75% تخفیف اکانت پرمیوم 1ماهه

نسخه اورجینال (طلایی) فقط  15 دلار

  • تعداد محدود
ثبت سفارش

کمیسیونرهای SEC، Mark Uyeda و Hester Peirce بیانیه مشترکی صادر کرده اند که در آن اختلافاتی را که در اعمال استانداردها برای متقاضیان ETP مشاهده می کنند، برجسته کرده اند.

SEC محصول VanEck Spot Trust BTC را تایید نمی کند، کمیسیونرها استاندارد دوگانه را می بینند


کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) دستور داد که در برابر تغییر قانون به مدیر سرمایه گذاری VanEck اجازه دهد تا در 10 مارس یک بیت کوین تراست ایجاد کند. کمیسر مارک اویدا در انتشار بیانیه ای به همکار خود هستر پیرس پیوست. انتقاد کرد تصمیم کمیسیون مبنی بر عدم تایید فهرست و معامله محصول مالی.

کمیسیونرها خاطرنشان کردند که SEC هر درخواستی را که برای تراست بیت کوین (BTC) ثبت شده بود، که تقریباً 20 مورد طی شش سال گذشته بوده، رد کرده است. آنها گفتند، تصمیم آن در مورد VanEck “تحلیلی را که کمیسیون در هر یک از این دستورات اخیر ارائه کرده است تکرار می کند.”

از نظر ما، کمیسیون از مجموعه‌ای از پست‌های هدف متفاوت از آن‌هایی که استفاده می‌کند – و هنوز هم استفاده می‌کند – برای انواع دیگر ETP‌های مبتنی بر کالا استفاده می‌کند تا این ETP‌های بیت‌کوین نقطه‌ای را از صرافی‌هایی که ما تنظیم می‌کنیم، نگه دارد.

این آژانس استدلال می‌کند که هیچ بازار تنظیم‌شده اساسی وجود ندارد و بنابراین VanEck هیچ “توافق نظارت جامع به اشتراک گذاری با یک بازار تنظیم شده با اندازه قابل توجهی مرتبط با بیت کوین نقطه ای” ندارد. در حالی که این الزامی است که برای همه محصولات معامله شده در بورس اعمال می شود [ETPs]:

همچنین واضح است که کمیسیون در تحلیل‌های خود از پرونده‌های ETP بیت‌کوین نقطه‌ای از یک تعریف منحصربه‌فرد از «قابل توجه» استفاده می‌کند.

کمیسیونرها گفتند که کمیسیون بورس و اوراق بهادار نیازی به نشان دادن هیچ ارتباطی بین بازارهای نقدی و آتی برای سایر ETPهای مبتنی بر کالا نکرده است و به نظر می‌رسد در مواردی که مربوط به بیت کوین نمی‌شود، برای نقدینگی و حجم محل معامله استفاده شود. آنها افزودند که SEC طبق قانون موظف است تغییرات در سیاست خود را برای تأیید ETPهای مبتنی بر کالا توضیح دهد.

مربوط: در اینجا دلیلی است که SEC به رد برنامه های بیت کوین ETF نقطه ای ادامه می دهد

VanEck یک محصول مالی مرتبط با معاملات آتی بیت کوین دارد. در سال 2017 تلاش خود را برای کسب تاییدیه برای یک محصول مرتبط با نقطه شروع کرد. SEC تاخیر در تصمیم گیری در درخواست فعلی – سوم – شرکت برای یک ETP نقطه ای برای ماه ها.

اویدا که از سوی جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا نامزد شد و در ماه ژوئن به سمت خود منصوب شد، منتشر شد بیانیه ای در مورد SEC پیشنهاد تشدید قوانین حضانت در فوریه که در آن او اظهار داشت: “به نظر می رسد این رویکرد به حضانت یک تصمیم سیاستی برای مسدود کردن دسترسی به ارزهای دیجیتال به عنوان یک طبقه دارایی را پنهان می کند.”

این مطلب صرفاً از منبع ، ترجمه شده و مسئولیت آن با تریگر ویو نمی باشد.
کتاب های بازار مالی

لینک منبع خبر