Canadian Cryptocurrency Exchange Biconomy، همراه با صندوق شریک LT Capital، صندوقی به ارزش 100 میلیون دلار راه اندازی می کند.

” Biconomy یکی از بزرگترین کانادا است مبادلات cryptocurrency به در حال حاضر آنلاین. این شرکت که در سال 2019 تأسیس شد، دفاتری در کانادا، بریتانیا، روسیه، برزیل، کره جنوبی و ژاپن دارد.

این یک صرافی پیشرو است که از طریق محصولات و خدمات خود که به طور خاص برای ارزهای رمزنگاری شده طراحی شده است، تجربیات تجارت حرفه ای و امن را برای بیش از 500 هزار کاربر ثبت نام شده و بیش از 200 هزار عضو فعال جامعه در سراسر جهان فراهم می کند.

Biconomy بسیار فعال در حال توسعه اکوسیستم خود است. اخیراً یک لان‌پد برای پروژه‌های GameFi، NFT و DeFi منتشر کرده است. این یک لانچ پد تمام عیار با طیف گسترده ای از خدمات برای پروژه ها و ورود موفقیت آمیز آنها به بازار ارزهای دیجیتال است.

با سکوی پرتاب جدید، Biconomy و LT ​​Capital به طور مشترک “بنیاد اکوسیستم Biconomy” را با مبلغ کل 100 میلیون دلار تأسیس کردند.
این سرمایه عمدتاً بودجه و پشتیبانی مشترک توسعه اکوسیستم را برای تیم های توسعه جهانی GameFi، Defi و NFT فراهم می کند.

ماموریت صرافی Biconomy ایجاد پلی بین اقتصاد واقعی و اقتصاد کریپتو و دسترسی بیشتر به ارزهای دیجیتال برای مردم است.

بخش GameFi یک پیشرفت واقعی در سال جاری است که صنعت بازی را نیز با ارزهای رمزنگاری شده مرتبط می‌کند و به بازیکنان در سراسر جهان این امکان را می‌دهد تا فقط از طریق بازی کردن کسب درآمد کنند. Biconomy چشم‌انداز بزرگی می‌بیند و قصد دارد بخش Play2Earn را به‌ویژه هدفمند توسعه دهد.

پروژه های بازی دارای چندین ویژگی هستند. اولاً، آنها کاملاً تازه وارد به بازار کریپتو هستند، بنابراین تخصص و کمک صرافی هنگام ورود به آن بسیار مهم است.

همچنین، اغلب توسعه دهندگان بازی به دنبال بودجه و حامیان مالی برای توسعه بازی های خود هستند.

در نتیجه، صرافی Biconomy تمام مشکلات پروژه‌های GameFi را حل می‌کند – از تامین مالی، آماده‌سازی پروژه برای بازار کریپتو گرفته تا ورود موفقیت‌آمیز به تجارت عمومی و مشارکت و همکاری پس از فهرست.

سرمایه‌های بنیاد اکوسیستم برای گسترش اکوسیستم بورس Biconomy – توسعه پروژه‌های شریک و سکوی پرتاب و سرمایه‌گذاری در آن استفاده خواهد شد. این صرافی در حال حاضر دارای 6 دفتر در سراسر جهان، بیش از 20 چت زبانی است و قصد دارد در مناطق دیگر با اقتصاد رمزنگاری توسعه یافته توسعه یابد.

و از آنجایی که Biconomy دارای یک صفحه راه‌انداز GameFi است و همچنین فهرستی از پروژه‌های امیدوارکننده را انجام می‌دهد، بنیاد اکوسیستم‌های Biconomy روی امیدوارکننده‌ترین آنها سرمایه‌گذاری خواهد کرد و در نتیجه موقعیت خود را در بازار ارزهای دیجیتال و در میان صرافی‌های ارزهای دیجیتال تقویت خواهد کرد.

جهت دیگر تامین مالی سرمایه گذاری در پروژه های IDO در صرافی DEX Сaballo مستقر در Solana است که در ایجاد آن Biсonomy به عنوان یک شریک فنی عمل کرد.

این یک DEX بی نظیر در سولانا است که از مدل توکن نزولی پشتیبانی می کند. اولین توکنی که در صرافی Caballo فهرست شد، توکن بومی Biconomy Exchange – BIT است. Caballo و Biconomy به طور مشترک یک IDO را بر روی پلت فرم Caballo انجام می دهند و سرمایه گذاری برای پروژه های امیدوار کننده را فراهم می کنند.

دیمیتری شلودکو، مدیر عامل شرکت Biconomy اظهار داشت:

“این یک رویداد بسیار بزرگ و مهم در زندگی تبادل ما است. با تشکیل بنیاد اکوسیستم Biconomy، ما می‌توانیم با سرعت بیشتری توسعه پیدا کنیم و بسیاری از حوزه‌های محصول را توسعه دهیم – هم مربوط به خدمات مبادله مستقیم و هم به طور غیرمستقیم بر بورس و توسعه آن تأثیر می‌گذارد، اما لزوماً اکوسیستم آن را تقویت می‌کنیم.

ما از بهترین پروژه‌ها دعوت می‌کنیم تا برای راه‌اندازی ما درخواست دهند و همراه با صرافی Biconomy رشد کنند. برای تیم‌های پرشوری که به اکوسیستم Biconomy پیوستند، نه تنها از طریق منابع مالی و فناوری توانمند شدند. فقط به جامعه BIT نگاه کنید و خواهید فهمید که ما با افراد جامعه چه کار بزرگی انجام می دهیم! ما مشتاقانه منتظر تیم های عالی هستیم که به این تغییر تاریخی خواهند پیوست.»

این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده می باشد و مسئولیت آن با تریگر ویو نمی باشد.

منبع