• Redditors از Cardano می پرسند – DApps کجا هستند؟
  • پستی که برنامه‌های غیرمتمرکز را در Cardano زیر سوال می‌برد، در Reddit ترند شد.
  • کاربر Reddit mask45 ناامیدی خود را از این پلتفرم ابراز کرد.

چارلز هاسکینسون، بنیانگذار Cardano، اخیراً در توییتی به نام Dogs Bark, Caravan Moves On منتشر کرده است . این در پاسخ به متنفران کاردانو بود که همیشه از پلتفرم شکایت داشتند. او توضیح داد که از دوبله کردن Cardano به عنوان Ghostchain، افراد متنفر اکنون به بحث در مورد تراکم شبکه می پردازند.

در همین حال، در /r/Cryptocurrency، یک انجمن محبوب در Reddit با بیش از 4 میلیون دنبال کننده، Redditors می پرسند – DApps کجا هستند؟

در یک پست، کاربر Reddit /u/mask45 گفت:

بیش از 11 هفته گذشته است و هنوز هیچ برنامه Cardano DA وجود ندارد.

او افزود که از «اولین پستی که تقریباً 11 هفته پیش منتشر شد و نگرانی‌هایی را در مورد برنامه‌های آتی DA در Cardano ایجاد کرد، هیچ خبری در این مورد وجود نداشته است».

گذشته از این، mask45 نیز ناامیدی خود را از پلتفرم ابراز کرد. به گفته این کاربر، “من نه تنها در پی‌ام‌ها به من توهین می‌کردند، اکثریت قریب به اتفاق دارندگان کاردانو یک FUDer و دروغگو نامیدند، بلکه به من گفتند که Cardano DApps یک هفته بعد از آلونزو فورک اجرا می‌شود.”

این پست بیش از پنج هزار رأی مثبت و بیش از پنجاه جایزه Reddit را به خود اختصاص داد. سایر کاربران نیز به این پست پاسخ دادند و نارضایتی خود را از پلتفرم Cardano ابراز کردند، در حالی که دیگران به دفاع از ADA ادامه دادند.

این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده می باشد و مسئولیت آن با تریگر ویو نمی باشد

منبع