اکانت تریدینگ ویو 60% تخفیف+ اتصال با آی پی ایران
  • اورجینال
  • ضمانت دار
  • پشتیبانی سریع
  • تحویل به موقع
مشاهد قیمت ها

آربیتروم (ARB)، یک پروتکل لایه 2 (L2) به دنبال افزایش قیمت دارایی کریپتو، به یک نقطه عطف دیگر در قفل شدن ارزش کل (TVL) خود دست یافته است.

Arbitrum شاهد افزایش ارزش کل قفل شده است (TVL)

طبق پلتفرم L2beat، TVL آربیتروم اخیراً از مرز 10 میلیارد دلار گذشت و آن را در کانون توجه قرار داد. داده های شرکت تحلیلی آشکار می کند که TVL شبکه در حال حاضر 10.36 میلیارد دلار است.

گزارش L2beat نشان می دهد که TVL Arbitrum One طی هفت روز گذشته به میزان قابل توجه 16.49 درصد افزایش یافته است. با این دستاورد، شبکه به طور محکم به عنوان اولین شبکه لایه 2 تثبیت شد که از آستانه 10 میلیارد دلاری TVL عبور کرد.

L2beat نشان می دهد که Arbitrum در بالا قرار دارد خوش بینی (OP) با حدود 40٪ که با TVL 6.44 میلیارد دلار در رتبه دوم قرار دارد. TVL Optimism نیز در 24 ساعت گذشته 11.63 درصد افزایش یافته است.

هنگام تجزیه و تحلیل TVL آربیتروم، اتریوم (ETH) حدود 30٪ از TVL را تشکیل می دهد، در حالی که توکن ARB حدود 23.68٪ را تشکیل می دهد. در همین حال، استیبل کوین ها بخش قابل توجهی از 29 درصد از TVL را تشکیل می دهند و 15.76 درصد باقیمانده به دارایی های دیگر اختصاص می یابد. این ترکیب متنوع، محبوبیت و جذابیت فزاینده پلتفرم را برای طیف وسیع تری از کاربران برجسته می کند.

علاوه بر این، L2beat همچنین افزایش سهم بازار شبکه را نشان داده است. داده ها نشان می دهد که سهم بازار Arbitrum One بیش از 48 درصد افزایش یافته است.

به نظر می رسد تا کنون، توکن شبکه ARB در واکنش به افزایش TVL افزایش یافته است. قیمت دارایی دیجیتال در حال حاضر 1.84 دلار تعیین شده است که نشان دهنده افزایش 2.82 درصدی در روز گذشته است.

تا لحظه نگارش این مطلب، حجم معاملات این شبکه در 24 ساعت گذشته 60 درصد افزایش چشمگیری داشته است. در همین حال، بر اساس داده های CoinMarketcap، ارزش بازار آن در روز گذشته 1٪ افزایش یافته است.

افزایش قیمت نشان دهنده افزایش ایمان و علاقه سرمایه گذاران به اکوسیستم آربیتروم است. موفقیت این شبکه همچنین نیاز روزافزون اکوسیستم اتریوم به راه حل های مقیاس پذیر و مقرون به صرفه را برجسته می کند.

تحلیلگر روند صعودی واضحی را برای ARB پیش بینی می کند

میشائل ون دی پوپ، تحلیلگر ارزهای دیجیتال، روند صعودی واضحی را برای آربیتروم پیش‌بینی کرده است که نشانه‌ای از شکست احتمالی است. تحلیلگر به اشتراک گذاشته شده است پیش بینی های او برای توکن در پلتفرم رسانه اجتماعی X (توئیتر سابق).

مطالب مرتبط: شبکه آربیتروم با قطعی عمده مواجه می‌شود، ARB Token Faces 4% کاهش می‌یابد

او در تحلیل خود خاطرنشان کرد که روند صعودی “با بازآزمایی های زیبای مقاومت های قبلی صورت می گیرد و تبدیل به یک منطقه حمایتی می شود.” پوپ همچنین به یک آزمایش مجدد احتمالی بهینه “سطح رفتن” بین 1.50-1.60 دلار اشاره کرد.

این ناحیه یک مرحله تاکتیکی را نشان می دهد که در آن توکن ممکن است قبل از اینکه مانع روانی 2 دلار را شکست دهد، آزمایش مجدد را تجربه کند. با این حال، این تنها در صورتی انجام می شود که ARB به مسیر صعودی فعلی ادامه دهد.

در نهایت، پوپ مشکلی را در توکن در شروع اولین چرخه خود در هنگام قرار گرفتن در مقابل برجسته کرد بیت کوین. او گفت: «در برابر دلار بیت کوین، این جفت به سختی بیدار می شود و اولین چرخه خود را شروع می کند.

با توجه به اینکه قیمت اخیر Arbitrum در 1.84 دلار قرار دارد، به نظر می رسد که پیش بینی های این تحلیلگر به زودی محقق خواهد شد.

آربیتروم
ARB با قیمت 1.88 دلار در نمودار 1 بعدی معامله می شود منبع: ARBUSDT on Tradingview.com

تصویر برجسته از Shutterstock، نمودار از Tradingview.com

سلب مسئولیت: مقاله فقط برای اهداف آموزشی ارائه شده است. این بیانگر نظرات NewsBTC در مورد خرید، فروش یا نگهداری هر گونه سرمایه گذاری نیست و طبیعتاً سرمایه گذاری خطراتی را به همراه دارد. به شما توصیه می شود قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را انجام دهید. از اطلاعات ارائه شده در این وب سایت کاملاً با مسئولیت خود استفاده کنید.

این مطلب صرفاً از منبع ، ترجمه شده و مسئولیت آن با تریگر ویو نمی باشد.
خرید اکانت تریدینگ ویو

لینک منبع خبر