بازارهای رمزنگاری پس از رسیدن به بالاترین رکورد در اوایل هفته ، بدتر می شوند و بیت کوین 6 درصد در نزدیکی سطح 60،000 دلار سقوط می کند

تحلیلگران هدف خود را برای قیمت بیت کوین 250 هزار دلار حفظ می کنند ، حتی اگر BTC به زیر 60 هزار دلار برسد

بیت کوین ( BTC ) در 22 اکتبر به مدت کوتاهی به زیر 60،000 دلار سقوط کرد تا اصلاحات پس از افزایش شدید نگرانی ها در مورد قدرت بازار انجام شود.

نمودار شمع 1 ساعته BTC/USD (Bitstamp). منبع: TradingView

معامله گر حداقل 56000 دلار برای خرید BTC درخواست می کند

داده های Cointelegraph Markets Pro و TradingView  نشان داد که BTC/USD در Bitstamp به پایین ترین سطح 59،930 دلار رسیده است که 6 درصد دیگر در روز کاهش یافته است.

یک ریباند این جفت ارز را از مرز 60 هزار دلار پس گرفت ، اما احتیاط همچنان نام بازی را حفظ کرد زیرا هفته ای که قیمت را به زیر 61000 دلار رساند.

Michaël van de Poppe ، همکار Cointelegraph  ، وضعیت را خلاصه می کند: “تماشای آن منطقه 64 هزار دلاری به عنوان یک سطح مهم برای شکستن و بازار شکست خورده بود ، بنابراین یک حرکت اصلاحی در حال انجام است.””به طور کلی ؛ نگاه کردن به 56 تا 59 هزار دلار به عنوان مکان مناسبی برای خرید بیت کوین.”

بالاترین رکورد قبلی در 64،900 دلار معلوم شد که کمی از طریق حمایت جدید ارائه می شود و در عوض تبدیل به یک منطقه مقاومتی مکرر می شود ، زیرا گاوها شانس کمی برای حفظ دستاوردهای جدید خود داشتند.

خوش بینی ، همانطور که مرسوم است ، تنها از آنهایی بود که دیدگاه بلندمدت تری را پذیرفتند. در میان آنها تحلیلگر محبوب توییتر TechDev وجود داشت که تاکید کرد 2021 هنوز با روندهای تاریخی بازار گاو مطابقت دارد.

“نهایی BTC ضربه همواره پنج درجه از اجرا تا به اوج اواسط چرخه تندتر،” او اشاره در کنار یک نمودار مقایسه ای.”تا اینجا صادق است. اگر ادامه یابد و پنجره $ 228K- $ 250K ضربه زده شود (دو هدف معتبر از نظر تاریخی بر اساس fib) … این اتفاق در پایان ژانویه رخ می دهد. تماشای آن جالب خواهد بود.”

نمودار حاشیه ای BTC/USD. منبع: TechDev/ Twitter

اتریوم عزم معامله گران را آزمایش می کند

بنابراین بیت کوین در بازه های زمانی کوتاه مدت توجه مردم را به آلت کوین ها واگذار کرد ، بیست ارز رمزنگاری شده برتر توسط سولانا (SOL) هدایت می شد که 13 درصد در 24 ساعت افزایش یافت.

مطالب مرتبط:  نبرد گاوها برای حفظ قیمت اتریوم بالاتر از 4K دلار پیش از انقضای گزینه های 435 میلیون دلاری روز جمعه

اتر ( ETH ) ، تازه از تلاش ناموفق برای رسیدن به بالاترین سطح تاریخ ، پس از یک بازگشت کوتاه مدت به زیر 4000 دلار کاهش یافت.

نمودار شمع 1 ساعته ETH/USD (Bitstamp). منبع: TradingView

سهم بازار بیت کوین 45.7 stood بود که نشان دهنده قدرت نسبی بازارهای alt در آخر هفته است.

همانطور که Cointelegraph قبلاً گزارش کرده بود ، “بدترین سناریوی اکتبر” در عین حال ، بسته شدن ماهانه 63000 دلار برای BTC/USD را می طلبد.

این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده می باشد و مسئولیت آن با تریگر ویو نمی باشد.

منبع