FTX US در ماه سپتامبر یک مناقصه 1.4 میلیارد دلاری برای خرید دارایی های Voyager برنده شد، اما با اعلام ورشکستگی این شرکت، این سرمایه بار دیگر به دست آمد.

INX برای دارایی های Voyager Digital پیشنهاد ارائه می کند


پلتفرم معاملاتی INX پیشنهادی برای مبلغ نامعلومی برای خرید دارایی های شرکت کارگزاری ارز دیجیتال Voyager Digital ارائه کرده است.

در اطلاعیه 30 نوامبر، INX گفت یک نامه تعهد غیر الزام آور برای دارایی های وویجر به دنبال پلت فرم ارسال کرده بود تشکیل پرونده ورشکستگی در ماه جولای. به گفته Shy Datika، مدیرعامل INX، این پیشنهاد با هدف ارائه «اعتبار، فناوری، و موقعیت نظارتی منحصربه‌فرد» برای کاربران وویجر که به دنبال ثبات در بازار بی‌ثبات هستند، بود.

پرونده اولیه ورشکستگی وویجر از دادگاه منطقه جنوبی نیویورک نشان می دهد که این شرکت می تواند بین 1 تا 10 میلیارد دلار به بیش از 100000 طلبکار در میان بازار نزولی و قرار گرفتن در معرض سه پیکان سرمایه بدهکار باشد. در ماه سپتامبر، FTX US مناقصه 1.4 میلیارد دلاری را برنده شد برای خرید دارایی‌های وویجر، اما با اعلام ورشکستگی خود گروه FTX در نوامبر، وجوه یک بار دیگر برای چنگ انداختن بود.

مربوط: Voyager Digital از مدیران خود به دلیل بی کفایتی شکایت نخواهد کرد، از آنها بیمه خواهد کرد

بایننس دارد گزارش شده که در نظر گرفته شده است پیشنهادی برای دارایی های وویجر، در حالی که صرافی کریپتو کراس تاور یکی از شرکت هایی بود که پیشنهاد داد قبل از ریزش FTX Cointelegraph در 13 نوامبر گزارش داد که CrossTower بوده است کار بر روی یک پیشنهاد تجدید نظر شده پس از تشکیل پرونده ورشکستگی گروه FTX. INX بخشی از روند مناقصه در ماه سپتامبر نبود.

Cointelegraph برای اظهار نظر با INX تماس گرفت، اما در زمان انتشار پاسخی دریافت نکرد.

این مطلب صرفاً از منبع ، ترجمه شده و مسئولیت آن با تریگر ویو نمی باشد.
آموزش تریدینگ ویو 2022

لینک منبع خبر