Altcoins حتی با کاهش قیمت بیت کوین به 60،000 دلار شکست

امروز قیمت بیت کوین ( BTC ) و قیمت Ether ( ETH ) پس از یک هفته هیجان انگیز که باعث شد BTC پس از راه اندازی موفقیت آمیز دو صندوق قابل معامله در بورس به بالاترین حد خود برسد ، به سطوح پایین تری از حمایت رسید. 

در حالی که بیشتر تمرکز بر BTC و Ether بوده است ، آلت کوین های متعدد سود قابل توجهی را به همراه داشته است زیرا برخی از معامله گران به نظر می رسد که برای اجرای احتمالی altseason آماده می شوند.

7 سکه برتر با بیشترین تغییر قیمت 24 ساعته. منبع: Cointelegraph Markets Pro

داده های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان می دهد که بیشترین سود طی 24 ساعت گذشته THORChain (RUNE) ، Moonriver (MOVR) و OKB (OKB) بوده است.

تجارت THORChain در شبکه اتریوم از سر گرفته می شود

THORChain یک پروتکل نقدینگی غیر متمرکز است که دسترسی متقابل به شبکه های مختلف بلاک چین را ارائه می دهد و به کاربران این امکان را می دهد تا هنگام انجام معاملات بین شبکه ها ، دارایی های خود را کاملاً حفظ کنند.

بر اساس داده های Cointelegraph Markets Pro ، شرایط بازار RUNE مدتی مطلوب بوده است.

VORTECS ™ Score ، منحصر به Cointelegraph ، یک مقایسه الگوریتمی از شرایط تاریخی و فعلی بازار است که از ترکیبی از نقاط داده از جمله احساسات بازار ، حجم معاملات ، تغییرات قیمت اخیر و فعالیت توییتر به دست آمده است.

VORTECS ™ امتیاز (سبز) در مقابل قیمت RUNE. منبع: Cointelegraph Markets Pro

همانطور که در نمودار بالا مشاهده می شود ، امتیاز VORTECS for برای RUNE در بیشتر هفته های گذشته در منطقه سبز افزایش یافته است و در 18 اکتبر ، حدود 19 ساعت قبل از افزایش 60 درصدی قیمت آن در هفته بعد ، به بالاترین سطح خود به 74 رسیده است. دو روز.

حرکت مجدد RUNE در پی از سرگیری معاملات در شبکه اتریوم صورت می گیرد که از زمان هک شدن 8 میلیون دلاری پروتکل در ژوئیه 2021 متوقف شده بود.

Moonriver اکوسیستم خود را گسترش می دهد

Moonriver یکی از پروتکل های پاراچین جدید Kusama است که یک پلت فرم قرارداد هوشمند سازگار با Ethereum است که یک شبکه قناری را برای همیشه ایجاد می کند.

داده های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان می دهد که پس از رسیدن به پایین ترین سطح 234 دلار در 19 اکتبر ، قیمت MOVR با افزایش 75 درصدی به بالاترین سطح روزانه در 410 دلار در 22 اکتبر رسید ، زیرا حجم معاملات 24 ساعته آن به بالای 59 میلیون دلار رسید.

نمودار 4 ساعته MOVR/USDT. منبع: TradingView

افزایش قیمت MOVR در حالی صورت می گیرد که این پروژه مشارکت های جدیدی را در سراسر اکوسیستم ارزهای رمزنگاری شده ایجاد کرده است ، از جمله همکاری با پروتکل Graph و ادغام با SushiSwap.

مطالب مرتبط: ETF مربوط به آینده Valkyrie Bitcoin در Nasdaq راه اندازی شد و قیمت سهام در ساعت اول 3 درصد کاهش یافت

OKEx یک کمپین سکه الگوی میم راه اندازی می کند

OKB نماد بومی صرافی ارزهای رمزنگاری شده مبتنی بر مالتا OKEx است و به عنوان توکن ابزار برای اکوسیستم OKEx عمل می کند.

داده های VORTECS from از Cointelegraph Markets Pro پیش از افزایش قیمت اخیر ، چشم انداز صعودی OKB را در 21 اکتبر آغاز کرد.

بیت کوین
VORTECS ore امتیاز (سبز) در مقابل قیمت OKB. منبع: Cointelegraph Markets Pro

همانطور که در نمودار بالا مشاهده می شود ، نمره VORTECS OK برای OKB در 21 اکتبر شروع به رشد کرد و تقریباً نه ساعت قبل از افزایش 25 درصدی قیمت آن در روز بعد ، به بالاترین سطح 76 رسید.

با توجه به سرویس NewsQuakes from از Cointelegraph Markets Pro ، تجمع در OKB پس از فعال شدن مبادله با یک کلیک برای USD Coin ( USDC ) انجام شد ، که بازدهی 20 as و همچنین راه اندازی کمپین سکه الگوهای رفتاری را ارائه می دهد. کاربران می توانند رقابت کنند تا سکه های میم مورد علاقه خود در صرافی ذکر شده باشد.

سقف کلی بازار ارزهای رمزنگاری شده اکنون 2.51 تریلیون دلار است و میزان تسلط بیت کوین 45.5 درصد است.

این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده می باشد و مسئولیت آن با تریگر ویو نمی باشد.

منبع