75% تخفیف اکانت پرمیوم 1ماهه

نسخه اورجینال (طلایی) فقط  15 دلار

  • تعداد محدود
ثبت سفارش

دایره به دیگر مشتریان و سپرده گذاران پیوست و خواستار تداوم SVB در اقتصاد ایالات متحده شد.

Circle 3.3 میلیارد دلار را در بانک سیلیکون ولی فاش کرد


در 10 مارس، شرکت فناوری پرداخت بلاک چین Circle تأیید کرد که سیم‌هایی که در روز پنجشنبه برای حذف موجودی‌ها آغاز شده هنوز پردازش نشده‌اند و 3.3 میلیارد دلار از ذخایر USDC 40 میلیارد دلاری آن در بانک سیلیکون ولی (SVB) باقی مانده است.

این شرکت در توییتی در 10 مارس اعلام کرد: «پس از تأیید در پایان امروز مبنی بر اینکه سیم‌های آغاز شده در روز پنجشنبه برای حذف موجودی‌ها هنوز پردازش نشده‌اند، 3.3 میلیارد دلار از حدود 40 میلیارد دلار ذخایر USDC در SVB باقی مانده است».

Circle گفت که اکنون در حال پیوستن به سایر مشتریان و سپرده گذاران برای تداوم SVB است، که شرکت ادعا می کند برای اقتصاد ایالات متحده مهم است. دایره در توییتر اعلام کرد که از راهنمایی های ارائه شده توسط تنظیم کننده های ایالتی و فدرال پیروی خواهد کرد.

بیانیه دنبال شد اخبار مبنی بر اینکه بانک سیلیکون ولی، یک موسسه مالی بزرگ برای شرکت‌های سرمایه‌گذاری شده، توسط ناظر مالی کالیفرنیا تعطیل شد.، این اولین بانک بیمه شده توسط شرکت بیمه سپرده فدرال است که در سال 2023 ورشکسته می شود.

اگرچه دلیل دقیق تثبیت شدن هنوز مشخص نیست، تنظیم کننده کالیفرنیا FDIC را به عنوان گیرنده برای محافظت از سپرده های بیمه شده منصوب کرد. SVB، یکی از 20 بانک بزرگ ایالات متحده از نظر کل دارایی، خدمات مالی را به چندین شرکت سرمایه گذاری متمرکز بر ارز دیجیتال، از جمله Andreessen Horowitz و Sequoia ارائه کرد.

این مطلب صرفاً از منبع ، ترجمه شده و مسئولیت آن با تریگر ویو نمی باشد.
کتاب های بازار مالی

لینک منبع خبر