دو تا از برترین توکن‌های DeFi نیز گیج‌کننده‌ترین هستند، در حالی که سکه‌های لایه یک و دو به طور قابل پیش‌بینی‌تری معامله می‌شوند.

AVAX در صدر لیست قابل پیش بینی ارزهای دیجیتال است... اما توکن های دیگر ممکن است شما را شگفت زده کنند

شما نمی توانید آینده را پیش بینی کنید، اما می توانید از گذشته درس بگیرید.

و برخی از توکن های رمزنگاری بسیار (بسیار) قابل پیش بینی تر از سایرین هستند، وقتی الگوهای معاملاتی تاریخی آنها را تجزیه و تحلیل می کنید.

در واقع، به‌طور خاص، پنج ارز رمزنگاری‌شده نوعی پیش‌بینی‌پذیری معاملات را به نمایش گذاشته‌اند که می‌تواند به معامله‌گران ارزهای دیجیتال با چشمان تیزبین مزیت بزرگی در بازار بدهد.

این پنج نشانه همگی یک چیز مشترک را نشان داده اند:

  • پس از شناسایی شرایط صعودی قوی، آنها به طور متوسط ​​افزایش در ارزش را پس از 24، 48 و 72 ساعت اندازه گیری کردند.
  • پس از شناسایی شرایط صعودی شدید، به طور متوسط ​​پس از 24، 48 و 72 ساعت نیز افزایش یافت.
  • حداقل میانگین افزایش بیش از 72 ساعت پس از یک پرچم شدید 10% بود.

در حالی که این معیاری از فعالیت معاملاتی گذشته است و (البته) نویدی برای عملکرد آینده نیست، قابل توجه است که این توکن‌ها، به رهبری Avalanche (AVAX) رفتارهایی از خود نشان می‌دهند که به طور مداوم به سودهای عمده می‌رسند، حتی مانند سایر توکن‌ها – از جمله AAVE و Curve (CRV) – تمایل به *کاهش* ارزش در بازه‌های زمانی مشابه دارند، و هنوز نشانه‌های دیگر ارتباط کمی با شرایط معاملاتی تاریخی دارند.

پیشینه شناسایی قابلیت پیش بینی

اگر در تمام این سال گذشته کوین تلگراف را دنبال کرده اید، احتمالاً در مورد پلتفرم اطلاعاتی اختصاصی Markets Pro و نشانگر معاملاتی سبک کوانت به نام امتیاز VORTECS™ خوانده اید.

در آزمایش‌های کاملاً فرضی، خودکار، متریک مقداری ROI خم‌کننده ایجاد می‌کند که در صورت ترکیب شدن در طی چند ماه، می‌تواند به ده‌ها هزار درصد برسد.

با این حال، وقتی صحبت از ایجاد سابقه تاریخی برای کار به عنوان یک سرمایه گذار معمولی می شود، دانستن عادات فردی هر دارایی رمزنگاری مفیدتر از شگفت زده شدن از داده های کل است. در اینجا راهی وجود دارد که معامله‌گران می‌توانند تشخیص دهند کدام دارایی‌ها احتمالاً مسیرهای آشنا را در مسیر بازدهی عظیم دنبال می‌کنند.

بازارهای حرفه ای را همین حالا دریافت کنید

تاریخ چه کسی بیشتر قافیه است؟

ایده پشت امتیاز VORTECS™ این است که به معامله‌گران یک دید پرنده از الگوهای چند بعدی در داده‌های عملکرد گذشته دارایی‌های کریپتو ارائه دهد. اصل کلیدی زیربنای سودمندی امتیاز این است که اغلب توکن های فردی از نظر معیارهای معاملاتی و احساسات اجتماعی به روش های قابل تشخیص مشابهی رفتار می کنند… چند روز قبل از انفجار قیمت (یا مخزن) آنها . زمانی که این قانونمندی‌ها زود تشخیص داده شوند، می‌توانند تصمیمات معاملاتی را تعیین کنند، حتی اگر به هیچ وجه پیش‌بینی‌کننده عملکرد قیمت نباشند.

میانگین دستاوردهای تاریخی

این نمودار شامل بیست سکه است که بیشترین موارد امتیاز VORTECS™ بالای 80 یا 90 را داشته اند که از زمان راه اندازی این پلتفرم شمرده شده است.

نمرات بالا نشان دهنده اعتماد الگوریتم به این است که چشم انداز فعلی سکه از نظر تاریخی صعودی است. امتیاز 90، در حالی که بسیار نادر است، بیانگر اطمینان این الگوریتم است که قیمت‌ها معمولاً زمانی که شرایط معاملاتی مشابهی را در گذشته دیده‌اند، بالاتر و با هدف بیشتری حرکت کرده‌اند.

میله ها نشان دهنده میانگین سود پس از زمان های معین از رسیدن به امتیاز بالا هستند. به عنوان مثال، نوار سبز رنگ که در افسانه با 72/90 مشخص شده است، میانگین سودی را نشان می دهد که دارایی 72 ساعت پس از کسب امتیاز 90 ایجاد کرده است. نوار نارنجی میانگین بازدهی را پس از 48 ساعت از رسیدن به امتیاز VORTECS™ 80 نشان می دهد.

بهمن (AVAX) شاید واضح ترین و ثابت ترین تجارت برای سرمایه گذاران رمزارز باشد که از تجزیه و تحلیل تاریخی به عنوان بخشی از تحقیقات خود استفاده می کنند. نه تنها نمرات بالا به طور مستقیم با افزایش قیمت مرتبط است، بلکه دستاوردها تز الگوریتم را کاملاً تقویت کرده است.

امتیاز 80، فروش پس از 24 ساعت: میانگین سود 3٪

امتیاز 80، فروش بعد از 48 ساعت: میانگین سود 6٪

امتیاز 80، فروش پس از 72 ساعت: میانگین سود 9٪

امتیاز 90 فروش بعد از 24 ساعت: میانگین سود 12%

امتیاز 90، فروش بعد از 48 ساعت: میانگین سود 16 درصد

امتیاز 90، فروش پس از 72 ساعت: میانگین سود 28٪

برخی دیگر نیز بسیار سازگار هستند و میله‌ها نزدیک به هم قرار دارند.

Axie Infinity (AXS) یک مثال عالی است: 4% در 24/80، 7% در 48/80، 9% در 72/80.

دیگران پس از زدن 80 بازدهی متوسطی داشتند اما پس از به ثمر رساندن 90 عملکرد فوق العاده ای داشتند:

به عنوان مثال، Tellor (TRB) با میانگین بازدهی 5٪ در 72 ساعت پس از زدن 80 و 17٪ در 72 ساعت پس از امتیاز 90.

برخی از میله‌ها حتی به زیر صفر نیز اشاره می‌کنند و نشانه‌هایی را نشان می‌دهند که به دنبال امتیازهای بالای VORTECS™ ارزش خود را از دست می‌دهند – با این حال، تعداد آنها بسیار بیشتر است.

اکثر دارایی‌های کریپتو که از امتیاز VORTECS™ 80 عبور می‌کنند، طی 24 تا 72 ساعت آینده و اغلب برای مدت طولانی‌تر، ارزش‌گذاری ثابتی دارند.

آنچه نمودار نشان می دهد این است که معامله گران می توانند با روشن شدن امتیاز VORTECS™ در AXS، MATIC، AVAX، LUNA و TRB اطمینان بیشتری داشته باشند و در عین حال احتیاط بیشتری را با مواردی مانند AAVE یا CRV انجام دهند.

تیم Markets Pro به طور مداوم عملکرد دارایی های فردی و همچنین خود امتیاز را دنبال می کند. تفکیک دقیق نقاط داده مربوطه هر آخر هفته در گزارش هفتگی VORTECS™ منتشر می شود تا به مشترکین کمک کند تا از عضویت خود بهترین بهره را ببرند.

Cointelegraph Markets Pro به طور انحصاری برای اعضا به صورت ماهانه با قیمت 99 دلار در ماه یا سالانه با دو ماه رایگان در دسترس است. این یک خط مشی 14 روزه بازپرداخت پول دارد تا اطمینان حاصل شود که مطابق با نیازهای تحقیقاتی سرمایه گذاری و تجارت کریپتو مشترکین است و اعضا می توانند در هر زمان آن را لغو کنند.

این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده می باشد و مسئولیت آن با تریگر ویو نمی باشد.

منبع