5 پروژه DeFi با چشم انداز قدرتمند در صنعت

  • جهان امکانات بی پایان را که DeFi ارائه می دهد مشاهده کرده است.
  • امروزه 5 پروژه DeFi وجود دارد که صنعت مالی را متحول می کند.
  • این مقاله به وضوح این 5 پروژه DeFi را شرح می دهد.

در سال 2021 ، همه چیز در مورد مدیریت پول هوشمند است. اقتصاد مبتنی بر بلاک چین رویای دستیابی به آزادی مالی فرد را محقق کرد. در حالی که افراد بسیار باهوش مالی که در بازار بورس بازی می کنند می توانند پول را برای دریافت سود مدیریت کنند که چیزی را که موسسات مالی سنتی در چند دهه گذشته ارائه کرده اند ، از بین برده است ، اما هرگز در تاریخ از طریق بلاک چین و ارزهای رمزنگاری شده به عنوان دموکراتیزه ، پر از پتانسیل و ارائه باور نکردنی ، تأمین مالی نشده است. نتایجی که امروز می بینیم

قرنطینه و واقعیت COVID-19 بر افزایش محبوبیت بخش رمزنگاری و سرمایه گذاری های جایگزین تأثیر زیادی گذاشت ، به ویژه در مواجهه دولت های جهانی با چاپ میلیاردها دلار در پاسخ به اقتصادهای به چالش کشیده شده از همه گیری ، که به سوختن حمله رعد اسا بخش DeFi کمک کرد. در کمتر از یک سال ، ارزش کل وجوه قفل شده به ارتفاعات نجومی رسیده است.

اکنون که بازار از شوک تابستانی بهبود می یابد و ما به پاییز ، دوره ای داغ برای حوزه دارایی های دیجیتال ، می پردازیم ، ارزش ردیابی جدیدترین پروژه های نوآورانه را دارد که کاربران را قادر می سازد به راحتی وارد دنیای هیجان انگیز DeFi شوند ، در حالی که از دارایی های خود بسیار استفاده می کنند. به

مسابقه برای مدیریت ثروت دیجیتال

امروز ، از دست دادن آخرین تحولات به معنی از دست دادن یک فرصت چشمگیر برای افزایش درآمد خود است. سال گذشته ، APY های عظیمی ذهن کسانی را که به دنبال راه حل های جایگزین سرمایه گذاری بودند ، به خود جلب کرد. نسخه 2021 پروتکل های DeFi گزینه های بیشتری را روی میز می آورد.

DeFi یا Decentralized Finance ، مخفف مجموعه ای از برنامه های کاربردی مالی است که به دفتر کل توزیع شده فناوری بلاک چین متصل شده است. این امر به بانک ها این امکان را می دهد تا خدمات مالی سنتی را به شیوه های خصوصی تر و مفیدتر برای وام دهندگان و وام گیرندگان ارائه دهند. علاوه بر این ، همه اینها از مزایای گزارش شدن به یک دفتر کل بلاک چین دیجیتال برخوردار است.

در حالی که افراد می توانند از DeFi استفاده کنند ، بسیاری ممکن است احساس خستگی کنند. برنامه های کاربردی زیادی برای فناوری DeFi وجود دارد که ممکن است کسی نداند از کجا شروع کند. این یک مانع خاص برای ورود ایجاد می کند ، و این احساس مختص سرمایه گذاران جداگانه نیست – موسساتی که می خواهند از این ابزارها استفاده کنند می توانند به همان شکل به آن نگاه کنند.

هدف اصلی سیستم عامل های DeFi غیر متمرکز کردن فرایند سرمایه گذاری و معاملات است. یکی از جاذبه های اصلی در اینجا این است که این راه حل ها در مقایسه با موسسات مالی سنتی شفافیت بیشتری را ارائه می دهند.

بهترین سیستم عامل های DeFi امروزه از dApps یا پروتکل های غیر متمرکز پشتیبانی می کنند – که بر اساس بیت کوین یا اتریوم ساخته شده اند. پروژه های جدید تقریباً ماهانه وارد بازار می شوند و فرصت های مالی جدیدی را برای سرمایه گذاران و معامله گران در هر شکل و اندازه فراهم می کنند.

موسسات از DeFi استفاده می کنند تا بازدهی بالاتری نسبت به خدمات سنتی داشته باشند. به لطف تلاش برای بازیابی اقتصاد در ایالات متحده ، DeFi اکنون بیش از هر زمان دیگری جذاب است. در پی همه گیری کووید -19 ، فدرال رزرو اوراق بهادار خزانه داری و اوراق بهادار با وام مسکن خریداری کرد. هزینه های اضطراری در حال ایجاد بازار مناسب برای سرمایه گذاری های خطرناک است.

با این حال ، برای بسیاری از افراد ، پذیرفتن DeFi دشوار است زیرا بسیار قریب به اتفاق است. تفاوت این محصولات DeFi با خدمات بانکی سنتی چیست؟ و چرا سرمایه گذاری رو به رشد DeFi ارزش افزودن به مجموعه شما را دارد؟

امروزه توسعه حوزه DeFi به دلیل اشتیاق شدید برای افزایش TVL است و کاربران به دنبال درآمد بالا با هزینه های پایین تراکنش هستند. بلاک چین های جدید پروتکل های مستقر را تحریک می کنند که با ارائه نشانه های خود به عنوان پاداش اضافی ، خود را در اتریوم ثابت کرده اند.

تجربه پروتکل های AAVE ، Curve و Sushi نشان می دهد که هرچه یک پروتکل با بلاک چین بیشتر ادغام شود ، تعداد پذیرندگان و وجوه سپرده شده با سرعت بیشتری افزایش می یابد. کاربران ارزهای رمزنگاری شده راه حل های چند زنجیره ای را دوست دارند.

با افزایش انتظارات برای تعطیلات ، انگشتان خود را در این پنج پروژه برتر DeFi قرار دهید.

5 پروژه جدید و قدرتمند DeFi

  1. Cabital

موسسه دارایی های دیجیتال Cabitalاخیراً 4 میلیون دلار در دور تامین مالی بذر خود جمع آوری کرده است. این برنامه Cabital Earn را ارائه می دهد ، یک پلت فرم مدیریت ثروت ارز رمزنگاری شده. این سرویس هیچ گونه الزامی برای حداقل سپرده ها و حداکثر سپرده ها ندارد و هزینه ای برای واریز دارایی های دیجیتالی بر روی پلت فرم دریافت نمی کند. Cabital هیچ توکن بومی صادر نمی کند و بنابراین مشتریان آنها از هرگونه هزینه پنهان مرتبط با سهام توکن پلتفرم اجتناب می کنند و همچنین از خطرات بی ثباتی بازار جلوگیری می کنند. با این وجود ، Cabital تا 12٪ APY در پس انداز ارزهای رمزنگاری شده با تقسیم 80٪ از درآمد سرمایه گذاری آنها با مشتریان ارائه می دهد. Cabital به تازگی ادغام پرداخت SEPA را اعلام کرده است تا به مشتریان اروپایی اجازه دهد بین یورو و ارزهای رمزنگاری شده به طور یکپارچه تغییر کنند و همچنین دارایی های ارزهای رمزنگاری شده با هر مبلغ یورو را با بهترین نرخ صنعت خرید و فروش کنند.

  1. فناوری NFT

NFT Tech یک بازار همه جانبه NFT است که به سازندگان اجازه می دهد خلاقیت خود را به صورت رایگان ضبط کنند و به معامله گران اجازه می دهد با سرعت بالا و با شفافیت کامل با بازار ارتباط برقرار کنند. بازار NFT Tech قرار است راه را برای سازندگان با استعدادی باز کند که در غیر این صورت نمی توانستند از ابزارهای دیگر و روش های ایجاد NFT استفاده کنند ، یا برای سوء استفاده از آنها بسیار بی سواد بودند. با حمایت از چنین هنری و ترویج صداهای جدید ، بازار NFT Tech قرار است به کانون پر رونق جدیدترین و هیجان انگیزترین مجموعه ها تبدیل شود ، با معامله گران باهوش که در طبقه همکف هستند ، می توانند Bored Ape یا CryptoPunk منحصر به فرد را انتخاب کنند. زنجیر. بازار قبلاً راه اندازی موفقیت آمیزی داشته است و NFT Tech آماده است تا با لیست Uniswap بعدی توکن NFT Tech – $ NFTT ، در 21 اکتبر درها را به روی عموم باز کند.

این پلتفرم بر روی NFT Tech Super Chain اجرا می شود. این یک مرحله جسورانه است ، برای ایجاد بلاک چین خود برای پلتفرم خود ، اما این یک مرحله است که به این معنی است که به صورت سفارشی با هدف تجارت NFT ساخته شده است. هنگام معامله با هنر ، مجبور نیستید با بارهای معاملاتی که توسط یک زنجیره هدف عمومی تأیید می شوند برخورد کنید که ممکن است در آن زمان اتفاقات دیگری رخ دهد و مانع از سیالیت شود.

بازار DeFi فعلی فاقد گزینه های حاشیه کافی و تنظیم تعاملات بین شرکت کنندگان است. نرخ سود شناور وام ها ، فقدان ساختار نرخ بهره بلند مدت و وثیقه بیش از حد ، اخذ وام را با چالش مواجه می کند.

  1. امور مالی افق

راه حل Horizon Finance به کاربران این فرصت را می دهد تا بدون نیاز به تزریق وثیقه اضافی ، جریانهای نقدی دارایی های زیربنایی متعلق به خود را مشاهده کنند. شفافیت و انصاف با مکانیزمی تضمین می شود که به فعالان بازار اجازه می دهد نرخ هایی را که می توانند از میان مجموعه ای از پیشنهادات نرخ ثابت قبول کنند ، انتخاب کنند.

پروتکل بازارهای غیرمتمرکز که Horizon Finance اخیراً راه اندازی کرده است ، حاشیه های کافی را فراهم می کند و به کاربران این فرصت را می دهد که از نرخ بهره ثابت و شناور استفاده کنند و در عین حال پاداش هایی را بر اساس نسبت دارایی های سپرده گذاری شده و گزینه های نرخ بهره دریافت کنند.

  1. ماهی قزل آلا

پلتفرم های DeFi دارای 97 میلیارد دلار قفل هستند و کاربران در حال حاضر به دنبال راه هایی برای استفاده از دارایی های خود فراتر از سهام و تجارت هستند. Scallop یک اکوسیستم نوین بانکی DeFi نوآورانه ارائه می دهد که راهی سریعتر و کارآمدتر برای مدیریت هر دو ارز فیات و رمزنگاری شده از یک برنامه واحد به کاربران ارائه می دهد. با استفاده از بلاک چین ، محصولات بانکی سنتی با قابلیت DeFi را ارائه می دهد.

محصولات Scallop شامل Accounts ، Cards ، Exchange ، NFT Marketplace ، Token و یک بلاک چین بومی ، Scallop Chain است که به چند مورد اشاره می کنیم. این محصولات ابزاری هستند که مأموریت Scallop را برای استفاده ایمن از دارایی های دیجیتالی در جریان اصلی بیشتر می کند.

  1. پروتکل زونامی

یکی از آخرین تلاش ها برای افزایش سطح درآمد کاربر در DeFi ، پروتکل زونامی است . این پلتفرم که توسط بینندگان راه حل های بانکداری جایگزین نسل بعدی ایجاد شده است ، اولین تجمع درآمد غیر متمرکز با یک پروتکل هوشمند است که می تواند به دارندگان استیبل کوین کمک کند تا همیشه پول را در سودآورترین مکان نگه دارند و بازدهی را تامین کنند که منابع سنتی نمی توانند با آن مطابقت داشته باشند. فناوری پیشرفته آنها اجازه می دهد تا دارایی ها با استفاده از تنها یک استخر واحد با بالاترین نرخ ، از طریق فرایند تولید محصول ، روزانه به کارآمدترین استخرهای DeFi متوازن شوند. سازگاری با سایر بلاکچین های محبوب مانند BSC ، Polygon ، Fantom و Avalanche به زودی ارائه می شود.

هاله فرصت های جدید مالی

فن آوری های جدید نیاز به دانش ، احتیاط و تمایل به یادگیری چیزهای جدید دارد. مسائل اصلی DeFi رابط های قدیمی و پیچیده ای بودند که اغلب توسط گیک ها و برای آنها ساخته می شد. همچنین فقدان آشکاری از ورود وجوه نهادی وجود دارد زیرا برای تأمین مالی منطقه نیاز به ریسک دارد. این به این دلیل است که هنوز خلأها و پروتکل های غیرقابل اعتمادی وجود دارد که بازار از طریق آنها می خواهد میلیون ها معامله را با خیال راحت انجام دهد. در حالی که TradFi منسوخ ، متوقف و در باتلاق ناکارآمدی ها و واسطه ها باقی مانده است ، دنیای رمزنگاری با جهش های گسترده به توسعه خود ادامه می دهد. تحقیقات خود را انجام دهید و هوشمندانه سرمایه گذاری کنید ، زیرا از دست دادن پیشرفت تکنولوژی اشتباهی است که باید از انجام آن اجتناب کنید.

“این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با تریگو ویو نمی باشد”

منبع