبت و موضع رسمی در مورد اعمال نازیسم، نژادپرستی، شبیه‌سازی و پدوفیلیا.

در 24 ژوئن. گرگ سولانو، یکی از بنیانگذاران آزمایشگاه یوگا تکذیب کرد ادعاهای مشابهی علیه شرکت او در یک پست مدیوم، گفت:

ما هدف یک کمپین اطلاعات نادرست دیوانه شده ایم که ما را – گروهی از دوستان یهودی، ترک، پاکستانی و کوبایی – به نازی های فوق سری متهم می کند.

سولانو در آن زمان قاطعانه اظهار داشت که اتهامات نژادپرستی که علیه تیم مختلف او مطرح شده بود کاملاً بی اساس است.

در 25 ژوئیه، Cointelegraph در مورد یک طرح دعوی حقوقی پیشنهادی گزارش داد که ادعا می‌کرد آزمایشگاه‌های یوگا «به‌طور نامناسبی» جامعه را به خرید Bored Ape Yacht Club تشویق کرده است. توکن های غیر قابل تعویض (NFT) و ApeCoin وابسته به پروژه (بوزینه) نشانه. دعوای عمومی پیشنهادی نشان می‌دهد که آزمایشگاه‌های یوگا از مروج افراد مشهور و تأییدیه‌ها برای «بالا بردن قیمت» NFT‌های BAYC و توکن APE استفاده می‌کنند.

کوین تلگراف با آزمایشگاه یوگا تماس گرفت، اما تا زمان انتشار هیچ پاسخی دریافت نکرد.

این مطلب صرفاً از منبع ، ترجمه شده و مسئولیت آن با تریگر ویو نمی باشد.
خرید اکانت تریدینگ ویو

لینک منبع خبر

پیام بگذارید