قیمت CNS در 5 هفته گذشته تقریبا 1000 درصد افزایش یافت زیرا مشارکت های جدید ، مهاجرت زنجیره ای و وعده “اعلامیه ها پس از اعلام” سرمایه گذاران جدید را جذب می کند.

Centric Swap پس از افزایش سریع 1000٪ ، "Uptober" را رهبری می کند.  در اینجا دلیل آن می تواند بالاتر برود

ساعت آلتکوین

در چند هفته گذشته ، Centric Swap (CNS) ، یک مدل دو توکن که به سهامداران بازدهی ساعتی می دهد که “با گذشت زمان تثبیت می شود زیرا عرضه توکن را برای تنظیم تغییرات جاری تقاضا تنظیم می کند” ، بیش از 850 درصد افزایش یافته است. و هنوز حدود 200 درصد از بالاترین سطح قبلی خود فاصله دارد.

داده های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان می دهد که از زمان رسیدن به پایین ترین سطح 0.000104 دلار در 9 سپتامبر ، قیمت CNS با افزایش 1131 درصدی به 0.0017659 دلار در روز 15 اکتبر افزایش یافته است زیرا حجم معاملات 24 ساعته آن 130 درصد به 6.4 دلار افزایش یافته است. میلیون.

نمودار 4 ساعته CNS/USDT. منبع: TradingView

سه دلیل برای افزایش سریع قیمت CNS شامل گسترش اکوسیستم پروژه از طریق مشارکت ، تزریق 1 میلیارد دلار توسط Binance به اکوسیستم DeFi در زنجیره هوشمند Binance (BSC) و وعده توسعه های متعدد و اعلام آینده توسط توسعه دهندگان پروژه است. به

اکوسیستم سنتریک گسترش می یابد

پذیرش در دنیای واقعی احتمالاً یکی از بهترین سیگنال های اعتبارسنجی برای یک پروژه است زیرا افزایش ابزار توکن تمایل به افزایش قیمت ها دارد و همچنین توجه جدیدی را به پروژه جلب می کند.

طی چند ماه گذشته ، پروتکل مبادله مرکزی با شرکتهایی مانند Tourvest Travel Services و Absolute World مشارکت کرد که به CNS اجازه می دهد به عنوان گزینه پرداخت هزینه سفر مورد استفاده قرار گیرد.

از دیگر مشارکت های بزرگ می توان به همکاری با Goldgenie اشاره کرد که متخصص در اقلام لوکس درجه یک مانند تلفن های همراه با روکش طلا و مشارکت با پل متمرکز زنجیره ای CroxSwap است.

سرمایه گذاری زنجیره هوشمند Binance در CNS

در 15 جولای ، Centric Swap  از شبکه Tron به زنجیره هوشمند Binance مهاجرت کرد . این به پروژه امکان دسترسی به جامعه تجاری فعال در BSC را می دهد که به افزایش قرار گرفتن در معرض آن و افزایش حجم معاملات آن کمک کرده است.

این یک حرکت به موقع بود زیرا Binance اخیراً اعلام کرد که یک میلیارد دلار  برای توسعه اکوسیستم DeFi در BSC سرمایه گذاری می کند ، که Centric Swap اکنون بخشی از آن است.

سرمایه گذاری های پروتکلی و برنامه های تشویقی توسعه دهندگان در ماه های اخیر پس از چندین پروژه از جمله Avalance ، Fantom و Terra برای رشد جوامع خود و جذب نقدینگی در اکوسیستم DeFi خود ، محبوبیت زیادی پیدا کرده اند. در هر نمونه ، این تاکتیک منجر به افزایش شدید قیمت توکن هر پروژه می شود.

مطالب مرتبط: جایگزین های اتریوم و راه حل های لایه یک در ماه سپتامبر شاهد افزایش مداوم هستند

اذیت کردن اطلاعیه های آینده

گزارش توییتر این پروژه نشان می دهد که قبل از اعلامیه های اخیر مانند مشارکت Absolute World ، تیم Centric نکات متعددی را در مورد تحولات آینده که ممکن است اعضای جامعه را هیجان زده کرده و باعث خرید وفروش شده است ، نادیده گرفته است.

اعلام رویکرد اعلام یک تاکتیک بازاریابی محبوب است که در بخش ارزهای رمزنگاری شده مورد استفاده قرار می گیرد ، اما باید منتظر ماند و دید که آیا این یک قیمت پایدار ارائه می دهد یا منجر به خرید شایعه ، فروش سناریوی خبری می شود یا خیر.

هنگامی که یکی از کاربران توییتر پیشنهاد کرد که این پروژه چیزی بیش از رویداد “خرید شایعه ، فروش خبر” نیست ، مدیر عامل مرکز ، توماس باچر ، این ایده را رد کرد و گفت که در ماه های آینده موارد بیشتری در دست تهیه برای Centric است. به

قصاب گفت :”مهم نیست ، ما حتی اخبار بیشتری در پشت آن خبر داریم ، و اخبار بیشتری در پشت آن خبر ، و اخبار بیشتری در پشت آن خبر … الگویی را که وارد می کنیم را ببینید.”

نظرات و نظرات بیان شده در اینجا صرفاً نظر نویسنده است و لزوماً منعکس کننده نظرات Cointelegraph.com نیست. هر حرکت سرمایه گذاری و معاملاتی شامل ریسک می شود ، هنگام تصمیم گیری باید تحقیقات خود را انجام دهید.

“این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکرشده بوده ومسئولیت آن با تریگوویو نمی باشد”

منبع