• الگوراند یک شبکه غیرمتمرکز، خودپایدار و مبتنی بر بلاک چین است.
  • توکن لایه 1 با عملکرد بالا تمام دستاوردهای امروز خود را پاک کرده است.به نظر می رسد پتانسیل صعودی Algorand با سطح مقاومت 1.9 دلار محدود شده است

توکن رمزنگاری غیرمتمرکز Algorand (ALGO) برای بازیابی قیمت باید از پشتیبانی کلیدی بالاتری برخوردار باشد. علاوه بر این، در صورت لمس ALGO و رفتن به زیر منطقه سبز، قیمت کاهش می یابد.

درخواست 08 – $ALGO

یکی دیگر نزدیک به نقطه مورد علاقه پس از یک تصحیح سنگین در اینجا.

وقتی به منطقه سبز می رسیم، پایین می آیم. pic.twitter.com/M9YL9Pk3nv

— Michaël van de Poppe (@CryptoMichNL) 25 اکتبر 2021

Algorand یک شبکه غیرمتمرکز، خودپایدار و مبتنی بر بلاک چین است که به طیف گسترده ای از برنامه های کاربردی کمک می کند تا بر روی آن اجرا شوند. سیستم هایی مانند این مقیاس پذیر، ایمن و کارآمد هستند که همگی برای موفقیت برنامه در دنیای واقعی حیاتی هستند. به عنوان شکل جدیدی از اعتماد، Algorand از محاسباتی پشتیبانی می کند که ضمانت عملکرد قابل اعتماد را می طلبد.

به گفته CoinMarketCap ، قیمت ALGO در زمان انتشار 1.86 دلار با حجم معاملات 24 ساعته 265,521,075 دلار معامله می شود.

algorand
ALGO / USDT نمودار قیمت (منبع: TradingView )

یک سطح مقاومت بحرانی باعث می شود که الگواند ابهام نشان دهد. به نظر می رسد پتانسیل صعودی Algorand با سطح مقاومت 1.9 دلار محدود شده است. ALGO تنها در صورتی می تواند روند صعودی خود را از سر بگیرد که این نقطه قیمت قاطعانه در بالا بسته شود.

لحظه ساختن یا شکست الگوراند

Algorand تحت تاثیر واکنش های نوسانات قرار گرفته است و یکی از آلتکوین هایی است که تحت تاثیر آن قرار گرفته است. در پاسخ به افزایش ناگهانی فشار فروش، توکن لایه 1 با عملکرد بالا، تمام دستاوردهای امروز خود را پاک کرده است. بر اساس داده های Bybt ، بیش از 36.8 میلیون دلار در موقعیت های خرید و فروش در چهار ساعت گذشته نقد شده است.

ALGO در این مدت تقریبا 7 درصد سقوط کرد و از بالاترین سطح روزانه 1.86 دلار به پایین ترین سطح 1.81 دلار سقوط کرد. علیرغم نوسانات قیمتی که در چند ساعت گذشته شاهد بودیم، الگوراند همچنان بالاتر از حمایت پایدار معامله می کند.

با توجه به میانگین متحرک 50 روزه، این ارز رمزنگاری شده توسط یک مانع پشتیبانی قابل توجه نگهداری می شود. اگر ALGO به این کار ادامه دهد ، ممکن است بازار بتواند از سد مقاومتی 1.90 دلار عبور کرده و به 2.54 دلار برسد. این خوش بینی نتیجه یک الگوی مثلثی است که از 13 سپتامبر 2021 در نمودار روزانه Algorand مشهود است.

توجه به این نکته مهم است که بسته شدن کندل روزانه زیر میانگین متحرک 50 روزه در 1.76 دلار می تواند تز صعودی را باطل کند و منجر به ضرر بیشتر شود. علاوه بر ترغیب سرمایه گذاران برای خروج از موقعیت های خرید، شکست این سطح حمایتی حیاتی، فشار فروش پشت الگوراند را افزایش می دهد. چنین شرایط منحصر به فردی می تواند باعث شود ALGO به 1.24 دلار یعنی میانگین متحرک 200 روزه سقوط کند.

این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده می باشد و مسئولیت آن با تریگر ویو نمی باشد.

منبع