Stacked که در آوریل 2020 راه اندازی شد، یک برنامه مبتنی بر وب است که به کاربران امکان می دهد از طریق پشته های از پیش ساخته شده به استراتژی های معاملاتی دسترسی داشته باشند.

Alameda Research، یک شرکت تجارت ارزهای 
دیجیتال که توسط میلیاردر 
رمزارز Sam Bankman-Fried تأسیس شده است ، سرمایه گذاری 35 میلیون دلاری را در برنامه معاملاتی خودکار رمزارز Stacked انجام داده است.
در 9 دسامبر، این استارت‌آپ رسماً تکمیل موفقیت‌آمیز دور سرمایه‌گذاری سری A به رهبری Alameda و Mirana Ventures، شریک سرمایه‌گذاری Bybit Exchange و BitDAO را اعلام کرد.
طبق گزارش‌ها، بودجه جدید به Stacked کمک می‌کند تا تیم 40 نفره خود را به بیش از 100 کارمند در سال 2022 افزایش دهد و به گسترش مجموعه مجموعه‌های رمزنگاری و محصولات وام‌دهی خودکار خود ادامه دهد.
به گفته شریک Alameda Research Ventures برایان لی، آلامدا بیش از یک سال پیش سرمایه گذاری در Stacked را آغاز کرد و اکنون در مورد توانایی خود در ارائه یک “تجربه سرمایه گذاری منحصر به فرد و ساده برای سرمایه گذاران خرد” مطمئن است.
لی خاطرنشان کرد: «توانایی ارائه برخی نرده‌های محافظ به کاربران هنگام ساختن یک سبد، در حالی که به کاربر اجازه می‌دهد وجوه را در مبادلات مورد علاقه خود نگه دارد، چیزی است که سرمایه‌گذاران واقعاً به آن نیاز دارند.»
Stacked که در آوریل 2020 راه اندازی شد، یک برنامه مبتنی بر وب است که به کاربران امکان می دهد از طریق پشته های از پیش ساخته شده به استراتژی های معاملاتی بررسی شده و سبد سرمایه گذاری دسترسی داشته باشند، که از شاخص های رمزنگاری محبوب، صندوق های تامینی و سایر سبد سرمایه گذاران مدل شده اند. 
این پلتفرم قصد دارد تا شش ماه دیگر کاملاً متحرک شود.
به گفته جوئل برچ، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل Stacked، پشته هایی از جمله سکه های مالی غیرمتمرکز (DeFi) از محبوب ترین ها در این پلتفرم هستند. 
بر اساس داده‌های Stacked در زمان نگارش مقاله، پشته‌های مبتنی بر توکن غیرقابل تعویض (NFT) پشته‌هایی با عملکرد برتر هستند، از جمله مخلوطی از سکه‌های بزرگ و کوچک که در معرض بازارهای NFT قرار می‌گیرند.
آلن اشویلر، مدیر درآمد Stacked، بر اهمیت حمایت شرکت‌های بزرگ از شرکت تاکید کرد. 
تصادفی نیست که دو تا از بزرگترین صرافی‌ها در فضای کریپتو این دور سرمایه‌گذاری را رهبری می‌کنند. 
این صرافی ها و سایر صرافی ها از روز اول شرکای اصلی ما بوده اند و کاربران خود را با ابزارهای خودکار بیشتری برای سرمایه گذاری آشنا می کنند.
مطالب مرتبط: FTX پیشنهادات مربوط به مقررات رمزنگاری را قبل از جلسه استماع کنگره ایالات متحده منتشر می کند
این خبر به عنوان تبادل Bankman-فرید FTX است  
بنا به گزارش به دنبال افزایش 1.5 میلیارد $ برای مشتقات cryptocurrency به جهانی خود را تبادل و وابسته به آمریکا FTX.US. 
نشریه متمرکز بر فناوری اطلاعات در 
3 دسامبر 
گزارش داد که جذب سرمایه جدید به ترتیب ارزش FTX و FTX.US را به 32 و 8 میلیارد دلار می رساند.
این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده می باشد و مسئولیت آن با تریگر ویو نمی باشد
منبع