CBA استرالیا

  • بانک مشترک المنافع استرالیا اولین بانک خیابان اصلی کشور است که معاملات ارزهای دیجیتال را ارائه می دهد.
  • CBA قصد دارد این خدمات را به همه مشتریان خرده فروشی و مشتریان – به عنوان بخشی از اعتبار سنجی صنعت کریپتو – ارائه دهد.
  • در نتیجه، CBA اکنون در حال شکستن رتبه های صنعت است و به دنبال مطابقت با خدمات شرکت های فین تک رقیب است.

بانک مشترک المنافع استرالیا (CBA) اکنون به اولین بانک خیابان اصلی کشور تبدیل خواهد شد که پلت فرم معاملاتی را برای مشتریان خرد فراهم می کند. اندکی پس از آن، گزارش‌ها حاکی از آن است که CBA اکنون در حال شکستن رتبه‌های صنعت است – با پیشنهادات شرکت‌های فین‌تک رقیب.

بزرگترین وام دهنده کشور با صرافی مستقر در نیویورک – Gemini Trust Company LLC همکاری خواهد کرد تا از طریق یک ویژگی جدید در برنامه بانکداری تلفن همراه CBA، “سرویس تبادل و نگهداری رمزارز” را ارائه دهد. بیش از 6.4 میلیون مشتری در واقع از این برنامه استفاده می کنند.

در نتیجه، مشتریان می توانند ارزهای رمزنگاری شده را معامله کنند. این مشارکت CBA را با چهار همتای بزرگ خود که بر بخش بانکی کشور تسلط دارند، در تضاد قرار داد. یعنی بانک ملی استرالیا (NAB) (NAB.AX) ، گروه بانکی استرالیا و نیوزلند با مسئولیت محدود (ANZ.AX) و Westpac Banking Corp (WBC.AX) .

مدیر اجرایی بانک مشترک المنافع – مت کامین گفت:

ما معتقدیم که می‌توانیم نقش مهمی در ارزهای دیجیتال برای رفع نیازهای رو به رشد مشتری ایفا کنیم.

به طور مشابه، مدیران و علاقه مندان به ارزهای دیجیتال خاطرنشان کردند که حرکت استرالیا به نوعی به اعتبار بخشیدن به صنعت کمک می کند. CBA همچنین اشاره کرد که تقاضای رو به رشد مشتریان آنها را به این تصمیم سوق داده است. همانطور که CBA گفت، دیدن شرکت‌های فین‌تک مانند Square، Paypal و Revolut که خدمات رمزنگاری محلی را ارائه می‌دهند نیز دلیل دیگری است.

حتی مدیر اجرایی BTC Markets – Caroline Bowler، در این مورد نظر داد و گفت:

هیچ چیزی که من می‌دانم، به‌ویژه از بانک‌هایی با این اندازه، مشتریان خرده‌فروش را قادر نمی‌سازد تا از طریق پلتفرم خود، ارزهای دیجیتال را مستقیماً خریداری کنند. بنابراین واقعا هیجان انگیز است.

علاوه بر این، تیم CBA خاطرنشان کرد که ویژگی‌های بیشتری در سال 2022 ارائه خواهد شد. علاوه بر این، CBA گفت که گزینه‌های بیشتری مانند پرداخت‌های رمزنگاری برای کالاها و خدمات را نیز بررسی خواهد کرد.

در واقع، نام‌های بزرگ صنعت کریپتو از تصمیم CBA هیجان‌زده هستند و مشتاقانه منتظر تلاش‌های آینده آن هستند.

این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده می باشد و مسئولیت آن با تریگر ویو نمی باشد.

منبع