به گفته OneDegree، بیمه و مدیریت ریسک برای دارایی های دیجیتال، اعتماد سرمایه گذاران را افزایش می دهد.

یک شرکت بیمه بزرگ آسیایی 
در تلاش برای ارائه مدلی برای سایر مشاغل در این زمینه، 
وارد بیت کوین ( 
BTC ) شده است.
شرکت بیمه چند خطی OneDegree 
روز پنجشنبه 
اعلام کرد که با صرافی بیت کوین هنگ کنگ (HKbitEX) همکاری می کند تا از پلتفرم حضانت ON1ON دومی محافظت کند. 
OneDegree ادعا می کند که اولین ارائه دهنده بیمه دارایی های دیجیتال در آسیا است که 100 میلیون دلار از دارایی های دیجیتال تحت نظارت HKbitEX را بیمه کرده است.
طبق گفته OneDegree، تقاضای بیمه برای دارایی‌های دیجیتال در حال رشد است و بیمه و مدیریت ریسک برای دارایی‌های دیجیتال اعتماد سرمایه‌گذاران را افزایش می‌دهد و به توسعه بازار کمک می‌کند.
بیمه شخص ثالث آسیب فیزیکی به کیف پول ناشی از حوادث طبیعی، خطرات امنیت سایبری مانند حملات هک خارجی یا بدافزار و اقدامات عمدی یا متقلبانه کارکنان را پوشش می دهد.
پس از این اعلامیه، کن لو، یکی از بنیانگذاران HKbitEX اظهار داشت که می خواهد سرمایه گذاری نهادی بیشتری در ارزهای دیجیتال داشته باشد. 
او ادامه داد:
“هنگ کنگ با بیش از 1800 مدیر دارایی دارای مجوز، دارای بیش از 3 تریلیون دلار آمریکا تحت مدیریت است. ما می خواهیم به مدیران دارایی کمک کنیم تا به این بازار وارد شوند تا بتوانند وظایف امانتداری خود را در قبال سرمایه گذاران نهایی خود انجام دهند.”
این شرکت گفت که در حال ایجاد راه‌حل‌های فن‌آوری بیشتری برای کمک به فعالان بازار کریپتو در اجتناب از خطرات است. 
به گفته این شرکت، علاوه بر پلتفرم امنیت سایبری داخلی Cymetrics، این ابزار به مشتریان کمک می کند تا ریسک سایبری خود را ارزیابی کرده و آن را مدیریت کنند.
همانطور که گزارش شده، کمیسیون اوراق بهادار و آتی هنگ کنگ در حال حاضر در حال بررسی 
قوانینی است که تراکنش‌های ارز مجازی را پوشش می‌دهد ، از جمله اینکه آیا افراد می‌توانند در صندوق‌های مبادلات ارزی مرتبط با ارزهای دیجیتال سرمایه‌گذاری کنند.
هنگ کنگ یکی از مهم ترین و برجسته ترین قطب های مالی جهان است. 
تاثیر قابل توجهی بر نوآوری ارزهای دیجیتال داشته است. 
به عنوان مثال، ایالت-شهر برخی از شناخته شده ترین و موفق ترین شرکت های رمزنگاری را تا به امروز ایجاد کرده است، از جمله صرافی مشتقات ارزهای 
دیجیتال 
FTX و پلت فرم دارایی دیجیتال 
این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده می باشد و مسئولیت آن با تریگر ویو نمی باشد.
منبع