در اوایل نوامبر، بازی متاورس توکن غیرقابل تعویض ( NFT ) RIFI United با موفقیت توکن درون بازی $RU خود را در 9 نوامبر از طریق KrystalGO و Pancakeswap عرضه کرد. این تیم از این موفقیت بسیار سپاسگزار است و آماده است تا فروش NFT Mystery Box را معرفی کند و به دنبال آن یک بازار NFT تنها در 14 نوامبر عرضه شود.

تونگ وو در مورد IDO موفق خود، Rikkei Finance و CTO RIFI United گفت:

“ما می خواهیم عمیق ترین قدردانی خود را از همه حامیان پروژه، به ویژه جامعه ما – Rifician ابراز کنیم. اگر حمایت مستمر شما نبود، پروژه به جایی که امروز است نمی رسید. ما واقعا مشتاقانه منتظر سفر پیش رو و پیشرفت های بیشتر RIFI United هستیم تا بهترین تجربه بازی متاورس NFT را برای جامعه خود فراهم کنیم.

$RU IDO and Listing یک پیروزی بزرگ است

توکن RIFI United، RU، دارای ارزش بازار اولیه 335000 دلار با قیمت اولیه 0.005 دلار است. این تیم با موفقیت 280000 دلار سرمایه را از طریق IDO خود تضمین کرده است. دستاورد قابل توجه RIFI United پس از IDO، حجم عظیم 10 میلیونی در 12 ساعت اول پس از راه اندازی است. توکن RU اکنون بیش از 3000 دارنده دارد.

جدای از این، حضور RIFI United در رسانه های اجتماعی نیز در حال رشد است. هنگامی که رویداد لیست سفید آن آغاز شد، حدود 11000 شرکت کننده به آن پیوستند. به ویژه، جامعه تلگرامی آن اکنون حدود 20000 عضو و بیش از 30000 دنبال کننده توییتر دارد.

RIFI United در حال حاضر خود را به عنوان یک پروژه معتبر تثبیت کرده است، زیرا اولین محصول در اکوسیستم Rikkei Finance است که توسط سرمایه‌گذاران برجسته، از جمله Signum Capital، HyperChain، Kyber Network، X21، Rikkei Capital و غیره تضمین شده است.

RIFI United با هدف اجازه دادن به کاربران برای استفاده از برنامه‌های متقاطع و متقابل NFT RIFI و همچنین تسریع ویژگی وام NFT آینده Rikkei Finance پرورش داده شده است. متاورس RIFI United با عمق بازی منحصر به فرد طراحی شده است، جایی که کاربران می توانند با تبدیل شدن به مدیر یک باشگاه فوتبال، مالکیت زمین، بازیکنان، کارکنان، استادیوم و بسیاری از آیتم های مختلف، اشتیاق خود به زمین فوتبال را ارضا کنند و درآمد زیادی کسب کنند. ، از NFT های معمولی تا افسانه ای.

RIFI United یک دنیای فانتزی برای گیمرها ایجاد می کند تا مجموعه کاملی از بازی های شبیه سازی مدیر فوتبال را تجربه کنند، از جمله مالکیت بسیاری از املاک، خرید بازیکنان و آموزش آنها برای رقابت برای دریافت پاداش، توسعه فعالیت های تجاری با آموزش یا خرید، فروش و انتقال. بازیکنان شما و غیره این تیم افزود: از طریق گیمیفیکیشن چندین مکانیسم DeFi، RIFI United بعد جدیدی از سرگرمی و درآمد ترکیبی را برای بازیکنان به ارمغان خواهد آورد .

آماده پرش به فاز 2: فروش جعبه رمز و راز NFT 

مهمتر از همه، RIFI United در حال حرکت به فاز 2 است که با نقطه عطف برجسته بعدی، شامل فروش NFT شروع می شود.

فروش RIFI United NFT در 14 نوامبر 2021، این یکشنبه در RIFI United انجام خواهد شد. 12 جلسه NFT با 2 ساعت هر جلسه در دسترس شما خواهد بود تا به فروش بپیوندید، بنابراین هر کجا که هستید، هر منطقه زمانی شما باشد، همچنان می توانید در فروش $RU NFT شرکت کنید.

فروش به صورت Mystery Box Sale خواهد بود. 3 نوع Mystery Box وجود دارد. آنها جعبه برنز، جعبه نقره و جعبه طلا با توزیع نادر در حال افزایش هستند. هنگامی که یکی از این جعبه ها را باز می کنید، 5 بازیکن NFT متمایز را خواهید دید که به 3 نوع تقسیم می شوند: (1) بازیکنان ستاره نوظهور (2) بازیکنان موفق، یا (3) بازیکنان در کلاس جهانی.

جعبه ها در RU فروخته می شوند و سپس تمام درآمد سوزانده می شود. 

بلافاصله پس از فروش، بازار RIFI United نیز باز خواهد شد تا همه بتوانند برای ساختن تیم ایده آل خود معامله کنند.

تاریخ را برای فروش RIFI United NFT ذخیره کنید!!

این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده می باشد و مسئولیت آن با تریگر ویو نمی باشد.

منبع