75% تخفیف اکانت پرمیوم 1ماهه

نسخه اورجینال (طلایی) فقط  15 دلار

  • تعداد محدود
ثبت سفارش

این شرکت مخاطره آمیز از 15 میلیون واحد UNI خود در برابر استقرار با استفاده از پل Wormhole استفاده کرد.

a16z مخالف پیشنهاد استقرار Uniswap V3 در زنجیره BNB است


شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر Andreessen Horowitz (a16z) به پیشنهاد نهایی برای استقرار Uniswap V3 در زنجیره BNB با استفاده از پل Wormhole رای منفی داد. نشان می دهد انجمن Uniswap DAO.

پیشنهاد حاکمیتی برای استقرار آخرین تکرار Uniswap در زنجیره BNB در 2 فوریه توسط 0xPlasma Labs به نمایندگی از انجمن Uniswap ارائه شد، پس از گذراندن یک بررسی دما با 20 میلیون (80.28٪) رای موافق، و 4.9 میلیون (19.72) رای. درصد رای موافق این شرکت سرمایه گذاری 15 میلیون UNI خود را در برابر این حرکت استفاده کرد.

در زمان انتشار، تنها 3 درصد آرا یا 23.4 میلیون رای داده شده بود. دوره رای گیری قرار است در 10 فوریه به پایان برسد.

Uniswap DAO – پیشنهاد برای استقرار Uniswap V3 در زنجیره BNB با استفاده از پل Wormhole

پشت این اختلاف، پل متقاطع زنجیره ای است که برای استقرار انتخاب شده است. این پیشنهاد از پل Wormhole استفاده می کند، در حالی که a16z از استفاده از LayerZero به عنوان پروتکل قابلیت همکاری پشتیبانی می کند.

شرکای شرکت سرمایه گذاری بیان قصد آنها رای دادن به LayerZero به عنوان پل استقرار در طول بررسی دما. ادی لازارین، رئیس مهندسی در a16z، در بحث پیشنهادی در 31 ژانویه اظهار داشت:

“برای اینکه کاملاً صریح باشیم، ما در a16z اگر از نظر فنی قادر به این کار بودیم، 15 میلیون توکن به LayerZero رای می‌دادیم. و در رای‌های Snapshot آینده قادر خواهیم بود. بنابراین، برای اهداف “بررسی دما”، لطفاً ما را به این ترتیب بشمارید. “

در این پیشنهاد، آزمایشگاه‌های 0xPlasma خاطرنشان می‌کند که ذینفعان در اکوسیستم Uniswap “مایل خود را برای دیدن پل‌های به حداقل رساندن اعتماد برای راهبری جدید Uniswap v3 در زنجیره BNB ابراز کرده‌اند.”

بر اساس ارزیابی های فنی چهار پل و یک بحث بسیار پیچیده و رای گیری در مورد Snapshot، جامعه پل Wormhole را برای استقرار Uniswap v3 در زنجیره BNB انتخاب کرد. مقام دوم در اختیار تیم LayerZero با 17 میلیون رای قرار گرفت.

در سال 2022، پروتکل Wormhole یکی از بزرگترین پل ها را هدف قرار می دهد که منجر به از دست دادن 120000 توکن Wrapped Ether (wETH) به ارزش 321 میلیون دلار می شود. یک مهاجم یک آسیب‌پذیری در قرارداد هوشمند پروتکل پیدا کرد و توانست قبل از تعویض آن با اتریوم، ۱۲۰۰۰۰ wETH را بدون وثیقه بر روی Solana ضرب کند.

LayerZero Labs بخشی از مجموعه کار سرمایه گذاری a16z است. در مارس 2022، پروتکل به برنامه های غیرمتمرکز omnichain اختصاص یافت 135 میلیون دلار در دور بودجه جمع آوری کرد به رهبری a16z و Sequoia، در میان سرمایه گذاران دیگر، کسب وضعیت تک شاخ با ارزش 1 میلیارد دلار.

این مطلب صرفاً از منبع ، ترجمه شده و مسئولیت آن با تریگر ویو نمی باشد.
کتاب های بازار مالی

لینک منبع خبر