نهنگ‌ها معمولاً آن دسته از افرادی هستند که با انتقال بخش‌های بزرگ سرمایه خود به یک سکه یا سکه دیگر، روندهای بازار را مدیریت می‌کنند. 
در صنعت کریپتوکارنسی، به دلیل عدم وجود فشار فروش در ابتدای هر رالی، معمولاً درصد بالای نهنگ ها برای یک سکه خوب در نظر گرفته شده است. 
در مورد 
توکن 
های  
شیبا اینو ، 
نهنگ ها تقریباً 50 تریلیون توکن دارند. 
در اینجا معنی آن برای توکن آمده است.

با 
نزدیک‌تر شدن تعداد دارندگان شبکه 
شیبا اینو به 1 میلیون نفر، برخی از نهنگ‌ها دارایی‌های خود را کنار می‌گذارند و از آن خارج می‌شوند. 
اما با توجه به فعالیت‌های کلی بازار، دلیل خروج نهنگ‌ها از موقعیت‌های خود، اصلاح کلی بازار ارزهای دیجیتال است تا عملکرد Shib.
علاوه بر برخی سرمایه‌گذاران بزرگ که از بازار شیبا اینو خارج می‌شوند، هنوز هم برخی از نهنگ‌ها وجود دارند که مایل به ورود به این توکن هستند – با رشدی حدود 1000 درصدی در سال جاری. 
پیش از این، U.Today 
گزارش داده بود  که یک کیف پول ناشناس 36 میلیون دلار توکن Shiba Inu را برداشت کرده است.
در حال حاضر، 1000 کیف پول برتر اتریوم دارای 48.8 تریلیون توکن شیبا اینو هستند که تقریباً 400 درصد از حجم معاملات روزانه فعلی را تشکیل می دهند. 
در عین حال، نهنگ ها منتظر فروش نیستند زیرا هیچ سفارش فروش عمده ای در هیچ صرافی ردیابی نشده است.

مربوط
SHIB فهرست شده توسط صرافی سنگاپور، AVAX از DOGE با ارزش بازار پیشی می‌گیرد، هستر پیرس از SEC درباره وضعیت ETH اظهار نظر نمی‌کند: Crypto News Digest توسط U.Today


شیبا اینو بیش از 50 درصد از ارزش خود را از دست داد و به زیر 0.00004 دلار سقوط کرد، اکنون پس از از دست دادن 6 درصد دیگر از قیمت، با قیمت 0.000039 دلار معامله می شود. 
اما با توجه به فعالیت جامعه پیرامون سکه، بسیاری از فعالان بازار تمایلی به پشت سر گذاشتن سکه ندارند، به طوری که حجم اجتماعی از زمان آخرین ATH توکن در حدود متوسط ​​باقی مانده است.
این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده می باشد و مسئولیت آن با تریگر ویو نمی باشد
منبع