75% تخفیف اکانت پرمیوم 1ماهه

نسخه اورجینال (طلایی) فقط  15 دلار

  • تعداد محدود
ثبت سفارش

رئیس جمهور منتخب نیجریه می خواهد مقررات موجود دارایی دیجیتال SEC را برای تحریک رشد اقتصادی بازبینی کند.

رئیس جمهور منتخب نیجریه قصد دارد از فناوری بلاک چین در بخش بانکداری استفاده کند


رئیس جمهور منتخب نیجریه، Bola Tinubu اخیراً بیانیه ای را منتشر کرده است که در صورت تصویب، استفاده از فناوری بلاک چین و ارزهای دیجیتال را در بخش بانکی و مالی این کشور امکان پذیر می کند.

مانیفست حاکی از بازنگری مقررات موجود کمیسیون تبادل امنیت (SEC) در مورد دارایی های دیجیتال به منظور کسب و کار دوستانه تر. مقررات جدید چارچوبی را برای تنظیم دارایی های دیجیتال مانند ارزهای دیجیتال و سایر توکن های دیجیتال در نیجریه فراهم می کند.

مقررات پیشنهادی، شرکت‌های دارایی دیجیتال را ملزم می‌کند تا در SEC ثبت نام کنند و همه پیشنهادات و سرمایه‌گذاری‌های دارایی دیجیتال با مقررات SEC مطابقت داشته باشند.

رئیس جمهور منتخب نیجریه، بولا تینوبو.

Tinubu در این بیانیه گفت: «ما این سیاست را اصلاح خواهیم کرد تا استفاده محتاطانه از فناوری بلاک چین در بانکداری و امور مالی، مدیریت هویت، جمع‌آوری درآمد و استفاده از دارایی‌های کریپتو را تشویق کنیم. ما یک کمیته مشورتی برای بررسی مقررات SEC در مورد دارایی‌های دیجیتال ایجاد خواهیم کرد که یک چارچوب نظارتی کارآمدتر و مناسب‌تر برای کسب‌وکار ایجاد می‌کند.

برخی از علاقه مندان به ارزهای دیجیتال از مقررات موجود به دلیل نبود مقرراتی که به کاربران کریپتو اجازه می دهد با بانک های محلی خود تراکنش انجام دهند، انتقاد کرده اند.

مقاله منتشر شده همچنین با eNaira بانک مرکزی نیجریه (CBN) – ارز دیجیتال بانک مرکزی این کشور – مطابقت دارد و قصد دارد پذیرش این سکه را گسترش دهد که انتظارات را برآورده نکرده است.

مربوط: نیجریه در بحبوحه پذیرش کند eNaira، چشم‌انداز پرداخت خود را بازبینی می‌کند

دولت امیدوار است اصلاحات پیشنهادی در مقررات SEC به جذب سرمایه‌گذاران بیشتر در بخش‌های دیجیتال و اقتصادی و تحریک رشد اقتصادی کمک کند.

Tinubu گفت: “ما همچنین CBN را تشویق خواهیم کرد تا استفاده از ارز دیجیتال ما، eNaira را گسترش دهد.”

انتشار مانیفست همزمان با افزایش علاقه نیجریه ای ها به دارایی های ارز دیجیتال شده، به عنوان گوگل، است جستجو کردن داده ها نشان دهنده اشتهای قوی برای استیبل کوین است.

علاقه نیجریه ای ها به ارزهای دیجیتال در موضع ملایم تر CBN نسبت به استیبل کوین ها منعکس می شود. بانک اوج اخیرا منتشر شده یک گزارش تحقیقاتی با عنوان “چشم انداز سیستم پرداخت نیجریه 2025” در مورد ایجاد یک چارچوب جدید برای معرفی یک استیبل کوین در نیجریه.

این مطلب صرفاً از منبع ، ترجمه شده و مسئولیت آن با تریگر ویو نمی باشد.
کتاب های بازار مالی

لینک منبع خبر