• ADALend یکی از کارآمدترین و پایدارترین پلتفرم‌های DeFi در بازار است.
  • این پروژه یک پروتکل وام دهی مقیاس پذیر و غیرمتمرکز است.
  • از مزایای یکی از برترین بلاک چین ها – کاردانو – استفاده می کند.

ADALend یک پروتکل وام دهی مقیاس پذیر و غیرمتمرکز است که توسط یک سازمان مستقل غیرمتمرکز (DAO) اداره می شود .

ADALend ویژگی‌های مختلفی را ارائه می‌کند که ابزارهای مالی غیرمتمرکز را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد که برای همه با دسترسی به اینترنت، بدون نیازهای پیچیده KYC سیستم بانکی رایج، قابل دسترسی است.

این پروتکل با فعال کردن دارایی‌های انباشته شده برای تامین مالی چند وام، کارایی سرمایه دارایی‌های دیجیتال را بهبود می‌بخشد. این پروتکل از بلاک چین کاردانو برای استفاده از پتانسیل DeFi به عنوان جایگزینی مناسب برای بخش مالی سنتی استفاده می کند.

بلاک چین سبز

بلاک‌چین‌های آینده باید تأثیر کمتری بر محیط‌زیست داشته باشند و بدون مصرف انرژی بسیار کارآمد برای عملیاتی ماندن کار کنند. کاردانو یکی از کم مصرف ترین بلاک چین ها در صنعت بوده است. 1.6 میلیون بار کمتر از بیت کوین و بسیار پایین تر از سطح متوسط ​​سکه های با ارزش بازار بالا.

Cardano همچنین همکاری خود را با Veritree ایجاد “اولین چالش جهانی تاثیر Cardano” را اعلام کرده است، ابتکاری که هدف آن سرمایه‌گذاری مجدد کمک‌های مالی برای کاشت مجدد درختان در سراسر جهان است.

امنیت پلتفرم

پایگاه کد Cardano در Haskell توسعه داده شد، یک زبان برنامه نویسی بسیار محبوب که به صراحت برای سهولت در ممیزی انتخاب شده است. بلاک چین کاردانو یک لایه حفاظتی امنیتی برای پروتکل ADALend ارائه می‌کند که برخلاف بسیاری از پروتکل‌های DeFi که به دلیل پیچیدگی بلاک چین از مشکلاتی رنج می‌برند ، بدون خرابی عمل کند . ADALend یکی از کارآمدترین و پایدارترین پلتفرم‌های DeFi در بازار محسوب می‌شود.

ADALend همچنین از پیشرفت‌های بیشتر در بلاک‌چین Cardano که توسط Input Output Hong Kong (IOHK) انجام می‌شود، لذت خواهد برد که تیم بسیار قوی‌ای دارد که همیشه در حال کار بر روی بهبود بیشتر بلاک‌چین است.

خلاصه

در واقع، این دو عامل اصلی هستند که هنگام جستجوی ارائه دهندگان ابزارهای مالی آینده در نظر گرفته می شوند. کارایی و امنیت به عنوان یک نگرانی اصلی برای کاربران در سال 2022 و پس از آن مطرح خواهد شد. جایگزینی سیستم بانکداری اصلی یک شبه اتفاق نمی افتد، بلکه اجرای مداوم جایگزین های پایدار است که پایان خدمات مالی سنتی تلقی می شود.

آدالند در اوایل ماه گذشته یک دور اولیه بیش از حد ثبت نام داشت. با پایان یافتن سریع دور فروش خصوصی، بسیاری از سرمایه گذاران برای تضمین جایگاه خود در فروش خصوصی عجله دارند.

این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده می باشد و مسئولیت آن با تریگر ویو نمی باشد.

منبع