هلیوم همکاری جدیدی را با Dish Network اعلام می کند که شبکه 5G خود را در ازای پاداش های HNT گسترش خواهد داد.

هلیوم با Dish Network همکاری می کند تا پلتفرم 5G توزیع شده مبتنی بر رمزنگاری خود را گسترش دهد

هدف نهایی هر پروژه ارز دیجیتال دستیابی به پذیرش گسترده با ارائه یک مورد استفاده است که ارزش واقعی را ارائه می دهد که می تواند در هر خانه در سراسر جهان اعمال شود. 

 هلیوم، یک پروژه متمرکز بر اینترنت اشیاء 5G، به لطف شبکه بی سیم خود که توسط کاربر اداره می شود، با افشای همکاری جدید با Dish Network در 26 اکتبر، گام مهمی در جهت پذیرش بیشتر برداشت.

26 اکتبر 2021

بر اساس این اعلامیه، این مشارکت به مشترکین Dish Network این فرصت را می‌دهد تا گره‌های هلیوم را اجرا کنند و برای اشتراک‌گذاری سرویس بی‌سیم 5G خود با کسانی که در منطقه خود هستند، جوایز توکن HNT دریافت کنند.

این اولین حامل بزرگی است که شبکه هلیوم 5G را در اکوسیستم خود ادغام می کند و نشانه قابل توجهی از اعتبار پروژه و فناوری آن است.

فرانک مونگ، مدیر اجرایی هلیوم، در نظرات با رسانه Decrypt، در مورد این مشارکت و معنای آن برای آینده شبکه هلیوم توضیح داد. 

مونگ گفت ،دیش می‌داند که بلاک چین بالقوه می‌تواند در صنعت بی‌سیم داشته باشد، و به عنوان اولین حامل بزرگی که به شبکه مردمی ملحق شده است، این مشارکت تایید واقعی است که مدل تشویقی HNT ابزار قدرتمندی برای استقرار زیرساخت‌ها در مقیاس است. همراه با Dish و FreedomFi، هلیوم 5G دسترسی بسیار گسترده‌تری خواهد داشت که در آن مشتری از چرخ لنگر مشوق‌های شبکه و برنامه‌هایی که آن را قادر می‌سازد بهره می‌برد.»

شبکه هلیوم شاهد رشد تصاعدی است

مشارکت Dish Network جدیدترین مورد در یک سال شلوغ رشد برای شبکه هلیوم است که اکنون بیش از 256000 گره جداگانه در سراسر جهان دارد که توسط 93561 کاربر اداره می شود.

آمار هات اسپات شبکه هلیوم. منبع: هلیوم

این همکاری با Dish Network با رای گیری جامعه در ماه آوریل امکان پذیر شد که اضافه شدن دومین شبکه با قابلیت 5G را به پروتکل از طریق مشارکت با FreedomFi تایید کرد. این به هلیوم اجازه می دهد تا از دستگاه هایی مانند گوشی های هوشمند، تبلت ها و لپ تاپ ها پشتیبانی کند.

هلیوم همچنین حمایت فزاینده‌ای از تولیدکنندگان سخت‌افزار متعددی دریافت کرده است که شروع به ساختن نقاط اتصال با شبکه هلیوم کرده‌اند و انتظار می‌رود این امر دامنه دسترسی شبکه را افزایش دهد.

مطالب مرتبط: شهرهای هوشمند موفق بدون فناوری های غیرمتمرکز غیرممکن خواهند بود

داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان می‌دهد که از زمان رسیدن به پایین‌ترین سطح 16.45 دلاری در 29 سپتامبر، قیمت HNT با 42.2 درصد افزایش به 23.50 دلار در روز 26 اکتبر رسیده است زیرا حجم معاملات 24 ساعته آن با 162.75 درصد افزایش به 35 دلار رسیده است. میلیون.

نمودار 4 ساعته HNT/USDT. منبع: TradingView

داده‌های VORTECS™ از Cointelegraph Markets Pro  نیز شروع به شناسایی چشم‌انداز صعودی برای HNT در 20 اکتبر، قبل از افزایش اخیر قیمت کردند.

امتیاز VORTECS™، انحصاری کوین تلگراف، یک مقایسه الگوریتمی از شرایط تاریخی و فعلی بازار است که از ترکیبی از نقاط داده شامل احساسات بازار، حجم معاملات، حرکات اخیر قیمت و فعالیت توییتر به دست آمده است.

امتیاز VORTECS™ (سبز) در مقابل قیمت HNT. منبع: Cointelegraph Markets Pro

همانطور که در نمودار بالا مشاهده می شود، امتیاز VORTECS™ برای HNT در 20 اکتبر شروع به افزایش کرد و حدود 93 ساعت قبل از شروع به افزایش 15.6 درصدی قیمت طی دو روز آینده، به بالاترین سطح 78 رسید.

این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده می باشد و مسئولیت آن با تریگر ویو نمی باشد

منبع