• Clover Finance یک رویداد پیش از قرض دادن برای حراج های CLV برگزار خواهد کرد.
  • این بایننس از امروز میزبانی خواهد شد.
  • در pre-crowdloan، بایننس شروع به پذیرش DOT می کند در حالی که Clover Finance 10 میلیون دلار CLV توزیع می کند.

در رابطه با شروع حراج‌های رسمی پاراچین پولکادوت در 11 نوامبر، Clover Finance (CLV) یک رویداد پیش از قرضه جمعی نیز برگزار خواهد کرد. این برای حراج های CLV است که از امروز در Binance میزبانی می شود. علاوه بر این، در طول این رویداد پیش از جمع‌بندی، بایننس پذیرش DOT را آغاز می‌کند، در حالی که Clover Finance 10 میلیون دلار CLV را فقط بین کاربران شرکت‌کننده بایننس توزیع می‌کند.

در جزئیات، Clover Finance رویداد پیش از وام جمعی را آغاز خواهد کرد و قرار است یکی از اولین جایگاه های پاراچین به طور رسمی در Polkadot باشد. در مورد حراج، هر دوره قرضه جمعی به مدت یک هفته ادامه خواهد داشت و در تاریخ 3 مارس 2022 برای هر یازده مکان ادامه خواهد داشت.

قابل ذکر است، دو دسته از وام‌های جمعی میزبانی خواهد شد – دسته اول دارای پنج اسلات پاراچین خواهد بود و قرار است در 17 دسامبر 2021 شروع به کار کند. از سوی دیگر، دسته دوم دارای شش اسلات پاراچین خواهد بود و قرار است اجرا شود. در 11 مارس 2022 وارد شد. در این مرحله، مشارکت‌کنندگان DOT هیچ قفلی روی CLV که دریافت خواهند کرد، نخواهند داشت.

bDOT

بعلاوه، کاربرانی که از طریق صرافی بایننس در پیش وام جمعی یا رسمی وام جمعی شرکت خواهند کرد، علاوه بر جایزه CLV، 1:1 bDOT برای DOTی که کمک خواهند کرد، به دست خواهند آورد. لازم به ذکر است، bDot یک باند حراج پاراچین است که در بایننس نقد خواهد شد و نشان دهنده DOT ​​متعهد در وام جمعی است. کافی است که بگوییم، کاربران علاوه بر شرکت در وام جمعی از طریق Binance، bDOT مایع و CLV پاداش دریافت خواهند کرد.

بعد از بایننس Pre-Crowdloan

پس از رویداد پیش از قرض، Clover از DOT جمع‌آوری‌شده در زمان پیش از وام جمع‌آوری شده و DOT جمع‌آوری‌شده در دوره معمول قرضه جمعی که از 11 نوامبر شروع می‌شود، برای شرکت در حراج پاراچین استفاده می‌کند. در واقع Clover Finance قصد دارد در دور اول مزایده ها از 11 نوامبر تا 25 دسامبر شرکت کند.

در این حراج پاراچین، Clover Finance در واقع تنها پروژه ای است که در بین تمام پروژه های شرکت کننده در اینجا فهرست شده است. همچنین Clover Finance بهترین نامزد APY برای مزایده خواهد بود. علاوه بر این، این تنها پروژه ای خواهد بود که از NFT، چند زنجیره ای و Clover Finance، به ویژه در تلفن همراه، پشتیبانی می کند.

Clover Finance تنها پروژه ای خواهد بود که در بین تمام پروژه های شرکت کننده در این حراج پاراچین لیست شده است. Clover Finance بهترین نامزد در حراج خواهد بود. آنها همچنین یکی از تنها پروژه هایی هستند که از nft، multichain و Clover FinanceClover Finance esp در تلفن همراه پشتیبانی می کند.

این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده می باشد و مسئولیت آن با تریگر ویو نمی باشد.

منبع