Bitfinex با مشارکت Nuvei در مسیر دسترسی به کاربران بیشتر است

  • Bitfinex از طریق شرکت تابعه Simplex با Nuvei شریک می شود.
  • با این معامله، کاربران می توانند ارزهای دیجیتال را با کارت های نقدی یا اعتباری خریداری کنند.
  • برای شروع، آنها می توانند به جز BTC، ETH، USDT و XAUT.

دولت از هنر دیجیتال پلت فرم معاملاتی رمز – Bitfinex ، می پیوندد نیروهای با ارائه دهنده دروازه فیات-رمزنگاری پیشرو – Nuvei . برای مشخص کردن، این شراکت از طریق شرکت تابعه Nuvei Simplex انجام شد. با این قرارداد، کاربران اکنون می‌توانند مجموعه خدمات رمزنگاری روی رمپ خود را مستقر کنند.

هنگامی که مشتریان Bitfinex یک سطح تأیید متوسط ​​​​را انجام دهند، به گزینه های جدید تأمین مالی Simplex دسترسی خواهند داشت . علاوه بر این، کاربران می توانند به طور مستقیم انواع توکن های دیجیتال را با کارت های اعتباری و نقدی خریداری کنند.

در مرحله اولیه، کاربران می توانند ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین (BTC)، اتریوم (ETH)، تتر گلد (XAUT) و تتر (USDT) را خریداری کنند. بعداً، توکن‌های بیشتری در ماه‌های آینده به فهرست اضافه خواهند شد. علاوه بر این، سیستم ضد کلاهبرداری پیشرو در صنعت Simplex از همه تراکنش ها پشتیبانی می کند.

مدیر عامل و یکی از بنیانگذاران Simplex – نمرود لهاوی، می گوید که آنها از اعلام این همکاری با Bitfinex بسیار هیجان زده هستند.

Bitfinex افزودنی عالی به فهرست قوی ما از مشاغل و صرافی های رمزنگاری است. هدف ما این است که ارز دیجیتال را در دسترس همه قرار دهیم.

علاوه بر این، CTO در Bitfinex – Paolo Ardoino، می گوید که ماموریت آنها همیشه افزایش دسترسی به توکن های دیجیتال بوده است. در بسط، این به طور مستقیم به ارائه تجربه معاملاتی بهینه برای پایگاه مشتریان رو به رشد پلت فرم منجر می شود.

با توجه به این واقعیت که Nuvei یک شریک قابل توجه فناوری پرداخت بسیاری از برندهای پررونق است، دیدن ثمرات این همکاری بسیار جالب خواهد بود. پس از همه، Bitfinex یک پیشگام در فضای توکن دیجیتال است. در طول مدت تصدی خود، این نام تجاری شهرت زیادی به دست آورده است. به طور خاص، آن را به خاطر تجربه معاملاتی بی عیب و نقص و با کارایی بالا خود می شناسند.

این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده می باشد و مسئولیت آن با تریگر ویو نمی باشد

منبع