Empire Token

موهبتی برای بازار ارزهای دیجیتال 2.7 تریلیون دلاری، توکن‌های غیرقابل تعویض، یا همان NFT‌هایی که به آن‌ها نامیده می‌شود، با حضور افراد مشهور و برندها در این قطار متحرک، افزایش چشمگیری در ارزش و علاقه را تجربه کرده‌اند.

افزایش ارزش این روند کریپتو منجر به افزایش گسترده تعداد بازارها شده است – پلتفرم‌هایی که برای تسهیل ضرب، حراج و فروش یکپارچه توکن‌های کلکسیونی غیرقابل تعویض طراحی شده‌اند. در حالی که تعداد زیادی راه اندازی شده است، تنها تعداد کمی از آنها نوار موارد استفاده دیگری دارند که امکان فروش توکن های غیرقابل تعویض را فراهم می کند، یکی از آنها Empire Token است.

Empire Token که به عنوان یک سوپر توکن ساخته شده است، یک توکن غیرمتمرکز زنجیره هوشمند Binance [BSC] است که برای رساندن دامنه ابزار از پروتکل های مالی غیرمتمرکز [DeFi] به عملیات های دنیای واقعی ایجاد شده است. Empire Token که برای پر کردن شکاف موجود بین دنیای ارزهای دیجیتال و دنیای واقعی طراحی شده است، مجموعه‌ای از ویژگی‌های قابل توجه را در توکن خود ادغام کرده است، در این فرآیند ارزشی غیرقابل درک را برای دنیای واقعی، بازار 146.6 میلیارد دلاری دی‌فای به ارمغان آورده است. اکوسیستم بلاک چین

Empire Token که به عنوان یک تراورس بین این دنیاهای متمایز عمل می کند، در یک بیانیه مطبوعاتی اخیر، راه اندازی بازار NFT خود را اعلام کرده است.

این بازار که بر اساس BSC راه اندازی شده ، یک پلت فرم انقلابی برای انواع دارایی های مجازی یا دیجیتالی و بسیاری از جنبه های پیشین است. در حال حاضر برای گسترش این بازار به بلاک چین سولانا و اتریوم، این پلتفرم توکن غیرمتمرکز به دنبال بهبود کامل فضای NFT با معرفی پلتفرمی است که از برخی از پیشرفته‌ترین بلاک چین‌ها در فضای کریپتو استفاده می‌کند.

در حالی که بیش از 12950 پروژه رمزنگاری وجود دارد، همانطور که توسط CoinMarketCap برشمرده شده است، تنها درصد اندکی از آنها در دنیای واقعی استفاده می کنند، Empire Token، که در کمال تعجب یکی از این موارد است. علاوه بر راه‌اندازی بازار NFT، این پلتفرم زنجیره هوشمند بایننس، طبق بیانیه مطبوعاتی ذکر شده قبلی، نقشه راه روشنی دارد.

مدیرعامل Empire Token هنگام صحبت با خبرنگاران ، بدون هیچ قید و شرطی در یک مسیر دست نخورده ، فاش کرد که ایده پشت این پلت فرم این بود که فاصله بین دنیای رمزنگاری و دنیای واقعی را کاهش دهد و این بازار NFT که اخیراً راه اندازی شده یکی از برنامه های استقرار آن است. این بازار که یک برنامه غیرمتمرکز [DApp] است، به هنرمندان دیجیتال امتیاز نادر ضرب، تجارت و حراج کلکسیونی ارزهای دیجیتال را می دهد.

به گفته مدیرعامل عبدالله قندور، یکی از ویژگی های اصلی این است که کاربران را قادر می سازد آثار هنری خود را برای مقاصد تجاری اجاره کنند. از طریق این ابتکار، هنرمندان دیجیتال می توانند آثار هنری خود را از طریق بازار امپراتوری NFT به ناشران اجاره کنند. علاوه بر این، این پلتفرم به عنوان سکوی راه اندازی برای سازندگانی که به دنبال راه اندازی مجموعه ها و همچنین استفاده از پروتکل برای تجارت و فهرست کردن NFT های خود هستند، عمل خواهد کرد.

علاوه بر بازار NFT، Empire Token همچنان در تلاش است تا شکاف بین ارزهای دیجیتال و دنیای واقعی را به طور کامل کاهش دهد. هنگامی که از مدیرعامل عبدالله قندور خواسته شد بین فیات و کریپتو یکی را انتخاب کند، دولا نیز هر دو را انتخاب کرد.دولا به خبرنگاران گفت:

با معرفی یک راه حل پرداخت، طبق بیانیه مطبوعاتی ذکر شده قبلی، Empire مایل است دنیای واقعی و فناوری بلاک چین را با پذیرش رمزارز از طریق کارت های اعتباری و سایر گزینه های پرداخت برای تسهیل و بهبود زندگی روزمره سرمایه گذاران دگرگون کند.

در میان تمام این راه‌حل‌های دنیای واقعی که توسط Empire Token معرفی شده‌اند، یک ردیاب پورتفولیو که منحصراً برای سرمایه‌گذارانی ساخته شده است که می‌خواهند دارایی‌های رمزنگاری خود را پیگیری کنند نیز به عنوان بخشی از برنامه‌های بزرگتر این پلتفرم برای پر کردن شکاف بین ارزهای دیجیتال تریلیون دلاری آغاز شده است. و دنیای واقعی

این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده می باشد و مسئولیت آن با تریگر ویو نمی باشد.

منبع