• توکن AUDIO در 24 ساعت گذشته بیش از 51 درصد افزایش یافت.
  • در نتیجه، توکن AUDIO در 18 نوامبر به بالاترین قیمت خود یعنی حدود 3.69 دلار رسید.

Audius، سرویس پخش موسیقی رو به رشد در حال محبوب شدن است. در واقع، توکن اصلی آن، AUDIO، در حال حاضر در حالت صعودی است . توکن AUDIO در دوره 24 ساعته گذشته بیش از 51 درصد افزایش یافت. در نتیجه، توکن AUDIO در تاریخ 18 نوامبر به بالاترین قیمت خود یعنی حدود 3.69 دلار رسید. این نشان می‌دهد که بسیاری از کاربران سرمایه‌گذاری می‌کنند و این پلتفرم را دوست دارند.

طبق گزارش CoinMarketCap satista، Audius با 3.15 دلار با حجم معاملات 24 ساعته 259,302,335 دلار معامله می شود. بنابراین Audius در 24 ساعت گذشته 49.87 درصد افزایش یافته است. این حرکت صعودی باعث شد که کریپتو در رتبه ۸۳ در CoinMarketCap قرار گیرد .

برای روشن شدن موضوع، Audius یک پلت فرم غیرمتمرکز اشتراک گذاری و پخش موسیقی است که به تراکنش بین سازندگان و حسابرسان کمک می کند. بنابراین، به همه این آزادی را می دهد که از هر محتوای صوتی کسب درآمد، اشتراک گذاری و پخش جریانی داشته باشند.

توجه داشته باشید که Audius یک پلت فرم جدید استریم موسیقی است که برای نوازندگان توسعه یافته است. در واقع، بسیاری از آن به عنوان “Spotify Rival” یاد می کنند زیرا بسیاری از هنرمندان بین المللی روی آن سرمایه گذاری می کنند. با این حال، تضاد در Audius این است که از فناوری بلاک چین نیرو می گیرد .

Audius به عنوان یک پروتکل غیرمتمرکز استریم موسیقی که در زیرساخت بلاک چین تعبیه شده است، به هنرمندان اجازه می دهد موسیقی خود را توزیع کنند و به طرفداران اجازه می دهد مستقیماً به هنرمندان پول پرداخت کنند.

این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده می باشد و مسئولیت آن با تریگر ویو نمی باشد.

منبع