این شرکت گفت که 20 میلیون توکن APT برای حدود 110235 شرکت کننده واجد شرایط ارسال شد.

Aptos Foundation 20 میلیون توکن را به کاربران اولیه شبکه آزمایشی خود ارسال می کند


شرکت لایه 1 بلاک چین، بنیاد Aptos، اعلام کرد در 18 اکتبر که به شرکت کنندگان اولیه شبکه خود با توکن های APT رایگان پاداش داده بود.

این بنیاد به اشتراک گذاشت که تخمین زده شده 20 میلیون توکن APT، که نشان دهنده 2٪ از کل عرضه اولیه 1 میلیارد APT است، به حدود 110235 شرکت کننده واجد شرایط اختصاص داده است. ارزش تخمینی توکن های ایردراپ شده در حدود 200 تا 260 میلیون دلار بر اساس قیمت بازار توکن در زمان ریزش بود.

طبق گفته شرکت بلاک چین، واجد شرایط بودن برای توکن های airdropped بر اساس دو دسته بود: «کاربرانی که درخواست یک شبکه آزمایشی مشوق Aptos را تکمیل کردند» و کاربرانی که «یک APTOS: ZERO testnet NFT» را ضرب کردند. فقط استخراج کنندگان اصلی این NFTها واجد شرایط بودند، نه صاحبان فعلی یا ثانویه NFTها.

شرکت آن را به اشتراک گذاشت توکن‌های Aptos فقط قابل ادعا هستند از طریق صفحه رسمی انجمن Aptos با اطلاعات اضافی ارائه شده در ایمیل واجد شرایط بودن ارسال شده توسط شرکت. آنها به کاربران هشدار دادند که بسیار احتیاط کنند و فقط به منابع و کانال های رسمی اعتماد کنند تا از کلاهبرداری جلوگیری کنند.

اولین ایردراپ بنیاد Aptos برای اعضای جامعه خود در زمانی انجام می شود که این پروژه توسط اعضای جامعه ارز دیجیتال در توییتر مورد بررسی قرار گرفته است.

مطالب مرتبط: دادگاه تا حدی درخواست آزمایشگاه Aptos برای رد دعوی یک میلیارد دلاری گلیزر را رد کرد.

پل فیدیکا، توسعه‌دهنده بلاک‌چین سولانا، که گفته می‌شود روی سهام‌گذاری Aptos کار کرده بود، در یک سری توییت‌ها ادعا کرد که این پروژه دارای “Dodgey tokenomics” و “Fake POS” است.

Aptos توسط کارمندان سابق متا Mo Shaikh و Avery Ching ایجاد شد که در پروژه شکست خورده بلاک چین Diem مارک زاکربرگ شرکت داشتند. دیم زخمیدر بهمن ماه سال جاری، با متا که دارایی های معنوی و سایر دارایی های خود را می فروشد.

در ماه جولای، Aptos یک دور سرمایه گذاری 150 میلیون دلاری را بسته است توسط استودیوهای مخاطره آمیز FTX Ventures و Jump کریپتو، با مشارکت اضافی از Andreessen Horowitz، Apollo، Franklin Templeton و Circle Ventures، رهبری می شود. به گزارش بلومبرگ، دور بودجه بیش از دو برابر شد ارزش استارت آپ که تا مارس بیش از 1 میلیارد دلار بود.

این مطلب صرفاً از منبع ، ترجمه شده و مسئولیت آن با تریگر ویو نمی باشد.
خرید اکانت تریدینگ ویو

لینک منبع خبر