TRAC ، KDA و CTSI پس از آنکه BTC به بالاترین سطح خود در تاریخ رسید و کل بازار ارزهای رمزنگاری شده به 2.63 تریلیون دلار رسید ، سودهای دو رقمی ثبت کردند.

Altcoins مرحله بعدی را طی می کند زیرا کل بازار رمز ارزها از 2.63 تریلیون دلار فراتر می رود

به روز رسانی بازار

پس از آنکه بیت کوین ( BTC ) پیشنهاد خود را جلب کرد و به بالاترین حد خود در تاریخ رسید و به 67،000 دلار رسید ، بازارهای رمزنگاری در حالت سرخوشی مطلق به سر می برند . 

افزایش بیت کوین به 67000 دلار همچنین باعث افزایش دو رقمی آلت کوین های متعدد شد ، زیرا ضرب المثل قدیمی از بالا رفتن جزر و مد در بلند کردن همه قایق ها به نظر می رسد.

7 سکه برتر با بیشترین تغییر قیمت 24 ساعته. منبع: Cointelegraph Markets Pro

داده های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان می دهد که بیشترین سود طی 24 ساعت گذشته OriginTrail (TRAC) ، Kadena (KDA) و Cartesi (CTSI) بوده است.

OriginTrail حرکت می کند

OriginTrail یک پروتکل است که بر روی شبکه اتریوم ( ETH ) کار می کند و متخصص در استفاده از فناوری بلاک چین برای بهبود تدارکات و مدیریت زنجیره تامین است.

بر اساس داده های Cointelegraph Markets Pro ، شرایط بازار TRAC مدتی است که مطلوب بوده است.

VORTECS ™ Score ، منحصر به Cointelegraph ، یک مقایسه الگوریتمی از شرایط تاریخی و فعلی بازار است که از ترکیبی از نقاط داده از جمله احساسات بازار ، حجم معاملات ، تغییرات قیمت اخیر و فعالیت توییتر به دست آمده است.

VORTECS ™ امتیاز (سبز) در مقابل قیمت TRAC. منبع: Cointelegraph Markets Pro

همانطور که در نمودار بالا مشاهده شد ، امتیاز VORTECS for برای TRAC در 19 اکتبر شروع به افزایش کرد و حدود یک ساعت قبل از افزایش 48 درصدی قیمت در روز بعد ، به نمره 72 رسید.

افزایش قیمت برای TRAC زمانی اتفاق می‌افتد که این پروژه در حال فرآیند تغییر نام تصویر خود به عنوان «نخستین نمودار دانش غیرمتمرکز جهان» است و با دکتر باب متکالف به عنوان بخشی از هیئت مشاوران خود همکاری می‌کند.

کادنا تحت بازسازی قرار می گیرد

کادنا ، یک پروژه بلاک چین متمرکز بر شرکت ، طی 24 ساعت گذشته با افزایش شتاب در بازار ، با یک قیمت سالم روبرو شده است.

داده های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان می دهد که پس از رسیدن به پایین ترین سطح در 2.60 دلار در 19 اکتبر ، قیمت KDA روند معکوس را تجربه کرد و 33.65 to افزایش یافت و به بالاترین سطح روزانه در 3.47 دلار در 20 اکتبر رسید. جلد.

نمودار 4 ساعته KDA/USDT. منبع: TradingView

افزایش قیمت KDA پس از بازسازی وب سایت پروژه و مشارکت با Immutable Records صورت می گیرد که هدف آن ایجاد یک بازار توکن غیرقابل جوش به طور کامل در شبکه Kadena است.

پل های کارتسی به بهمن

Cartesi یک پروتکل بلاک چین است که بر ادغام ابزارهای سنتی مورد استفاده توسط توسعه دهندگان با ابزارهای غیر متمرکز متمرکز شده است که به توسعه قراردادهای هوشمند و در دسترس قرار دادن آنها برای همه کمک می کند.

داده های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان می دهد که قیمت CTSI 51 درصد از پایین ترین قیمت 0.70 دلار در 19 اکتبر به بالاترین سطح روزانه 1.07 دلار رسیده است زیرا حجم معاملات 24 ساعته آن 587 درصد افزایش یافته و به 288 میلیون دلار رسیده است.

نمودار 4 ساعته CTSI/USDT. منبع: TradingView

افزایش قیمت CTSI در حالی رخ می دهد که پروژه از راه اندازی پل ارتباطی با شبکه بهمن خبر می دهد و برای راه اندازی شبکه اصلی آن آماده می شود که شامل سهام اختصاصی می شود.

سقف کلی بازار ارزهای رمزنگاری شده در حال حاضر 2.637 تریلیون دلار است و نرخ تسلط بیت کوین 47.5 درصد است.

“این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با تریگو ویو نمی باشد”

منبع