کوین‌بیس گفت: «ما مدت‌هاست که اسرائیل را به‌عنوان بستری داغ از استعدادهای فن‌آوری و رمزنگاری قوی می‌شناسیم و از ادامه رشد تیم خود با برخی از بهترین و باهوش‌ترین ذهن‌ها در این زمینه‌ها هیجان‌زده هستیم.

صرافی ارزهای رمزنگاری شده Coinbase شرکت امنیت رمزنگاری Unbound Security را در اقدامی خریداری می کند که همچنین باعث می شود شرکت آمریکایی یک مرکز تحقیقاتی در اسرائیل راه اندازی کند.
در یک پست وبلاگی در روز سه شنبه، کوین بیس 
گفت که Unbound را خریداری می کند تا به کارشناسان امنیت رمزنگاری خود دسترسی پیدا کند و همچنین در اسرائیل حضور داشته باشد. 
صرافی به کار Unbound در محاسبات چند جانبه اشاره کرد تا به کاربران «ماهیت عملاً غیرقابل نفوذ فضای ذخیره‌سازی سرد و آفلاین، با راحتی بدون اصطکاک کیف‌های آنلاین داغ» را ارائه دهد.
کوین‌بیس گفت: «ما مدت‌هاست که اسرائیل را به‌عنوان بستری داغ از استعدادهای فن‌آوری و رمزنگاری قوی می‌شناسیم و از ادامه رشد تیم خود با برخی از بهترین و باهوش‌ترین ذهن‌ها در این زمینه‌ها هیجان‌زده هستیم. 
“تیم Unbound Security هسته این مرکز تحقیقاتی جدید را تشکیل خواهد داد که ما قصد داریم در طول زمان آن را افزایش دهیم.”
خرید Unbound آخرین مورد از بسیاری از صرافی‌های بزرگ ارز دیجیتال 
پس از فهرست عمومی آن در نزدک در ماه آوریل است که ارزشی تقریباً 100 میلیارد دلاری به شرکت می‌دهد. 
هفته گذشته، تیم ارائه‌دهنده کیف پول کریپتو BRD 
اعلام کرد که به کوین‌بیس می‌پیوندد تا در تلاشی برای «کمک به تسریع پذیرش وب 3.0» و همچنین ارائه «تخصص عمیق در نگهداری از خود» 
به کوین‌بیس بپیوندد .
کوین بیس بلافاصله شرایط خرید Unbound را فاش نکرد. 
این صرافی قبلاً شرکت هایی از جمله Agara، یک 
پلتفرم پشتیبانی مجهز به هوش مصنوعی با فعالیت در هند، جمع آوری داده Zabo و پلت فرم تجزیه و تحلیل داده Skew را خریداری کرده است که هر توافق احتمالاً میلیون ها نفر خواهد بود.
مطالب مرتبط: طبق گزارش‌ها، اسرائیل قوانین جدید AML را برای رمزارزها تصویب می‌کند
از آنجایی که قیمت ارزهای دیجیتال به نوسان ادامه می‌دهد، کوین‌بیس در ماه اوت اعلام کرد که 
یک صندوق 
جنگی به ارزش تقریباً ۴ میلیارد دلار پول نقد ذخیره کرده است تا برای زمستان سخت کریپتوها آماده شود، که ناشی از کاهش حجم معاملات خرده‌فروشی کریپتوها و هزینه‌های عملیاتی بالاتر ناشی از موانع نظارتی است. 
این شرکت 
درآمد 1.2 میلیارد دلاری را در سه ماهه سوم سال 2021 گزارش کرد که مجموعاً 406 میلیون دلار سود داشت.

این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده می باشد و مسئولیت آن با تریگر ویو نمی باشد
منبع