75% تخفیف اکانت پرمیوم 1ماهه

نسخه اورجینال (طلایی) فقط  15 دلار

  • تعداد محدود
ثبت سفارش

در حالی که بی میلی بازیکنان سنتی به عنوان یک عامل بازدارنده برای پذیرش کریپتو در کوتاه مدت است، CZ استدلال می کند که این تصمیم ممکن است در دو دهه آینده نتیجه معکوس داشته باشد.

CZ «پیامدهای وجودی» را برای مالی سنتی ضد ارز دیجیتال پیش‌بینی می‌کند


از آنجایی که موسسات سنتی به‌عنوان واکنشی به فروپاشی اکوسیستم در سال 2022، قرار گرفتن در معرض ارزهای دیجیتال را به طور جدی کاهش می‌دهند، Changpeng ‘CZ’ Zhao، مدیرعامل بایننس معتقد است این حرکت به طور بالقوه می‌تواند تأثیر منفی بر چنین بازیگران مالی سنتی داشته باشد.

فروپاشی پلتفرم‌های اصلی ارز دیجیتال، مانند FTX و Terraform Labs، نه تنها اعتماد سرمایه‌گذاران را کاهش داد، بلکه بازار سنتی را وادار کرد تا استراتژی‌های خود را برای ورود به اکوسیستم کریپتو مورد ارزیابی مجدد قرار دهد. در حالی که بی میلی بازیکنان سنتی به عنوان یک عامل بازدارنده برای پذیرش کریپتو در کوتاه مدت است، CZ استدلال می کند که این تصمیم ممکن است در دو دهه آینده نتیجه معکوس داشته باشد.

به گفته CZ، طی 10 تا 20 سال آینده، بازیگران مالی سنتی که تصمیم به کاهش سرعت پذیرش کریپتو می‌کنند، بسیار عقب‌تر از منحنی پذیرش قرار می‌گیرند و بیان می‌کنند که:

“(عدم پذیرش ارز دیجیتال) ممکن است پیامدهای وجودی برای آنها (بازیگران مالی سنتی) در مدت 10 تا 20 سال داشته باشد.”

CZ، همراه با دیگر کارآفرینان ارز دیجیتال، معتقدند که اقدامات بازیگران دوست دارند سام بنکمن-فرید صنعت را چند سال عقب انداخت همانطور که او گفت، “قانونگذاران به درستی این صنعت را بسیار بسیار سخت تر بررسی خواهند کرد، که صادقانه بگویم احتمالاً چیز خوبی است.”

شرط‌بندی بلندمدت CZ بر روی سرنوشت مخالفان ارزهای دیجیتال توسط سرمایه‌گذارانی که به آرامی شروع به بهبودی از آسیب‌های روانی سال 2022 کرده‌اند، حمایت می‌شود. احساسات مثبت کلی با یک روند صعودی آهسته اما پیوسته پشتیبانی می‌شود که بیت کوین را بازگردانده است.بیت کوین) قیمت ها از محدوده 15000 دلار تا بسیار بالاتر از 23000 دلار در زمان نوشتن.

مربوط: خیریه Binance برای ارائه بیش از 30 هزار بورسیه Web3 در سال 2023

در میان اتهامات فزاینده در مورد تجارت داخلیبایننس به کوین تلگراف درباره سیاست تحمل صفر اطلاع داد. به گفته سخنگو:

هر کارمندی مشمول یک تعلیق 90 روزه برای سرمایه‌گذاری‌هایی است که انجام می‌دهد، و رهبران بایننس موظف هستند هر گونه فعالیت تجاری را به صورت فصلی گزارش کنند.

در سال 2018، سیاست پیشگیری از معاملات داخلی بایننس شامل یک دوره 30 روزه بود که اکنون به دوره 90 روزه افزایش یافته است.

این مطلب صرفاً از منبع ، ترجمه شده و مسئولیت آن با تریگر ویو نمی باشد.
کتاب های بازار مالی

لینک منبع خبر