نامزدی سائوله عمرووا برای کنترل ارز با مخالفت های سیاستی از سوی دموکرات ها و اعضای کمیته بانکی سنا مواجه است.

طبق گزارش ها، گروهی متشکل از پنج سناتور دموکرات، نامزد جو بایدن، سائوله اوماروا، را برای ریاست دفتر کنترل ارز (OCC) رد کرده اند. 
طبق 
گزارش آکسیوس 
، سه عضو کمیته بانکداری سنا – سناتورهای جان تستر، مارک وارنر و کیرستن سینما – در تماسی تلفنی با سناتور شرود براون، رئیس هیئت مدیره، سناتور شرود براون، ابتدا با نامزدی اوماروا به عنوان تنظیم کننده بانک مخالفت 
کردند . 
اپوزیسیون بیشتر توسط سناتورهای جان هیکنلوپر و مارک کلی حمایت شد.
اوماروا به خاطر احساسات ضد رمزنگاری معروف است که قبلاً به عنوان مشاور ویژه برای سیاست تنظیم مقررات معاون وزیر امور مالی داخلی کار کرده است. 
در نتیجه مخالفت پنج دموکرات و همه جمهوری خواهان، نامزد کاخ سفید از سایر نامزدهای دموکرات می خواهد که به انتصاب او رأی دهند.
سناتورها از اوماروا در مورد نامزدی او در 18 نوامبر سؤال کردند، از جمله سناتور جان اوسف از جورجیا، که سؤالات خاصی از اوماروا در مورد ارز دیجیتال داشت. 
نظرات او برخی از مزایایی را که ارز دیجیتال برای بازارهای مالی به ارمغان می آورد، تشخیص داد، اما او بر روی پتانسیل ارز دیجیتال برای تضعیف دلار آمریکا تمرکز کرد، جنبه هایی که کنترل کننده ارز مسئولیت تنظیم آن را بر عهده دارد.
آنچه بعد اتفاق می افتد یکی از دو چیز است. 
یا دولت بایدن سناتورهای دموکراتی را که با نامزدی عمرووا مخالفت می کنند متقاعد می کند که نظرشان را تغییر دهند، یا دولت نامزد جدیدی را برای تایید سنا انتخاب می کند.
در ماه اکتبر، سناتور پت تومی، 
اوماروا را در مورد تز مارکسیسم گمشده‌اش 
تحت فشار قرار داد و در اوایل نوامبر، مدیر 
بازرسی ارز، مایکل جی. هسو، 
تتر و بایننس را به عنوان بازیگران پرخطر در فضای 
بلاک چین معرفی کرد.
دفتر سناتور هیکنلوپر در دنور فوراً به درخواست Cointelegraph برای اظهار نظر پاسخ نداد.
مرتبط: رئیس کمیته بانکداری سنا به دنبال اطلاعاتی از صادرکنندگان و صرافی‌های استیبل کوین است که امکان شنیدن آن را پیشنهاد می‌کند.
شرود براون، رئیس کمیته امور بانکی، مسکن و شهرسازی سنا، با افزایش گرمای نظارتی، اخطاریه‌هایی را صادر کرد که در آن شرکت‌های رمزارز باید اطلاعات مربوط به حمایت از مصرف‌کننده و سرمایه‌گذار در استیبل کوین‌ها را منتشر کنند.
همانطور که کوین تلگراف گزارش داد، اخطار براون به Coinbase، Gemini، Paxos، TrustToken، Binance.US، Circle، Centre، و Tether ارسال شد که اکنون باید اطلاعات درخواستی را تا 3 دسامبر تحویل دهند. کسب و کارهای ارز دیجیتال باید اطلاعات را به اشتراک بگذارند. در خرید، مبادله و ضرب استیبل کوین.
علاوه بر این، انتظار می‌رود که شرکت‌ها تعداد توکن‌های در گردش و تعداد دفعاتی که کاربران آن‌ها را با دلار آمریکا مبادله می‌کنند را نیز به اشتراک بگذارند. 
به گفته این سناتور، سرمایه گذاران “ممکن است از پیچیدگی و ویژگی های متمایز و شرایط هر استیبل کوین قدردانی نکنند.” 
طبق نامه:
من نگرانی های قابل توجهی در مورد شرایط غیر استاندارد قابل اعمال برای بازخرید استیبل کوین های خاص دارم، اینکه چگونه این شرایط با دارایی های سنتی متفاوت است و چگونه این شرایط ممکن است در پلتفرم های تجارت دارایی دیجیتال سازگار نباشد.”
این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده می باشد و مسئولیت آن با تریگر ویو نمی باشد
منبع