مایکل ون دی پوپ، متخصص ارز دیجیتال بینش هایی را در مورد آنچه که باید در زمانی که نصف شدن بیت کوین در 19 آوریل رخ می دهد. به عنوان بخشی از تجزیه و تحلیل خود، ون د پوپ پیشنهاد کرد که ممکن است به محض وقوع رویداد توجه از بیت کوین تغییر کند.

تغییر روایی پس از نصف شدن

Van de Poppe در X (تویتر سابق) ذکر شده است پست با نزدیک شدن به رویداد نصف شدن، روایت ها تغییر خواهند کرد، اما مشخص نکردند که در صورت وقوع این اتفاق، روایت جدید چه خواهد بود. با این حال، در یک قبلی پست X، کارشناس کریپتو برخی از انتظارات خود را برای آینده بازار کریپتو بیان کرد که شامل آنچه که او انتظار داشت روایت جدید باشد.

به گفته ون دی پوپ، روایت به اتریوم (ETH) و پروژه هایی که بر روی آنها متمرکز هستند تغییر خواهد کرد. شبکه‌های زیرساخت فیزیکی غیرمتمرکز (DePIN) و دارایی های دنیای واقعی (RWA). این بخش ها به همراه هوش مصنوعی (AI) و میم کوین ها بوده اند برنامه ریزی شده، پیش بینی شده یکی از روایت‌های پیشرو در این گاو نر باشد.

در همین حال، کارشناس کریپتو، که تا کنون به اظهارات خود ادامه داده است که آلت‌کوین‌ها بسیار کم‌ارزش هستند، انتظار دارد این توکن‌های ارز دیجیتال «در جفت بیت‌کوین خود» پس از اتمام هیاهوی هاوینگ، جهش کنند. علاوه بر این، Van de Poppe اشاره کرد که آلت کوین ها از این سه ماهه دوم تا تابستان قدرت صعودی را نشان خواهند داد و پس از آن اصلاحاتی در سه ماهه سوم سال انجام خواهد شد.

پیش از این، کارشناس ارز دیجیتال ده آلتکوین را فهرست کرده است او معتقد است که می تواند بیشترین سود را در قیمت داشته باشد فصل آلت کوین با قدرت کامل آغاز می شود. این توکن ها عبارتند از Chainlink (LINK)، سلستیا (TIA)، آربیتروم (ARB)، پولکادوت (DOT)، Cosmos (ATOM)، DYDX (DYDX)، WooNetwork (WOO)، سی (SEI)، شبکه Skale (SKL) و Covalent (CQT).

انتظارات برای بیت کوین

در کوتاه مدت، ون دو پوپ انتظار دارد بیت کوین تا حدود 70000 دلار جهش تسکینی را تجربه می کند. با این حال، او در مورد مسیر بلندمدت کریپتوی پرچم‌دار چندان خوش‌بینانه به نظر نمی‌رسید و پیش‌بینی کرد که بیت‌کوین با مشکل مواجه خواهد شد. دوره تثبیت که او این کار را نمی کند انتظار در “ماه های آینده” تغییر کند.

در دیگری پست Xاو گفت: “در حال حاضر این یک بازی انتظار برای بیت کوین است، زیرا حرکت نسبتاً از بین رفته است.” او اضافه کرد که انتظار دارد بیت کوین به “تعادل و تثبیت” ادامه دهد، در حالی که آلت کوین ها در جفت های بیت کوین خود در این دوره رشد خواهند کرد.

به نظر می رسد این دوره ادغام پیش بینی شده مرحله انباشت مجدد در مراحل نصف شدن بیت کوین باشد که تحلیلگر ارزهای دیجیتال Rekt Capital یک بار به آن اشاره شد. توضیح در مورد اینکه این دوره چگونه است، Rekt Capital در آن زمان بیان شده است بسیاری از سرمایه‌گذاران در این مرحله به دلیل کسالت، بی‌حوصلگی و ناامیدی از عدم کسب نتایج عمده در سرمایه‌گذاری بیت‌کوین خود در عواقب فوری نصف شدن، متزلزل می‌شوند.

با پایان یافتن این دوره، انتظار می‌رود بیت‌کوین «روند صعودی سهموی» خود را طی کند، مرحله‌ای که Rekt Capital اشاره کرد که از نظر تاریخی بیش از یک سال طول می‌کشد. در همین راستا، شایان ذکر است که بیشتر سودهای قیمت بیت کوین معمولاً بین این دو اتفاق می افتد شش ماه تا یک سال پس از نصف شدن بیت کوین.

BTC price shows bullish momentum ahead of halving | Source: BTCUSD on Tradingview.com

تصویر برجسته از Yahoo Finance، نمودار از Tradingview.com

سلب مسئولیت: مقاله فقط برای اهداف آموزشی ارائه شده است. این بیانگر نظرات NewsBTC در مورد خرید، فروش یا نگهداری هر گونه سرمایه گذاری نیست و طبیعتاً سرمایه گذاری خطراتی را به همراه دارد. به شما توصیه می شود قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را انجام دهید. از اطلاعات ارائه شده در این وب سایت کاملاً با مسئولیت خود استفاده کنید.

این مطلب صرفاً از منبع ، ترجمه شده و مسئولیت آن با تریگر ویو نمی باشد.
خرید اکانت تریدینگ ویو

لینک منبع خبر