شرکت کنندگان برای برنده شدن یکی از 50 نشان طلایی که مالکیت NFT های ناگفته هنرمند تایلر هابز را به دست آورد ، 7 میلیون دلار در حراج هلندی جمع آوری کردند.

سرمایه‌گذاران توکن غیرقابل تعویض (NFT) 7 میلیون دلار در یک حراجی هلندی ریخته‌اند که 50 توکن فروخته و مالکیت آثار هنری دیجیتالی را که تا دسامبر ساخته نمی‌شوند، اعطا می‌کند.

تایلر هابز، هنرمند پشت سری NFT محبوب Fidenza ، خواهد راه اندازی 100 آثار دیجیتال یکی از یک نوع در آخرین مجموعه خود را ناقص کنترل از 9 دسامبر – 13 دسامبر در بر اساس شهر نیویورک روشن گالری لحظات.

در 22 اکتبر، طرفداران هابز 1800 ETH (به ارزش بیش از 7 میلیون دلار) را در ازای 50 مورد از 100 “Tokens طلایی” که به دارنده آن حقوق مالکیت یکی از آثار هنری را که قرار است در طول رویداد ضرب می شود، اعطا کنند، کمک کردند. هر یک از نشانه ها دارای عددی بین یک تا 50 است که مربوط به یک اثر هنری خاص از مجموعه است.

توکن های طلایی از طریق یک حراج هلندی به میزبانی Mirror Protocol که فقط 90 دقیقه طول کشید فروخته شد. قیمت توکن‌ها در ابتدا 500 ETH بود، با برنامه‌ریزی‌شده قیمت هر 5 دقیقه با فواصل غیر خطی کاهش پیدا کرد تا به کف 5 ETH برسد. همه 50 توکن با قیمت های بین 30 اتر (تقریبا 120000 دلار) و 80 اتر (320000 دلار) فروخته شدند.

سرمایه گذاران توکن غیرقابل تعویض (NFT) 7 میلیون دلار را در حراجی هلندی انباشته اند که 50 توکن فروخته و به خریداران امکان می دهد آثار هنری دیجیتالی را که ندیده اند، برش دهند.

یک چیز امروز بود

تبریک tylerxhobbs و brtmoments در بالا بردن ~ 1800 ETH برای بلیط NFT برای خوشبوکننده IRL در اوردن از گرو

همچنین S / O کل viamirror تیم در سراسر پروتکل، محصول، طراحی، داده ها، رشد، و غیره برای حمل و نقل یک پروتکل حراج هلندی + UI در یک هفته pic.twitter.com/nfSxhmPlM6— p.mirror.xyz (@patrickxrivera) 

22 اکتبر 2021

توکن‌های طلایی باقی‌مانده به‌طور تصادفی بین 50 کیف پولی که در حال حاضر آثار هنری سری قبلی هابز Fidenza یا پروژه CryptoCitizens NFT را در 5 نوامبر نگهداری می‌کنند، توزیع می‌شود. افرادی که این توکن‌ها را دریافت می‌کنند، حق دارند یک NFT کنترل ناقص را با قیمت 15 خریداری کنند. ETH 50٪ تخفیف در مقایسه با قیمت تسویه نهایی حراج.

هابز مجموعه کنترل ناقص خود را به عنوان بررسی موضوعات نقص توصیف می کند ، و اینکه چگونه حوزه دیجیتال قادر است از بسیاری از نقص های موجود در دنیای فیزیکی عبور کند. در وب سایت هابز آمده است:نیروهای هرج و مرج و آنتروپی به جهان طبیعت گرمای خاصی می بخشند و الگوها و درس هایی وجود دارد که می توانیم از آنها استفاده کنیم. من دوست دارم این عناصر را به دنیای دیجیتال معرفی کنم و کنترل ناقص این کار را ادامه می دهد.

موارد مرتبط: 17 درصد از آدرس ها 80 درصد از کل NFT های اتریوم را از آوریل به دست آورده اند.

سری قبلی NFT هابز Fidenza شامل 999 NFT است که شامل آثار هنری منحصر به فرد است که با استفاده از هش تراکنش خریدار به عنوان ورودی داده ایجاد شده است. این مجموعه به قیمت بیش از 37000 ETH (تقریباً 400000 دلار) فروخته شد و در پلتفرم NFT مولد Art Blocks به نمایش گذاشته شده است.

سپتامبر، SolBlocks پروژه NFT مبتنی بر Solana به دلیل استفاده از کد منبع باز Fidenza برای تولید تصاویر برای مقاصد تجاری بدون مجوز هابز مورد انتقاد هابز قرار گرفت . هابز از آن زمان پیشنهاد SolBlocks برای تقسیم سود حاصل از فروش خود را با او رد کرد.IN.ARTICLE.SUBSCRIPTION.FORM.NIFTY_NEWSLETTER

این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده می باشد و مسئولیت آن با تریگر ویو نمی باشد.

منبع