Blockstream به سرمایه گذاران اجازه می دهد تا بیت کوین را صرفاً با خرید توکن امنیتی Blockstream Mining Note استخراج کنند.

3928تعداد بازدیدها28مجموع سهامبه مقاله گوش دهید1:51

Blockstream در عرض چند ساعت 16 میلیون دلار برای STO استخراج بیت کوین خود جمع آوری می کند

شرکت بزرگ فناوری بلاک‌چین Blockstream شش بخش از ارائه توکن امنیتی استخراج بیت‌کوین ( BTC ) خود (STO) را تکمیل کرده است که در مجموع 30.9 میلیون یورو (36 میلیون دلار) تضمین می‌کند.

Blockstream پنجشنبه رسماً اعلام کرد که این شرکت 13.9 میلیون یورو (16.1 میلیون دلار) در ششمین قسمت از توکن امنیتی متمرکز بر استخراج بیت کوین خود به نام Blockstream Mining Note (BMN) جمع آوری کرده است.

بر اساس این اعلامیه، آخرین افزایش افزایش، بزرگترین قسطی بود که Blockstream تا به حال صادر کرده است که نشانگر افزایش علاقه سرمایه گذاران فردی و نهادی است. این افزایش مجموع عرضه BMN را به بیش از 122 و تعداد کل سرمایه گذاران به 70 نفر می رساند.

Blockstream به طور رسمی توکن امنیتی BMN خود را در ماه مارس معرفی کرد و به سرمایه گذاران غیر آمریکایی واجد شرایط جایگزینی برای استخراج بیت کوین یا سرمایه گذاری در سهام استخراج بیت کوین با استخراج BTC با استفاده از نرخ هش BMN ارائه کرد. هر BMN Series 1 که در زنجیره جانبی Liquid بیت کوین منتشر شده است، به سرمایه گذاران این حق را می دهد که حداکثر 2000 تراهش در ثانیه بیت کوین استخراج شده در تاسیسات ماینینگ درجه سازمانی Blockstream را دریافت کنند.

توکن BMN را می توان با سایر سرمایه گذاران واجد شرایط معامله کرد و BTC مرتبط را پس از سررسید یک دوره سه ساله از جولای 2021 تا ژوئیه 2024 به دارنده BMN تحویل داد.

مطالب مرتبط: ارائه توکن امنیتی مبتنی بر بیت کوین در آلمان تایید شده است

این خبر در حالی منتشر می شود که Blockstream آماده است تا توکن امنیتی BMN خود را در Bitfinex Securities فهرست کند. پلتفرم جدید STO توسط صرافی ارزهای دیجیتال Bitfinex که در مرکز مالی ملی قزاقستان، مرکز مالی بین المللی آستانه تنظیم می شود. با پیشرفت Bitfinex Securities با راه اندازی آن ، BMN قرار است به یکی از اولین دارایی های ذکر شده در پلتفرم جدید تبدیل شود

این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده می باشد و مسئولیت آن با تریگر ویو نمی باشد.

منبع