هدف جدید افزایش ارزش سکه Binance با سوزاندن هزینه های BSC است

در میان تجمع مداوم توکن بایننس ، Binance Coin ( BNB ) ، توسعه دهندگان زنجیره هوشمند Binance (BSC) اقدامات بیشتری را برای حفظ مدل تورم زدایی توکن و بهبود ارزش ذاتی آن پیشنهاد کرده اند.

با توجه به Binance پروتکل تکامل جدید، BEP-95، توسعه دهندگان BSC با توجه به معرفی یک زمان واقعی سوزاندن مکانیزم برای بخشی از هزینه های گاز به منظور کاهش عرضه BNB و رانندگی ارزش BNB بالاتر با افزایش تقاضا است. طبق BEP ، دارندگان BNB تصمیم خواهند گرفت که چگونه جایزه گاز BSC را اعزام کنند.

توسعه دهندگان BSC با انتشار این پیشنهاد در روز جمعه ، اشاره کردند که BEP جدید ممکن است مقدار کل BNB را که اعتبارسنجان و نمایندگان از شرط بندی به دست می آورند ، کاهش دهد. مکانیسم سوزاندن با معرفی پارامترهای قابل کنترل برای دو قرارداد هوشمند سیستم برای جمع آوری هزینه گاز فعال می شود.

BNB که توسط Binance در سال 2017 ایجاد شد ، یک طرح تورم تورمی است ، به این معنی که Binance هر سه ماه یک درصد از منبع BNB را می سوزاند تا ارزش توکن را حفظ کند. هنگامی که 50٪ از منابع اولیه سوزانده شود و تنها 100،000،000 BNB باقی بماند ، Binance سوزاندن BNB را متوقف می کند.

با Binance، آخرین BNB رمز سوختگی صورت گرفت دوشنبه آخرین سوختن 1335888 BNB (640 میلیون $) در 17 سوختگی سه ماهه خود را.

این پیشنهاد در حالی مطرح می شود که BNB اخیراً شاهد یک تجمع بزرگ بود و توکن در روز چهارشنبه از مرز 500 دلار عبور کرد. در زمان نگارش این مقاله ، BNB سومین ارز رمزنگاری شده از نظر ارزش بازار پس از بیت کوین ( BTC ) و اتر ( ETH ) است. این توکن با 495 دلار معامله می شود که حدود 30 درصد در 30 روز گذشته افزایش یافته است. BNB بالا تمام وقت مه 2021 ثبت شده است، با این نشانه رمز موجی به عنوان بالا به عنوان 686 $، با توجه به CoinGecko.

مطالب مرتبط: معدنچیان اتریوم پس از فعال شدن EIP-1559 رکورد 70 میلیارد دلار را در ETH ذخیره می کنند

آخرین BIP ، که در ماه اوت رخ داد ، شبیه مکانیسم جدید هزینه تراکنش است که برای ارتقاء اتریوم در لندن اجرا شده است . با توجه به Etherchain، متوسط نرخ ETH رایت کنونی مقدار به 3.76 ETH یا 15448 $ در هر دقیقه.

“این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با تریگر ویو نمی باشد”

منبع