اکانت تریدینگ ویو 60% تخفیف+ اتصال با آی پی ایران
  • اورجینال
  • ضمانت دار
  • پشتیبانی سریع
  • تحویل به موقع
مشاهد قیمت ها

اکثر ارزهای رمزپایه مانند Cardano (ADA) در حال حاضر پس از هفته‌ها رشد شدید قیمت در دسامبر، دوره تثبیت را پشت سر می‌گذارند. داده های Coinmarketcap نشان می دهد پست های ارزهای دیجیتال بزرگ کاهش می یابد در یک بازه زمانی هفت روزه، با برخی حتی غوطه ور شدن دو رقمی.

کاردانو از قلم نیفتاده استدر حال حاضر در 24 ساعت و 7 روز گذشته به ترتیب 9.20 درصد و 15.3 درصد کاهش یافته است. با این حال، به گفته یکی از تحلیلگران ارز دیجیتال، کاردانو (ADA) می‌تواند خود را برای افزایش قیمت 30 تا 40 درصدی آماده کند که این توکن را از 0.80 دلار در این ماه عبور دهد.

کاردانو تثبیت پس از افزایش قیمت

Cardano در یک افزایش قیمت خوب بوده است و در سه ماهه آخر سال 2023 به اوج 170 درصد افزایش قیمت رسیده است. در زمان نگارش این مقاله، علیرغم تجمیع مداوم، کریپتو در 30 روز گذشته همچنان 35 درصد افزایش داشته است. بر اساس یک تحلیل فنی که توسط کاپیتان فایبیک تحلیلگر ارزهای دیجیتال در رسانه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشته شده است، کاردانو در حال حاضر در یک دوره زمانی صعودی است.

الگوهای پرچم صعودی پس از یک روند صعودی شکل می گیرند و نشان دهنده ادامه روند صعودی در طول یک تثبیت هستند. برای Cardano، قطب افزایش قیمت 77٪ از 0.3759 دلار به 0.6655 دلار در دو هفته اول دسامبر بود.

سپس در سطوح پایین‌تر و اوج‌های پایین‌تر معامله می‌شود و شکل پرچم را ایجاد می‌کند. اگر الگوی پرچم حفظ شود، تحلیلگر یک شکست صعودی را پیش بینی می کند که منجر به افزایش صعودی 30 تا 40 درصدی تا سطح قیمت 0.8 دلار می شود.

نمودار قیمت ADA از Tradingview.com (تحلیلگر کریپتو کاردانو)

ADA price falls to $0.55 | Source: ADAUSD On Tradingview.com

بعدی برای قیمت ADA چیست؟

کاردانو در حال حاضر با 0.5567 دلار با 115 درصد افزایش در حجم معاملات 24 ساعته معامله می شود. چندین شاخص حاکی از رشد قیمت ارزهای دیجیتال در سال جاری همراه با کل صنعت کریپتو است.

برای یکی، IntoTheBlock's نسبت ارزش شبکه به تراکنش (NVT). از 3.09 نشان می دهد که زنجیره کاردانو در حال حاضر دارای ارزش تراکنش شبکه بالایی در برابر ارزش بازار خود است، که اغلب یک علامت صعودی است.

در واقع، افزایش در ماه دسامبر و تثبیت فعلی در اوایل ژانویه همچنان با الف است پیش بینی توسط تحلیلگر ارزهای دیجیتال علی مارتینز سال گذشته، که از داده های تاریخی برای پیش بینی افزایش 2300 درصدی به 6 دلار استفاده کرد.

هنگامی که قیمت Cardano با حجم قوی به بالای 0.64 دلار برسد، این امر تأیید می کند که روند صعودی آماده ادامه است. از سوی دیگر، اگر کاردانو سطح حمایت 0.55 دلار را به یک مانع مقاومت در بازه زمانی روزانه تبدیل کند، می تواند نشان دهنده ضعف گاوها باشد که در کوتاه مدت احساسات صعودی را خنثی می کند. در چنین حالتی، می‌توانیم شاهد ادامه کاهش قیمت Cardano تا سطح 0.5 دلار باشیم.

تصویر برجسته از Zipmex، نمودار از Tradingview.com

سلب مسئولیت: مقاله فقط برای اهداف آموزشی ارائه شده است. این بیانگر نظرات NewsBTC در مورد خرید، فروش یا نگهداری هر گونه سرمایه گذاری نیست و طبیعتاً سرمایه گذاری خطراتی را به همراه دارد. به شما توصیه می شود قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را انجام دهید. از اطلاعات ارائه شده در این وب سایت کاملاً با مسئولیت خود استفاده کنید.

این مطلب صرفاً از منبع ، ترجمه شده و مسئولیت آن با تریگر ویو نمی باشد.
خرید اکانت تریدینگ ویو

لینک منبع خبر