اکانت تریدینگ ویو 60% تخفیف+ اتصال با آی پی ایران
  • اورجینال
  • ضمانت دار
  • پشتیبانی سریع
  • تحویل به موقع
مشاهد قیمت ها

حاکمیت Cosmos ارتقاء v9-Lambda را تأیید کرده است، از جمله امنیت زنجیره‌ای و احتمالاً شروع یک چرخه بازده واقعی.

گاوهای ATOM از نزدیک شاهد آماده شدن امنیت زنجیره ای Cosmos برای راه اندازی در 15 مارس هستند


انجمن کیهان با 99.99 درصد رای موافق به این پیشنهاد، رای اضافه کردن “امنیت تکراری (RS)” به زنجیره خود را تصویب کرد. ارتقاء مورد انتظار است تنظیم برای پخش زنده در 15 مارس 2023، با ارتقاء v9-Lamba.

RS اولین نسخه از ویژگی امنیت بین زنجیره ای (ICS) Cosmos است که به بلاک چین های موجود در اکوسیستم Cosmos اجازه می دهد منابع اعتبارسنجی را برای وضعیت امنیت به اشتراک بگذارند.

فقط پروتکل هایی که توسط حاکمیت Cosmos تایید شده اند به عنوان زنجیره های مصرف کننده در به روز رسانی آتی اضافه خواهند شد. هشت زنجیره مصرف کننده کاندیدای بالقوه برای انتخاب هستند، از جمله Neutron، PolymerDAO، Duality، Stride، Simply Staking، FairBlock و Comdex.

امنیت زنجیره ای Cosmos می تواند یک چرخه بازده واقعی را آغاز کند

ویژگی Replicated Security تا 25 درصد از هزینه های زنجیره مصرف کننده را بین سهامداران Cosmos Hub توزیع می کند. پروتکل ها همچنین می توانند بخشی از تورم رمزی و جریان های درآمد را به Cosmos اختصاص دهند.اتم) سهامداران.

پیاده سازی ICS به زنجیره های مصرف کننده اجازه می دهد تا به طور کامل بر رشد اقتصاد شبکه تمرکز کنند، زیرا اعتبار سنجی Cosmos Hub امنیت قابل اعتمادی را در مقابل 51 درصد حملات و دوبرابر خرج کردن این بازده اضافی را برای سهامداران ATOM به ارمغان می آورد و به زنجیره های مصرف کننده اجازه می دهد تا برای رشد بهینه شوند.

پاداش سهام برای ATOM پس از تعدیل تورم، 6.82 درصد است، با بازده سالانه 24.37 درصد. بازده اضافی زنجیره مصرف کننده، بازده سالانه دارندگان ATOM را وضعیت می بخشد و فعالیت خرید و سهام را بیشتر تشویق می کند.

Cosmos Staking به تعدیل تورم پاداش می دهد. منبع: Staking Rewards

نوترون یک پلت فرم قرارداد هوشمند است که احتمالا اولین زنجیره مصرف کننده ای خواهد بود که از ویژگی جدید ICS استفاده می کند. Avril Dutheil، مدیر کل Neutron به Cointelegraph گفت:

“در نتیجه [of RS]، نوترون مجبور نیست به طور مداوم عرضه نوترون (NTRN) را افزایش دهد تا اعتبار سنجی ها صادقانه بماند یا بازدهی سهام را به شرکت کنندگان در حاکمیت بپردازد، زیرا آنها به ایمن سازی شبکه کمک نمی کنند.

دوتیل افزود: «در عوض، NTRN می‌تواند یک عرضه ثابت، یک برنامه زمان‌بندی انتشار نمایه‌شده بر روی فعالیت زنجیره‌ای و فشار خرید و سوزاندن ثابت از سه جریان درآمد نوترون داشته باشد.»

این به زنجیره های مصرف کننده اجازه می دهد تا بر بازده واقعی بلاک چین تمرکز کنند و با افزایش قیمت، بازدهی بیشتری را برای سهامداران ATOM به ارمغان بیاورند. در نتیجه، بازده بالا برای سهام ATOM باعث انگیزه بیشتر کاربران برای خرید و سهام ATOM می شود. از این رو، به طور بالقوه باعث ایجاد یک چرخه سرمایه گذاری با فضیلت در اکوسیستم کیهان می شود.

رشد اکوسیستم کیهان صعودی ظاهر می شود

اکوسیستم کیهان دارد در دو سال گذشته رشد چشمگیری داشته است زیرا زنجیره‌های بیشتری از مکانیسم Cosmos-SDK و Tendermint برای چرخش زنجیره‌های برنامه استفاده می‌کنند. پیاده‌سازی ویژگی‌های زنجیره متقابل وضعیت یافته مانند RS به بلاک چین‌ها اجازه می‌دهد از نقدینگی موجود در اکوسیستم Cosmos بهره ببرند.

اعلامیه دایره در مورد یک کوین بومی USD (USDCبلاک چین در Cosmos احتمالا یک کاتالیزور قوی برای وضعیت نقدینگی اکوسیستم خواهد بود. دوتیل به چندین پروژه استیبل کوین غیرمتمرکز مانند Inter Stable Token (IST) آگوریک و USK کوجیرا اشاره کرد که به دنبال تکرار موفقیت استیبل کوین های غیرمتمرکز مبتنی بر اتریوم در Cosmos هستند. همچنین به ایجاد ATOM به عنوان وثیقه قابل اعتماد و وضعیت ارزش پیشنهادی آن کمک خواهد کرد. دوتیل افزود،

باید دید که آیا این جایگزین های غیرمتمرکز در مقیاس بندی پیشنهادات خود در سراسر Interchain موفق خواهند شد یا نه، اما حداقل بلوک های سازنده وجود دارند تا در نهایت یک اکوسیستم DeFi یکپارچه را به Cosmos بیاورند.

از نظر فنی، ارز ATOM/USD از زمان تشکیل پایین‌ترین قیمت ژوئن 2022 در 6 دلار، یک الگوی مثلث صعودی صعودی تشکیل داده است. خروج از مثلث حول سطوح مقاومتی 14 و 15 دلاری می‌تواند باعث شود که دارایی به سطوح شکست نزولی 2022 در حدود 33 دلار برسد، با احتمال کمی برای رسیدن به بالاترین سطح تاریخ در حدود 46 دلار. با این حال، اگر قیمت از پایه مثلث که در حال حاضر حدود 10 دلار است، ریزش کند، تز صعودی باطل خواهد شد.

داده‌های CryptoQuant نشان می‌دهد که شاخص قدرت نسبی ATOM و اندیکاتور Stochastic در رده فروش بیش‌ازحد قرار دارند که نشان‌دهنده تغییر روند احتمالی است.

نمودار قیمت هفتگی ATOM/USD. منبع: TradingView

در حالی که یک تز صعودی ATOM قابل قبول به نظر می رسد، تحقق آن به استفاده و اینکه آیا زنجیره های مصرف کننده می توانند بازدهی معنی داری را برای سهامداران ATOM به ارمغان بیاورند یا نه بستگی دارد.

دیدگاه ها، افکار و نظرات بیان شده در اینجا به تنهایی متعلق به نویسندگان است و لزوماً منعکس کننده یا نماینده دیدگاه ها و نظرات Cointelegraph نیست.

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه های سرمایه گذاری نیست. هر حرکت سرمایه گذاری و معاملاتی مستلزم ریسک است و خوانندگان باید هنگام تصمیم گیری تحقیقات خود را انجام دهند.

این مطلب صرفاً از منبع ، ترجمه شده و مسئولیت آن با تریگر ویو نمی باشد.
کتاب های بازار مالی

لینک منبع خبر