75% تخفیف اکانت پرمیوم 1ماهه

نسخه اورجینال (طلایی) فقط  15 دلار

  • تعداد محدود
ثبت سفارش

توصیه IRS برای بررسی “بله” به دریافت، کسب، انتقال یا فروش ارزهای ارز دیجیتال شده برای هر گونه منفعت پولی، از جمله استخراج و سهام خلاصه می شود.

IRS گزارش درآمد ارزهای دیجیتال را قبل از تشکیل پرونده در سال 2022 به مالیات دهندگان یادآوری می کند


با نزدیک شدن به مهلت ارسال اظهارنامه مالیات بر درآمد فدرال در سال 2022، سرویس درآمد داخلی (IRS) – یک آژانس مجری قوانین مالیاتی فدرال ایالات متحده – فهرستی از الزامات گزارش برای عموم مردم که با ارزهای دیجیتال سروکار دارند را منتشر کرد.

تا سال 2021، سازمان امور مالیاتی از اصطلاح «ارزهای مجازی» در فرم‌های گزارش‌دهی مربوط به مالیات بر درآمد استفاده می‌کرد که به «دارایی‌های دیجیتال» به‌روزرسانی شده‌اند. همه شهروندان ایالات متحده باید به سؤالات مربوط به ارزهای ارز دیجیتال شده پاسخ دهند “بدون توجه به اینکه آیا آنها در هر گونه تراکنش مربوط به دارایی های دیجیتال شرکت کرده اند یا خیر”.

این سوال در مورد ویژگی های درآمد دارایی دیجیتال به سه شکل – 1040اظهارنامه مالیات بر درآمد افراد; 1040-SR، اظهارنامه مالیاتی ایالات متحده برای سالمندان; و 1040-NR، اظهارنامه مالیات بر درآمد بیگانگان غیر مقیم ایالات متحده، که می پرسد:

«در هر زمانی در طول سال 2022، آیا شما: (الف) دریافت کردید (به عنوان پاداش، جایزه یا پرداخت برای اموال یا خدمات)؛ یا (ب) یک دارایی دیجیتال (یا منافع مالی در یک دارایی دیجیتال) را بفروشد، مبادله کند، هدیه دهد یا به هر طریق دیگری از بین ببرد؟»

در حالی که همه پرونده‌های مالیاتی موظفند به سؤال بالا با بله یا خیر پاسخ دهند، IRS 9 مورد را ارائه کرده است که باید «بله» را علامت بزنید، همانطور که در زیر نشان داده شده است.

چک لیست IRS از اعلامیه های مربوط به ارزهای دیجیتال. منبع:irs.gov

توصیه‌های بالا به دریافت، کسب، انتقال یا فروش ارزهای دیجیتال برای هر گونه سود پولی، از جمله ماینینگ و سهام خلاصه می‌شود. علاوه بر بررسی «بله»، مالیات دهندگان واجد شرایط باید تمام درآمدهای مربوط به تراکنش های دارایی دیجیتال خود را گزارش دهند.

دستورالعمل های اصلاح شده 2022 برای فرم 1040 (و 1040-SR). منبع:irs.gov

تنها مواردی که می‌توان «نه» را در پرونده بررسی کرد این است که صرفاً دارایی‌های ارز دیجیتال شده را در اختیار داشته باشند، دارایی‌ها را بین کیف پول‌هایی که دارند منتقل کرده باشند یا ارزهای دیجیتال را در مقابل ارزهای فیات خریداری کرده باشند.

مربوط: مقامات ایالات متحده باید در سال 2023 نظارت بر صنعت کریپتو را تشدید کنند

لایحه ای که اخیراً در اولین جلسه سنای ایالت آریزونا در سال 2023 ارائه شد، پیشنهاد کرد که ساکنان آریزونا در مورد اصلاح قانون اساسی این ایالت در مورد مالیات بر دارایی تصمیم بگیرند.

همانطور که Cointelegraph گزارش داد، لایحه SCR 1007 تصویب شد دو قرائت به عنوان بخشی از تقویم سنای ایالت، در 19 ژانویه و 23 ژانویه.

این مطلب صرفاً از منبع ، ترجمه شده و مسئولیت آن با تریگر ویو نمی باشد.
کتاب های بازار مالی

لینک منبع خبر