این سازمان در ژوئیه 2021 به عنوان بخشی از تعهد گسترده تر برای تمرکززدایی عملیات خود به DAO تغییر مکان داد.

ShapeShift با برنامه موبایل منبع باز به تمرکززدایی کامل نزدیک می شود


ShapeShift، یک صرافی غیرمتمرکز ارز دیجیتال و سازمان مستقل غیرمتمرکز (DAO)، با انتقال کاربران به یک برنامه متن‌باز جدید، گام‌های بیشتری به سمت غیرمتمرکزسازی کامل برداشته است – اقدامی که سازمان گفته است تحرک کاربران را افزایش می‌دهد.

این سازمان اعلام کرد که از 19 اکتبر، همه کاربران وب بومی پلت فرم ShapeShift به نسخه غیرمتمرکز برنامه مهاجرت کرده اند. این اعلامیه همچنین همزمان با انتشار یک اپلیکیشن موبایل جدید بود که به گفته این سازمان، یک تجربه “جهان DeFi معتبر” را ارائه می دهد. گفته می‌شود که اپلیکیشن موبایل جدید، انعطاف‌پذیری، تحرک و ویژگی‌های بیشتری را در هنگام اتصال کیف پول‌ها و معاملات ارزهای دیجیتال به کاربران ارائه می‌دهد.

ویلی اورگورزالی، رئیس تمرکززدایی بنیاد فاکس – که بر ShapeShift DAO نظارت دارد – گفت که برنامه تلفن همراه “کاملا منبع باز” است و “تنها پشتیبان داده های بلاک چین است” که همچنین در مرحله غیرمتمرکز شدن است.

ShapeShift به عنوان بخشی از تلاش‌های غیرمتمرکز خود، گزینه‌های کاربر را برای سرمایه‌گذاری و مدیریت دارایی‌های دیجیتال گسترش داده است. همچنین متعهد شده است که پس از از بین رفتن کامل زیرساخت های متمرکز شرکت، داده های کاربران را به طور دائم پاک کند.

همانطور که توسط Cointelegraph گزارش شده است، ShapeShift برنامه های خود را اعلام کرد کل عملیات خود را غیرمتمرکز کند در ژوئیه 2021. تعهد غیرمتمرکز نیز شامل توزیع گسترده توکن های FOX، دارایی بومی پلتفرم ShapeShift، به بیش از 1 میلیون کاربر بود. در ماه های بعد سازمان چندین ایردراپ صادر کرد و به طور کامل کد پلت فرم v2 خود را منبع باز کرد.

مربوط: نیت خوب فناوری و دلیل تأسیس «نظم اجتماعی» جدید ساتوشی

در حالی که تمرکززدایی در قلب بیت کوین بوده است (بیت کوین) انقلاب، صنعت کریپتو به طور یکسان این مفهوم را نمی پذیرد یا آن را به طور موثر اعمال نمی کند. تلاش های جدیدی برای ترویج تمرکززدایی در داخل پدید آمده است وب 3، یک مفهوم گسترده است که به برخی از تکرارهای آینده اینترنت اشاره دارد.

این مطلب صرفاً از منبع ، ترجمه شده و مسئولیت آن با تریگر ویو نمی باشد.
خرید اکانت تریدینگ ویو

لینک منبع خبر