Cadalabs مشتاق است که توزیع توکن های CALA را به کاربرانی که در پیش فروش CALA Token در حال انجام شرکت کرده اند، اعلام کند.

فرآیند توزیع

توکن‌های CALA به آدرس کیف پولی که سرمایه‌گذاران ما در صفحه پیش‌فروش Cadalabs ارائه کرده‌اند ارسال می‌شود. سرمایه‌گذارانی که آدرس کیف پول ADA خود را ارسال کرده‌اند، توکن‌های CALA خود را به کیف پول مربوطه خود منتقل می‌کنند.

تاریخ توزیع: 1 نوامبر 2021.

درباره پروتکل Cadalabs

پروتکل CADALABS اولین پلتفرم NFT مبتنی بر جامعه است که یک NFT Minting Dapp را در شبکه Cardano ایجاد می کند تا مجموعه داران آثار هنری دیجیتال را قادر سازد آثار خود را به عنوان NFT ضرب کنند و آنها را به فروشندگان متصل کنند تا در آینده به صورت یکپارچه تجارت کنند. تیم CADALABS توکن کاربردی خود را با نام $CALA Token توسعه داده است که جامعه را قادر می سازد در مسائل حاکمیتی شرکت کند. علاوه بر این، با نگه‌داشتن توکن CALA، کاربران می‌توانند سازندگان را تعدیل کنند، به پیشنهادات رأی دهند، توکن‌های خود را برای کسب درآمد و نظارت بر آثار هنری برجسته به اشتراک بگذارند.

CALA Tokens Usecase

$CALA برای موارد زیر استفاده خواهد شد:

  • در پلتفرم NFT ما معامله کنید.
  • حفظ حاکمیت: تصمیمات برای ادغام پروتکل های جدید، ویرایش پارامترهای استخر، ویرایش پارامترهای ریسک و غیره
  • از طریق پلتفرم Staking ما پرورش داده شد.
  • پرداخت برای تأیید نمایه
  • توکن CALA را به اشتراک بگذارید تا در موتور مرتب‌سازی هوشمند و هوش مصنوعی ما رتبه بالاتری کسب کنید
  • اسلات های تبلیغاتی را در پلتفرم NFT ما بخرید

معیارهای $CALA Token به گونه‌ای طراحی شده‌اند که مشارکت‌کنندگان شبکه را که دیدگاه ما را برای موفقیت بلندمدت پروژه به اشتراک می‌گذارند، جذب کند.

تابع سوختگی کاهشی

CADALAB 50 درصد از توکن‌های اکوسیستم و پاداش‌های استخراج را طی 2 سال آینده خواهد سوزاند.

پیش فروش توکن CALA هنوز برای سرمایه گذاران علاقه مند و اعضای عمومی برای خرید و تبدیل شدن به پذیرندگان اولیه ادامه دارد. می توانید آن را از صفحه پیش فروش Cadalabs خریداری کنید https://cadalabs.io/presale/

این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده می باشد و مسئولیت آن با تریگر ویو نمی باشد.

منبع