در توئیتی اخیر، جف لوئیس، بنیانگذار Bedrock Capital 
، 
شوق شیبا اینو را رد کرده است و 
میم کوین محبوب را با Pets.com مقایسه می‌کند، شرکتی که اکنون منقرض شده است که نام آن مترادف با حباب اینترنت در اواخر دهه 1990 شده است. 
لوئیس که یک سرمایه‌گذار اولیه در شرکت حمل‌ونقل سواری Uber بود، معتقد است که SHIB اکنون دقیقاً همان جایی است که فروشگاه آنلاین حیوانات خانگی در سال 2000 قبل از انفجار آن بود. 
شیبا اینو تا سال 2021 همان چیزی است که 
https://t.co/YaR4fWb2wt در سال 2000 بود.
— جف لوئیس (@GeoffLewisOrg) 
6 نوامبر 2021

مربوط
Shiba Inu کارگر سوپرمارکت را به میلیونر تبدیل کرد، 3 دلیل برای اینکه SHIB 51% سقوط کرد، Robinhood ارتش SHIB را اذیت کرد: Crypto News Digest توسط U.Todayشیدایی سگ جدید نیست
Pets.com که به طور گسترده به عنوان یکی از بزرگترین فاجعه های حباب دات کام شناخته می شود، تنها چند ماه پس از تاسیس شرکت در فوریه 1999 به یک داستان موفقیت بزرگ تبدیل شد.
غول خرده فروشی آنلاین آمازون در مارس 1999 54 درصد از سهام این شرکت را خریداری کرد. در اواخر سال 1999، Pets.com یک کمپین تبلیغاتی بزرگ راه اندازی کرد و طلسم عروسکی جوراب خود را به یک شهرت ملی تبدیل کرد. 


این طلسم حتی در سوپر بول سال 2000 نیز ظاهر شد. 
تبلیغات 1.2 میلیون دلاری Pets.com توسط تقریباً 80 میلیون نفر مشاهده شد. 
حیوانات خانگی مختلفی را نشان می داد که تنها مانده بودند تا صاحبانشان بتوانند از فروشگاه های فیزیکی برای آنها غذا بخرند.پس از اینکه Pets.com در ماه فوریه در نزدک عمومی شد، عروسک جورابی آن در صبح بخیر آمریکا ظاهر شد و آگاهی از برند این شرکت را افزایش داد.


در حالی که خرده فروش غذای حیوانات خانگی 11 میلیون دلار خرج کرد، تنها توانست با فروش لوازم و لوازم حیوانات خانگی، 619000 دلار درآمد رقت انگیز به دست آورد.


به دلیل فقدان یک مدل تجاری قابل دوام، Pets.com تنها 268 روز پس از شروع تجارت در نزدک منحل شد و به یکی از کوتاه‌مدت‌ترین شرکت‌های عمومی تبدیل شد. 
سهام آن از اوج 14 دلار به تنها 0.19 دلار سقوط کرد.
خاطرات تلخ 
ناظران بازار ارزهای دیجیتال اغلب قیاس‌های ساده‌ای را درباره حباب دات‌کام و آلت‌کوین‌ها انجام می‌دهند، و شیبا اینو به دلیل دستاوردهای چشمگیرش، به عنوان جدیدترین هدف شکاکان ظاهر شده است. 
همانطور 
که توسط U.Today گزارش شده است ، ادوارد اسنودن، افشاگر معروف اخیراً هشداری را در مورد سقوط Dogecoin به صدا 
درآورده و ادعا می کند که سرمایه گذاران خرد را ثروتمند نمی کند.


پیتر مالوک، مدیرعامل Creative Planning اخیراً هشدار داده است که قیمت شیبا اینو ممکن است به 0 دلار سقوط کند، پس از اینکه ارزش بازار کریپتو سفید داغ از دویچه بانک پیشی گرفت.
شیبا اینو به صفر می رسد.


ممکن است ابتدا به ماه برود، اما یک سفر رفت و برگشت با فرود تصادفی خواهد بود.
— پیتر مالوک (@PeterMallouk) 
3 نوامبر 2021
شیبا اینو 
علیرغم اینکه اخیراً 
50 درصد از اوج عمر خود افت کرده است، طی دو روز گذشته بازگشت مناسبی داشته است. 
در حال حاضر با قیمت 0.00005672 دلار در بورس بایننس معامله می شود.


این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده می باشد و مسئولیت آن با تریگر ویو نمی باشد.

منبع