اکانت تریدینگ ویو 60% تخفیف+ اتصال با آی پی ایران
  • اورجینال
  • ضمانت دار
  • پشتیبانی سریع
  • تحویل به موقع
مشاهد قیمت ها

با توجه به تحولات اخیر در بازار کریپتو، XRP بار دیگر توجه سرمایه گذاران و جامعه را به خود جلب کرده است زیرا دارایی ارز دیجیتال شده شاهد فعالیت گسترده دیگری از نهنگ بوده است.

XRP Whales بیش از 50 میلیون توکن را به CEX منتقل می کند

یک گزارش اخیر نشان داد که یک نهنگ XRP اخیراً بیش از 50 میلیون توکن به صرافی‌های ارزهای دیجیتال منتقل کرده است. داده های زنجیره ای نشان می دهد که نهنگ در چند هفته گذشته این نوع تراکنش را انجام داده است.

جالب اینجاست که این تراکنش‌های نهنگ پس از ظهور در طول کاهش قیمت توکن، گردبادی از حدس و گمان را در میان علاقه‌مندان به بازار ارزهای دیجیتال در سراسر جهان ایجاد کرده است. بر اساس داده‌های ردیاب زنجیره‌ای Whale Alert، نهنگ 50.7 میلیون توکن را به صرافی‌های متمرکز (CEX) منتقل کرده است.

Whale Alert فاش کرده است که وجوه فوق در دو تراکنش جداگانه به CEX منتقل شده است. معاملات نهنگ در بحبوحه حرکت رو به پایین توکن رخ داد که گمانه زنی ها را در مورد تأثیر آن بر قیمت XRP افزایش داد.

ردیاب زنجیره ای گزارش داد که اولین معامله اره 26 میلیون توکن XRP به ارزش تقریبی 15.22 میلیون دلار. داده ها نشان می دهد که آدرس ناشناخته شناسایی شده به عنوان r4wf7enWPx…5XgwHh4Rzn توکن ها را به صرافی ارز دیجیتال مکزیکی منتقل کرده است. بیتسو.

در ضمن معامله دوم نقل مکان کرد 24.7 میلیون توکن XRP به ارزش حدود 14.68 دلار در زمان انتقال. همان آدرس کیف پول ذکر شده در بالا، وجوه را به صرافی ارز دیجیتال دیگری منتقل کرده بود بیت استمپ.

قابل توجه است که آدرس کیف پول جنگلی مدتی است که این نوع تراکنش را به CEX ها ترتیب می دهد. هفته گذشته، هشدار نهنگ شناسایی شده آدرس کیف پول که بیش از 48 میلیون توکن XRP را به Bitstamp و Bitso منتقل می کند.

در کمتر از دو هفته، آدرس کیف پول بیش از 138 میلیون توکن به پلتفرم‌های ارزهای دیجیتال منتقل کرده است. با قیمت فعلی دارایی دیجیتال، این ارزش بیش از 79 میلیون دلار است.

دارایی کریپتو برای یک رشد قابل توجه آماده است

روز چهارشنبه، کل بازار کریپتو تجربه یک اختلال قابل توجه که شاهد سقوط XRP به پایین ترین سطح اکتبر خود یعنی 0.50 دلار بود. علیرغم کاهش قابل توجه قیمت، Egrag کریپتو، تحلیلگر ارزهای دیجیتال، احساسات صعودی را در مورد دارایی کریپتو ابراز کرده است.

Egrag اخیرا به اشتراک گذاشته شده است پیش‌بینی‌های جسورانه برای دارایی در پلتفرم X (توئیتر سابق). این تحلیلگر ارزهای دیجیتال اشاره کرد که قیمت توکن در حال حاضر برای صعود آماده می شود.

XRP
XRP یک سطح آزمون مجدد خفیف را در حدود 0.55 دلار نشان می دهد | منبع: Egragcrypto در X

او به سناریوی اوت اشاره کرد که در آن XRP در طول انحلال 1 میلیارد کریپتو به مرز پایین کانال خود رسید. وی تصریح کرد: اکنون پس از 5 ماه با انحلال تهاجمی یک میلیاردی دیگر به آن منطقه بازمی گردد.

او تاکید کرد که گاوهای نر دارایی در “دفاع از این کانال” ثابت قدم بوده اند و اجازه نمی دهند چیزی مانع از “خرید در افت” شود. او تاکید کرد که گاوها قیمت را بالای «خط جهنم وال» حفظ کرده‌اند و از بسته شدن «شمع روزانه» در زیر آن جلوگیری کرده‌اند.

تا کنون، Egrag اشاره کرده است که “آزمایش مجدد جزئی” در حدود 0.55 دلار به نظر می رسد رفتار بازار “بسیار استاندارد” باشد.

XRP
XRP با قیمت 0.577 دلار در نمودار 1 بعدی معامله می شود منبع: XRPUSDT on Tradingview.com

تصویر برجسته از Shutterstock، نمودار از Tradingview.com

سلب مسئولیت: مقاله فقط برای اهداف آموزشی ارائه شده است. این بیانگر نظرات NewsBTC در مورد خرید، فروش یا نگهداری هر گونه سرمایه گذاری نیست و طبیعتاً سرمایه گذاری خطراتی را به همراه دارد. به شما توصیه می شود قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را انجام دهید. از اطلاعات ارائه شده در این وب سایت کاملاً با مسئولیت خود استفاده کنید.

این مطلب صرفاً از منبع ، ترجمه شده و مسئولیت آن با تریگر ویو نمی باشد.
خرید اکانت تریدینگ ویو

لینک منبع خبر